ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Pomoc Drogowa Cieniawa

Pomoc drogowa 24h to kompleksowe wsparcie na drodze

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DAROGOWA z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług pomocy drogowej wie, jak zapewnić wszystkim kierowcom kompleksowe i profesjonalne wsparcie na drodze, gdy tylko pojawi się problem. Jeśli szukasz taniej, szybkiej i skutecznej pomocy drogowej to dobrze trafiłeś. Nasza profesjonalna pomoc drogowa jest gotowa do działania przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu 365 dni w roku również w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Nasza pomoc drogowa tanio i szybko przetransportuj zepsute auto do warsztatu naprawczego. Obsługujemy również zdarzenia drogowe, transportujemy uszkodzone samochody, którymi nie można kontynuować dalszej jazdy z miejsca kolizji i wypadków drogowych.

Kiedy warto zadzwonić po pomoc drogową:

 • samochód nie chce ruszyć w trasie,
 • pomoc przy wymianie koła, kiedy pojawią się problemy,
 • dowóz paliwa kiedy zabraknie go w baku,
 • miała miejsce kolizja lub wypadek drogowy,
 • pojazd wjechał do rowu i nie można z niego wyjechać,
 • rozładował się akumulator,
 • kierowca nie może odpalić samochodu,
 • pojawiają się inne problemy na drodze wymagające fachowego wsparcia.

Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się kłopoty i problemy na drodze najczęstrze to te sytuacje niespodziewane czyli np. kolizja lub wypadek drogowy. Problemy mogą również pojawić się przy wymianie koła lub pojawienie się usterki związanej z układem paliwowym, hamulcowym oraz chłodzenia. W takich sytuacjach, najczęściej dalsza jazda samochodem jest niemożliwa. Gdy nie wiesz, jak poradzić sobie z problemem, nie musisz jednak zajmować się niczym samodzielnie. Jesteśmy zawsze dyspozycyjni i gotowi na przyjęcie Twojego zlecenia jako pomoc drogowa 24h, holowanie i laweta.

Pomoc drogowa 24h i holowanie samochodu

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług m.in. pomocy drogowej, holowania, lawet oraz transportu samochodów. Posiadamy nie tylko doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat prowadzonej działalności w branży, ale również zespół wykwalifikowanych fachowców i specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje wraz z rozwojem naszej firmy. Naszą pomoc drogową wyróżnia fakt, iż jesteśmy pomóc każdemu kierowcy w nagłym przypadku i sytacji na drodze. Najmniej oczekiwane sytuacje drogowe to m.in. awarie, stłuczki i wypadki drogowe, w których zazwyczaj niezbędne jest holowanie samochodu przez pomoc drogową.

W zakres świadczonych przez nas usług transportowych wchodzi:

 • samochody (osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe),
 • motocykle, skutery, quady,
 • maszyny rolnicze (ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne),
 • maszyny budowlane (wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne),
 • łodzie i jachty.

Z pewnością staramy się działać kompleksowo, aby zapewnić Państwu niezbędną pomoc na miejscu, umożliwiającą kontynuowanie dalszej jazdy lub szybko zorganizować pomoc drogową, która wykona holowanie samochodu. Nasza działalność opieramy na pełnym profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego Klienta, dzięki czemu znajdziemy rozwiązanie nawet w najtrudniejszym przypadku. Z naszych usług  pomocy drogowej mogą skorzystać nie tylko osoby, które potrzebują pomocy w transporcie czy holowaniu aut powypadkowych. Nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje również usługi transportowe na życzenie każdego Klienta. Możemy bez problemu przywieźć auto z innego kraju i przetransportować je we wskazane wcześniej miejsce. Szeroki zakres usług pomocy drogowej jest gwarancją satysfakcji każdego Klienta.

Usługi Pomocy Drogowej i holowanie lawetą

Oferując pomoc drogową, staramy się, aby naszą ofertę dostosować do potrzeb każdego Klienta, nie ograniczając się tylko do tego, aby laweta dojechała jak najszybciej. Skupiamy się głównie na znalezieniu i wyeliminowaniu usterki uniemożliwiającej kontynuowanie dalszej jazdy, dzięki czemu zaoszczędzicie Państwo nie tylko swój czas ale i pieniądze poniesione za całkowity koszt holowanie samochodu.

Nasza pomoc drogowa świadczy usługi z zakresu:

 • holowanie samochodów powypadkowych z miejsca zdazenia,
 • podjęcie próby awaryjnego uruchomienia samochodu na drodze,
 • holowanie auta do warsztatu, pod wskazany adres, na własną posesję lub parking strzeżony,
 • wyciąganie aut z rowów, zablokowanych lub zakopanych w błocie i śniegu,
 • transport pojazdów sprowadzanych (niezarejestrowanych)
 • transport pojazdów na złom,
 • obsługa i transport samochodów w sytemie ASSISTANCE,
 • wyciąganie unieruchomionych samochodów z garaży podziemnych i wielopoziomowych,
 • holowanie aut z uszkodzonym układem jezdnym lub całkowicie zablokowanych,
 • transport na lawecie aut niezarejestrowanych/niedopuszczonych do ruchu drogowego,
 • transport samochodów zakupionych w stanie uszkodzonym.

Podsumowując, nasza szybka i profesjonalna pomoc drogowa świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi zdarzeń drogowych. Zajmujemy się holowaniem samochodów lawetą oraz transportem pojazdów z miejsca zdazrzenia. Holowanie auta podczas wykonywanej usługi przez naszą specjalistyczną lawetę pomocy drogowej zawsze odbywa się w warunkach zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Atrakcyjne ceny wykonywanych usług oraz profesjonalny i bezpieczny transport to gwarancja pewnej satysfakcji każdego Klienta. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty dostępnej na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu pod nasz numer telefonu 798-907-828 w celu ustalenia szczegółów i skorzystania z profesjonalnej lawety i pomocy drogowej.

Szybka i tania Pomoc drogowa 24h

Jeżeli potrzebujesz szybkiej i taniej pomocy drogowej, zadzwoń do nas pod numer telefonu 798-907-828. Oferujemy profesjonalą obsługę każdego zlecenia, a przy tym najtańsze holowanie samochodu. Proponowana przez nas usługa holowania auta przez pomoc drogową obejmuje także drobne naprawy usterek aut które uległy awarii na drodze. Wyróżnia nas fakt, że dbamy o zapewnienie bezpiecznego transportu w wyznaczone miejsce przy pomocy lawety. Nasza pomoc drogowa 24h to wsparcie dla wszystkich kierowców mających problemy w trasie. Niezależnie od tego, czy podrużujesz samochodem osobowym, busem, autem dostawczym czy motocyklem. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc drogową, lawetę i natychmiastową reakcję na zlecenie w każdej trudnej i zaskakującej sytuacji.

Dlaczego warto nas wybrać:

 • w pełni zabezpieczone i ubezpieczone powierzone ładunki,
 • nasze lawety są regularnie serwisowane, zawsze sprawne i gotowe do pracy,
 • posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika i licencję na przewóz rzeczy,
 • jeździmy na zlecenie w każde miejsce w Polsce i w Europie,
 • wystawiamy faktury VAT na wszystkie usługi,
 • w ramach stałej współpracy mamy specjalnie przygotowane promocje i rabaty,
 • zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę, szybki dojazd i niskie ceny.

Dzięki naszej pomocy drogowej nigdy nie pozostaniesz sam z problemem awarii. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm, a także bardzo atrakcyjne ceny naszych usług. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług. Cenę ustalamy telefonicznie podczas wstępnej rozmowy. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny wykonywanych usług w naszej oferciezaładunek oraz rozładunek GRATIS wliczony w cenę holowania. Potrzebujesz pomocy drgowej? Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!

Wezwij Pomoc drogową gdy miałeś kolizję lub wypadek drogowy

Miałeś kolizję lub wypadek drogowy i jesteś poszkodowany? Zadzoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu 798-907-828 Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zorgnizujemy pomoc drogową i holowanie uszkodoznego samochodu z miejsca zdarzenia, a za wykonaną usługę rozliczymy się w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak ważne jest profesjonalne załatwienie sprawy, szczególnie w sytuacji, gdy mamy do czynienia z kolizją lub wypadkiem drogowym.

Nie wszyscy kierowcy wiedzą, że holowanie uszkododnego samochodu w przypadku kolizji lub wypadku drogowego, realizowane przez naszą firmę SZYBKIIHOL.PL jest całkowicie za darmo. Koszt takiego holowania pokrywa w całości ubezpieczyciel OC sprawcy zdarzenia. Nasz Klient nie płaci za wykonanie takiej usługi holowania uszkodoznego samochodu ponieważ, my jako profesjonaliści rozliczamy wszystkie koszty wykonanej usługi holowania bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowy sprawcy zdarzenia.

Jeśli Twój samochód został uszkodzny podczas stłuczki, kollizji lub wypadku drogowego przysługuje Ci darmowe holowanie z miejsca zdarzenia z polisy ubepieczeniowej OC sprawcy. Oczywiście na cały okres likwidacji szkody i czas naprawy uszkodzonego samochodu zapewniamy Klientom samochód zastępczy z OC sprawcy. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy z ubezpieczycielem zapewniamy darmową pomoc prawną oraz wsparcie techniczne w załatwieniu wszystkich formalności z ubezpieczycielem. Z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DAROGOWA możesz się skontaktować w każdym momencie, a my szybko dojedziemy do Ciebie, aby Ci pomóc w trasie.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.