ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Auto zastępcze z OC sprawcy

Auto zastępcze z OC sprawcy

Auto zastępcze z OC sprawcy

Auto zastępcze z OC sprawcy

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM AUTA ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

Jeżeli Twoje auto zostało uszkodzone, a sprawcą kolizji był inny kierowca, masz prawo wynająć auto zastępcze z OC sprawcy. Całkowity koszt takiego wynajmu auta zastępczego będzie musiało w tym przypadku pokryć Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia z mocy obowiązującego prawa. Dzięki naszej wypożyczalni aut, zaoszczędzisz czas i swoje pieniądze – my zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wynajmem auta zastępczego.

Oferujemy wszystkim poszkodowanym Klientom darmowe auto zastępcze z OC sprawcy. Wykorzystaj przysługujące Ci prawo i wynajmij auto zastępcze z OC sprawcy. W naszej wypożyczalni otrzymasz również darmową pomoc prawną w całej procedurze likwidacji szkody komunikacyjnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.

Zamówienie samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy, można dokonać w naszej wypożyczalni dzwoniąc pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkicar.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem auta zastępczego.

ZAPAMIĘTAJ! W sytuacji wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek pokryć wszystkie koszty związane z zaistniałą szkodą.

AUTO ZASTĘPCZE NALEŻY CI SIĘ OD DNIA POWSTANIA SZKODY

Co w sytuacji gdy nasz samochód zostanie uszkodzony nie z naszej winy? Czy pozostaje nam płacić za wynajem samochodu? Nie, w takiej sytuacji przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy, a co więcej wypożyczenie takiego auta zastępczego można otrzymać bezpłatnie i w formie bezgotówkowej.

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Trzeba przecież jakoś dojechać do pracy lub zawieźć dzieci do przedszkola, szkoły, pojechać na zakupy, siłownię czy do lekarza. Brak samochodu komplikuje nasze życie prywatne, nie mówiąc już o tych, którzy wykorzystują samochody do celów służbowych. W takim przypadku brak samochodu niejednokrotnie może wygenerować spore straty, a wypożyczalnie samochodów oferują wynajem auta w dość wysokich cenach.

Pozostań mobilny już od dnia powstania szkody. Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji lub wypadku drogowego, nie z twojej winy, masz pełne prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. – nie wolno wskazywać Ci gdzie masz wynająć auto zastępcze lub gdzie masz naprawić uszkodzony samochód. Pamiętaj, to Ty o tym decydujesz!

ZAPAMIĘTAJ! Nie daj się wprowadzić w błąd przy zgłoszeniu szkody przez zobowiązanego ubezpieczyciela, że auto zastępcze z OC sprawcy Ci nie przysługuje. Skontaktuj się z nami, w celu udzielenia Tobie bezpłatnej porady prawnej, zanim popełnisz jakieś błędy podczas zgłaszania szkody i jej likwidacji!

AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY NALEŻY SIĘ POSZKODOWANEMU

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać brak konieczności korzystania z komunikacji miejskiej. W sytuacji, kiedy Twoje auto zostało rozbite lub uszkodzone nie z twojej winy, przysługuje Ci prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Poszkodowany może wynająć samochód w naszej wypożyczalni, ponieważ nie musi płacić z własnej kieszeni za wynajęcie takiego auta zastępczego. Rozliczymy się w formie bezgotówkowej bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, dzięki czemu nie musicie Państwo angażować własnych środków finansowych. Poszkodowany również zostaje zwolniony z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej historii likwidacji szkody komunikacyjnej na uszkodzonym samochodzie.

Dzięki naszej wypożyczalni aut zastępczych z OC sprawcy, wszyscy poszkodowani Klienci mają komfort natychmiastowego zachowania ciągłości korzystania ze środka transportu. Dysponujemy sporą flotą osobowych i dostawczych aut zastępczych, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wszystkie auta zastępcze w naszej flocie są nowe, posiadają bogate wyposażenie, został wykupiony dodatkowy pełny pakiet ubezpieczeniowy AC oraz są w nienagannym stanie technicznym.

Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno – musisz to jakoś przeboleć. Niektóre zakłady blacharskie oferują auto zastępcze na czas naprawy, ale nie oszukujmy się – nie ma takich zakładów zbyt wiele. W takim przypadku pozostaje w zasadzie tylko skorzystać z dowolnej wypożyczalni samochodów.

ZAPAMIĘTAJ! Za opieszałość Towarzystwa Ubezpieczeniowego uważa się niedotrzymanie 30-dniowego terminu na dokonanie likwidacji szkody. Najem auta zastępczego może trwać od dnia powstania szkody, aż do czasu otrzymania od ubezpieczyciela należnego pełnego odszkodowania lub naprawy uszkodzonego samochodu do stanu sprzed powstania szkody.

AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY PRZY SZKODZIE CAŁKOWITEJ

Załóżmy, że po kolizji lub wypadku drogowym samochód został zniszczony doszczętnie. Towarzystwo Ubezpieczeniowe likwidujące szkodę na uszkodzonym samochodzie, prawdopodobnie może oszacować szkodę tzw. całkowitą. Szkoda całkowita jest wtedy, kiedy wartość naprawy uszkodzonego samochodu, przewyższa wartość rynkową samochodu na dzień szkody. W takiej sytuacji zdecydowanie przysługuje nam prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy.

Na jak długo przysługuje auto zastępcze przy szkodzie całkowitej? Auto zastępcze przy szkodzie całkowitej przysługuje od dnia powstania szkody do dnia wypłaty odszkodowania +7 dni. Jest to czas na zakup nowego pojazdu. Auto zastępcze z OC sprawcy w takiej sytuacji może również przysługiwać do czasu zagospodarowania pozostałości tzw. wraka pojazdu przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, ponieważ wtedy otrzymamy całość odszkodowania.

Poszkodowany ma prawo wynająć i korzystać z auta zastępczego, w przypadku, jeśli w wyniku kolizji lub wypadku drogowego został pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu. Całkowity koszt takiego wynajmu auta zastępczego musi pokryć Towarzystwo Ubezpieczeniowe likwidujące szkodę na uszkodzonym samochodzie. Zapewniamy dla każdego poszkodowanego auto zastępcze z OC sprawcy, bez względu na rok produkcji, model i markę uszkodzonego auta.

JAK UZYSKAĆ AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY

Wystarczy zadzwonić do naszej wypożyczalni pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkicar.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem auta zastępczego z OC sprawcy. Po podpisaniu odpowiednich dokumentów, przekażemy poszkodowanemu Klientowi auto zastępcze na warunkach umożliwiających sprawną likwidację szkody komunikacyjnej.

Każdy poszkodowany klient otrzymuje od nas auto zastępcze na następujących zasadach:

  • rozliczenie kosztów wynajmu auta zastępczego realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej,
  • brak konieczności wpłacania przez Klienta poszkodowanego kaucji gwarancyjnej,
  • nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się autem zastępczym w okresie trwania najmu,
  • brak udziału własnego,
  • wynajmujemy auto zastępcze tej samej klasy co samochód uszkodzony,
  • możliwość wyjazdu autem zastępczym poza granicę Polski,
  • brak limitu kilometrów,
  • podstawimy auto zastępcze pod wcześniej uzgodniony adres z Klientem,
  • brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem auta zastępczego.

Podsumowując, zajmiemy się całą procedurą związaną z odzyskaniem środków za wynajem auta zastępczego z OC sprawcy od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Do dyspozycji Klientów udostępniamy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych aut zastępczych. Wszystkie nasze auta zastępcze zostały ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance, w wyniku czego zapewnia to bezpieczeństwo zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach.

JAK ZAMÓWIĆ AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY

Zamówienie darmowego aut zastępczego w naszej wypożyczalni można dokonać:

Podsumowując jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat aut zastępczych z OC sprawcy skorzystaj z linku poniżej. Przedstawiamy artykuł zamieszczony w najbardziej popularnym tygodniku motoryzacyjnym: AUTO ŚWIAT. Przeczytaj go, a dowiesz się m. in. kiedy i na jaki okres likwidacji szkody komunikacyjnej przysługuje Ci auto zastępcze:

 


Kliknij, aby otworzyć dokument!
 

Program Auto zastępczy z OC sprawcy występuje również na rynku pod nazwami: bezgotówkowy wynajem aut zastępczych oraz bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI

Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX

Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 219616

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.