ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Auto zastępcze z OC sprawcy

Bezgotówkowy wynajem auta zastępczego z oc sprawcy

Jeżeli podczas kolizji lub wypadku drogowego uszkodził Ci auto inny kierowca, który był sprawcą zdarzenia, to masz prawo wynająć auto zastępcze z OC sprawcy. Całkowity koszt takiego wynajmu auta zastępczego będzie musiało w tym przypadku pokryć Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia z mocy obowiązującego prawa. Dzięki naszej wypożyczalni aut, zaoszczędzisz czas i swoje pieniądze – my zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wynajmem auta zastępczego.

Oferujemy wszystkim poszkodowanym klientom darmowe auto zastępcze z OC sprawcy. Wykorzystaj przysługujące Ci prawo i wynajmij auto zastępcze z OC sprawcy. W naszej wypożyczalni otrzymasz również darmową pomoc prawną w całej procedurze likwidacji szkody komunikacyjnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.

Zamówienie samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy, można dokonać w naszej wypożyczalni dzwoniąc pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkicar.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem auta zastępczego.

ZAPAMIĘTAJ! W sytuacji wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek pokryć wszystkie koszty związane z zaistniałą szkodą.

Auto zastępcze należy się od dnia powstania szkody

Jeśli podczas kolizji lub wypadku drogowego uszkodzono samochód nie z naszej winy, mamy prawo do wynajęcia auta zastępczego. W takiej sytuacji przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy, a co więcej wypożyczenie takiego auta zastępczego można otrzymać bezpłatnie i w formie bezgotówkowej w naszej wypożyczalni aut.

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Trzeba przecież jakoś dojechać do pracy lub zawieźć dzieci do przedszkola, szkoły, pojechać na zakupy, siłownię czy do lekarza. Brak samochodu komplikuje nasze życie prywatne, nie mówiąc już o tych, którzy wykorzystują samochody do celów służbowych. W takim przypadku brak samochodu niejednokrotnie może wygenerować spore straty, a wypożyczalnie samochodów oferują wynajem auta w dość wysokich cenach.

Pozostań mobilny już od dnia powstania szkody. Jeśli w wyniku kolizji lub wypadku drogowego twój samochód uszkodził sprawca zdarzenia, masz pełne prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. – nie wolno wskazywać gdzie masz wynająć auto zastępcze lub gdzie masz naprawić uszkodzony samochód. Pamiętaj, to Ty o tym decydujesz!

ZAPAMIĘTAJ! Nie daj się wprowadzić w błąd przy zgłoszeniu szkody przez zobowiązanego ubezpieczyciela, że auto zastępcze z OC sprawcy Ci nie przysługuje. Skontaktuj się z nami, w celu udzielenia bezpłatnej porady prawnej, zanim popełnisz jakieś błędy podczas zgłaszania szkody i jej likwidacji!

Auto zastępcze z OC sprawcy należy się poszkodowanemu

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity i uszkodzony samochód nie zawsze musi oznaczać konieczność korzystania z komunikacji miejskiej. W sytuacji, kiedy Twoje auto uszkodził sprawca zdarzenia nie z twojej winy, przysługuje Ci prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Poszkodowany może wynająć samochód w naszej wypożyczalni, ponieważ nie musi płacić z własnej kieszeni za wynajęcie takiego auta zastępczego. Rozliczymy się w formie bezgotówkowej bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, dzięki czemu nie musicie Państwo angażować własnych środków finansowych. Poszkodowany również nie musi prowadzić czasochłonnej i biurokratycznej historii likwidacji szkody komunikacyjnej na uszkodzonym samochodzie.

Dzięki naszej wypożyczalni aut zastępczych z OC sprawcy, wszyscy poszkodowani klienci mają komfort natychmiastowego zachowania ciągłości korzystania ze środka transportu. Dysponujemy sporą flotą osobowych i dostawczych aut zastępczych, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wszystkie auta zastępcze w naszej flocie są nowe, posiadają bogate wyposażenie, mają wykupiony dodatkowy pełny pakiet ubezpieczeniowy AC oraz są w nienagannym stanie technicznym.

Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno – musisz to jakoś przeboleć. Niektóre zakłady blacharskie oferują auto zastępcze na czas naprawy, ale nie oszukujmy się – nie ma takich zakładów zbyt wiele. W takim przypadku pozostaje w zasadzie tylko skorzystać z dowolnej wypożyczalni samochodów.

ZAPAMIĘTAJ! Za opieszałość Towarzystwa Ubezpieczeniowego uważa się niedotrzymanie 30-dniowego terminu na dokonanie likwidacji szkody. Najem auta zastępczego może trwać od dnia powstania szkody, aż do czasu otrzymania od ubezpieczyciela należnego pełnego odszkodowania lub naprawy uszkodzonego samochodu do stanu sprzed powstania szkody.

Auto zastępcze z OC sprawcy przy szkodzie całkowitej

Załóżmy, że po kolizji lub wypadku drogowym samochód zniszczono doszczętnie. Towarzystwo Ubezpieczeniowe likwidujące szkodę na uszkodzonym samochodzie, prawdopodobnie może oszacować szkodę tzw. całkowitą. Szkoda całkowita jest wtedy, kiedy wartość naprawy uszkodzonego samochodu, przewyższa wartość rynkową samochodu na dzień szkody. W takiej sytuacji zdecydowanie przysługuje nam prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy.

Na jak długo przysługuje auto zastępcze przy szkodzie całkowitej? Auto zastępcze przy szkodzie całkowitej przysługuje od dnia powstania szkody do dnia wypłaty odszkodowania +7 dni. Jest to czas na zakup nowego pojazdu. Auto zastępcze z OC sprawcy w takiej sytuacji może również przysługiwać do czasu zagospodarowania pozostałości tzw. wraka pojazdu przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, ponieważ wtedy otrzymamy całość odszkodowania.

Poszkodowany ma prawo wynająć i korzystać z auta zastępczego, jeśli w wyniku kolizji lub wypadku drogowego stracił możliwość korzystania z własnego samochodu. Całkowity koszt takiego wynajmu auta zastępczego musi pokryć Towarzystwo Ubezpieczeniowe likwidujące szkodę na uszkodzonym samochodzie. Zapewniamy dla każdego poszkodowanego auto zastępcze z OC sprawcy, bez względu na rok produkcji, model i markę uszkodzonego auta.

Jak uzyskać auto zastępcze z OC sprawcy

Wystarczy zadzwonić do naszej wypożyczalni pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkicar.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem auta zastępczego z OC sprawcy. Po podpisaniu odpowiednich dokumentów, przekażemy poszkodowanemu klientowi auto zastępcze na warunkach umożliwiających sprawną likwidację szkody komunikacyjnej.

Każdy poszkodowany klient otrzymuje od nas auto zastępcze na następujących zasadach:

  • rozliczenie kosztów wynajmu auta zastępczego realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej,
  • brak konieczności wpłacania przez klienta poszkodowanego kaucji gwarancyjnej,
  • nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się autem zastępczym w okresie trwania najmu,
  • brak udziału własnego,
  • wynajmujemy auto zastępcze tej samej klasy co samochód uszkodzony,
  • możliwość wyjazdu autem zastępczym poza granicę Polski,
  • brak limitu kilometrów,
  • podstawimy auto zastępcze pod wcześniej uzgodniony adres z klientem,
  • brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem auta zastępczego.

Podsumowując, zajmiemy się całą procedurą związaną z odzyskaniem środków za wynajem auta zastępczego z OC sprawcy od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Do dyspozycji klientów udostępniamy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych aut zastępczych. Wszystkie nasze auta zastępcze posiadają wykupione ubezpieczenie w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance, więc zapewnia to bezpieczeństwo zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach.

Jak zamówić auto zastępcze z OC sprawcy

Zamówienie darmowego aut zastępczego w naszej wypożyczalni można dokonać:

Podsumowując jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat aut zastępczych z OC sprawcy skorzystaj z linku poniżej. Przedstawiamy artykuł zamieszczony w najbardziej popularnym tygodniku motoryzacyjnym: AUTO ŚWIAT. Przeczytaj go, a dowiesz się m. in. kiedy i na jaki okres likwidacji szkody komunikacyjnej przysługuje Ci auto zastępcze:

Auto zastępcze z OC sprawcy
Kliknij, aby otworzyć dokument!

Auto zastępcze z OC sprawcy występuje również na rynku pod nazwami: bezgotówkowy wynajem aut zastępczych oraz bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4 Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 - Kategoria transportu:
Podaj kategorię transportu:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.