ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Auto pomoc drogowa 24h

Kolizje, wypadki czy awarie samochodów osobowych i dostawczych to codzienny widok na polskich drogach. Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji i nie wiesz do końca co masz zrobić to skontaktuj się bezpośrednio z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA pod numer telefonu +48 798-907-828. Jeśli przytrafił Ci się niespotykany problem, pomożemy go rozwiązać. Naszą auto pomoc dopasowaliśmy do realiów rynkowych i oczekiwań klientów pod każdym kątem. Jeśli potrzebujesz auto pomocy drogowej zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Usługi holowania samochodów realizujemy od razu po przyjęcia głoszenia.

Usługa holowania świadczona przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oznacza przede wszystkim holowanie samochodów osobowych i dostawczych lub usuwanie niesprawnych pojazdów silnikowych z miejsca, w którym zostały one unieruchomione. Korzystamy do tego celu z najlepszych holowników i lawet oraz urządzeń, które umożliwiają bezproblemowe i bezpieczne holowanie samochodów osobowych, busów i aut dostawczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz z powodzeniem znaleźć u nas pełne wsparcie auto pomocy drogowej. Transport wraków pojazdów oraz holowanie samochodów prowadzimy przez profesjonalne osoby z nabytym odpowiednim doświadczeniem.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oferuje auto pomoc drogową oraz usługi holowania samochodów na najwyższym poziomie. Dysponujemy specjalistycznymi lawetami przenaczonymi do transportu i przewozu pojazdów o masie do 4 ton. Nasza oferta auto pomocy drogowej jest konkurencyjna i przejrzysta. Dlatego też w przypadku awarii, kolizji lub wypadku drogowego na drodze możesz skontaktować się bezpośrenio z nami pod numer telefonu +48 798-907-828, aby wezwać auto pomoc drogową. Wstępnie poinformujemy Cię o cenie usługi oraz godzinie przybycia na miejsce zdarzenia specjalistycznej lawety. Z naszą auto pomocą drogową o nic więcej nie będziesz musiał się martwić.

Auto pomoc czyli pomoc drogowa

Auto pomoc to często pomoc drgowa, która pomaga kierowcom w razie kolizji, wypadku lub zwykłej awarii pojazdu na drodze. Jest to standardowa opcja znajdująca się w prawie każdej polisie ubezpieczeniowej samochodu. Jeśli znajdziesz się w problematycznej sytuacji na drodze, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i pozwól naszym ekspertom od auto pomocy i holowania samochodów się tym zająć. Nasza całodobowa usługa transportu i holowania samochodów na specjalistycznej lawecie pozwoli Ci szybko wrócić na trasę i kontynuować dalszą jazdę. Jeśli martwisz się o koszty holowania auta to nie musisz się nimi przejmować. Ofertę przygotowaliśmy na holowanie samochodów stosując najlepsze stawki dostępne na rynku.

Nasza auto pomoc drogowa świadczy i zapewni usługi m.in.:

 • holowanie uszkodzonego samochodu,
 • pomoc przy wymianie koła,
 • awaryjne odpalenie z kabli,
 • dostawę paliwa,
 • serwis akumulatora,
 • serwis przebitych opon,
 • wymianę uszkodzonej szyby.

Niespodziewanie zepsół Ci się samochód lub masz niesprawny pojazd i potrzebujesz auto pomocy? Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij naszą auto pomoc drogową. Jeden z członków naszego zespołu przyjedzie specjalistyczną lawetą na miejsce i udzieli profesjonalnej pomocy w zakresie twoich potrzeb. Jesteśmy firmą specjalizującą się głównie w dziedzinie auto pomocy drogowej. Każdy z naszych kierowców lawety posiada odpowiednie przeszkolenie i nabyte doświadczenie, by świadczyć usługi pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Możesz mieć pewność co do oferowanych usług transportu i holowania samochodówe przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Spełniamy wszystkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa. Nasi kierowcy mogą rozwiązywać różnorodne problemy związane z awarią samochodu ponieważ, bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze.

Auto pomoc – problemy z pojazdami lub uszkodzenie silnika

Jeśli nie możesz uruchomić samochodu zadzwoń pod numer telefonu +48 798-907-828 do naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA i podaj swoją lokalizację, a będziemy mogli szybko ustalić godzinę dojazdu naszego kierowcy specjalistyczną lawetą. Dzwoniąc do nas możesz zamówić holowania samochodu osobowego, busa lub auta dostawczego na lawecie w bezpieczne miejsce. Nasza oferta auto pomocy oraz holowania pojazdów dotyczy nie tylko samochodów osobowych i dostawczych, które w wyniku awarii zostały unieruchomione.

Jeśli w samochodzie wystąpiła usterka silnika, awaria układu paliwowego lub hamulcowego czy wyciek z układu chłodzenia, może to spowodować poważne uszkodzenia auta i doprowadić do konieczności skorzystania z usług auto pomocy drogoweji holowania samochodu na specjalistycznej lawecie. Główną przyczyną holowania samochodu jest również popsucie się skrzyni biegów oraz utrata pedału sprzęła lub inny podobny problem z jednostką napędową. Problemy te prawie zawsze szybko się pogarszają, gdy zdecydujesz się na kontynuowanie jazdy samochodem w takim stanie. Takie zachowanie może doprowadzić do trfałego i nieodrawcalnego uszkodzenia jednostki napędowej.

W takiej sytuacji jesteśmy zawsze gotowi do Twojej dyspozycji aby Ci pomóc. Nie ryzykuj zniszczenia silnika lub skrzyni biegów pojazdu, próbując nim jechać. W takiej sytuacji zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij lawete, która przewieźie uszkodozne auto do serwisu naprawczego. To samo może również dotyczy problemów np. z układem zawieszenia. Jeśli problem jest wystarczająco poważny, prowadzenie samochodu może spowodować trwałe i nieodwracalne uszkodzenia. Dzięki posiadanej flocie możemy przewieźć jednocześnie do sześciu osób wraz z holowanym pojazdem.

Auto pomoc czyli holowanie samochodów

Niemiła przygoda na drodze może przytrafić się dosłownie każdemu, nawet najlepszemu i bardzo doświadczonemu kierowcy. Może to być nie nie tylko kolizja lub wypadek drogowy, ale i również niespodziewana awaria samochodu. Takie sytuacje nierzadko mają miejsce daleko od większych miast i w porach w których trudno liczyć na wsparcie okolicznych mieszkańców. Dalekie podróże samochodem nie muszą jednak zawsze wiązać się z ogromnym stresem. Nie musimy mieć również obaw przed tym, czy przypadkiem nam się nie trafi niespodziewane zdarzenie drogowe.

Nasza auto pomoc drogowa to m.in.:

 • holowanie samochodów całą dobę 24h,
 • wieloletnie doświadczenia w branży auto pomocy drogowej,
 • współpraca z licznymi warsztatami i serwisami samochodowymi,
 • szybkość w realizacji zleceń,
 • błyskawiczny czas dojezdu do miejsca awarii lub zdarzenia drogowego,
 • doświadczona i wyspecjalizowana załoga z niezbędnymi uprawnieniami,
 • gwarancja ubezpieczonych przewożonych pojazdów i ładunków,
 • darmowe holowanie na koszt ubezpieczenia OC sprawcy.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA przygotowała dla Państwa szeroką gamę usług, z zakresu auto pomocy drogowej dzięki którym szybko, sprawnie, bezpiecznie i tanio przetransportujesz uszkodzony samochód. Gwarancją naszej firmy jest fakt, iż nie wydając fortuny można poradzić sobie z tego typu problemami. Możemy holować samochód specjalistyczną lawetą z dowolnego miejsca, zająć się również transportem pojazdu uszkodzonego czy spróbować naprawy usterki na miejscu zdarzenia. Staramy się w miarę możliwości szybko docierać w każde miejsce gdzie nas potrzebujesz. Bezpiecznie transportujemy i holujemy samochody oraz naprawdę tanio podejmujemy się najtrudniejszych nawet zleceń.

Szybka i tania auto pomoc 24h

Posiadamy specjalistyczne lawety i profesjonalny sprzęt należący do naszej auto pomocy drogowej tak, aby być w stanie transportować i holować samochody, jak również pojazdy specjalne. Oprócz samochodów osobowych, dostawczych, sportowych, czy zabytkowych jesteśmy w stanie zaoferować auto pomoc drogową dla motocykli, skuterów i quadów. Transportujemy również wszego rodzaju maszyny rolniczye, budowlane, czy nawet łodzie i jachty. Jest to kolejna rzecz, która wyróżnia nas na tle konkurencji i między innymi firmami świadczącymi podobne usługi do naszych z branży auto pomocy drogowej.

W naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA usługi nie kończą się na samym transporcie auto pomocy drogowej obejmujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa w razie jego braku, wymianę podstawowych części, jednym zdaniem, wszystko co można zrobić na miejscu, zrobimy kompleksowo, profesjonalnie, tanio i bez żadnych zastrzeżeń. W trasie i nie tylko niezbędna bywa czasem potrzebna auto pomoc drogowa. Autem można zakopać się np. w pichu, błocie lub śniegu. Bardziej drastyczną sytuacją jest wpadnięcie auta do rowu, przewróceniem się na dach lub na bok pojazdu. Trafiają się również awarie oraz kolizje i wypadki drogowe. Czasem człowiek w wiecznym pośpiechu pomyli dystrybutor i zatankuje złe paliwo, a czasem zapomni wogóle zatankować… Nasz firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest od tego, by pomóc w tego typu różnych sytuacjach drogowych.

Oferowana przez nas auto pomoc drogowa to szeroki zakres usług, które oferujemy każdemu kierowcy na drodze. Wszelkie drobne awarie oraz uszkodzenia pojazdów jesteśmy w stanie usunąć na miejscu. Jeśli awaria jest zbyt duża oferujemy holowanie samochodu na specjalistycznej lawecie do warsztatu naprawczego. Jeśli zepsuł Ci się samochód i musisz skorzystać z auto pomocy drogowej zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.