ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia!

Auto pomoc drogowa 24h

Kolizje, wypadki czy awarie samochodów osobowych i dostawczych to codzienny widok na polskich drogach. W przypadku problemów z samochodem, skontaktuj się bezpośrednio z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Gdy nie wiesz co zrobić w takiej sytuacji zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer telefonu +48 798-907-828 o każdej porze. Pomożemy rozwiązać każdy problem. Natomiast kiedy potrzebujesz auto pomocy drogowej zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Naszą auto pomoc dopasowaliśmy do realiów rynkowych i oczekiwań klientów pod każdym kątem. Usługi holowania samochodów realizujemy specjalistycznymi lawetami praktycznie od razu po przyjęciu zgłoszenia.

Usługa holowania pojazdów świadczona przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oznacza przede wszystkim holowanie samochodów osobowych i dostawczych. Jako specjaliści usuwamy niesprawne pojazdy silnikowe specjalistycznymi lawetami z miejsca zdarzenia, w którym zostały one unieruchomione. Wykorzystujemy do tego celu najlepsze holowniki i auto lawety oraz urządzenia, które umożliwiają bezproblemowe i bezpieczne holowanie samochodu. Naszymi auto lawetami transportujemy i holujemy samochody osobowe, busy oraz auta dostawcze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz z powodzeniem znaleźć u nas pełne wsparcie z zakresu auto pomocy drogowej. Każdy transport tzw. wraków pojazdów oraz holowanie samochodów powypadkowych prowadzimy przez zatrudniony profesjonalny personel i osoby z nabytym odpowiednim doświadczeniem.

Oferujemy auto pomoc drogową oraz usługi holowania samochodów na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy specjalistycznymi lawetami przeznaczonymi do transportu i przewozu pojazdów o masie do 4 ton. Nasza oferta auto pomocy drogowej jest konkurencyjna i przejrzysta dla każdego klienta. Dlatego też w przypadku awarii, kolizji lub wypadku drogowego na drodze możesz skontaktować się bezpośrednio z nami. Zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu +48 798-907-828, aby wezwać auto pomoc drogową. Już podczas wstępnej rozmowy telefonicznej poinformujemy Cię o cenie usługi holowania pojazdu oraz godzinie przybycia na miejsce zdarzenia specjalistycznej lawety. Z naszą profesjonalną auto pomocą drogową o nic nie musisz się martwić, ponieważ z nami zawsze dojedziesz do celu.

Szybka i tania auto pomoc 24h

Auto pomoc to często pomoc drogowa, która pomaga kierowcom w razie kolizji, wypadku lub zwykłej awarii pojazdu na drodze. Jest to standardowa opcja znajdująca się w prawie każdej polisie ubezpieczeniowej samochodu. Jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji na drodze i potrzebujesz holowania samochodu, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Pozwól naszym ekspertom od auto pomocy drogowej i holowania samochodów się tym zająć. Nasza całodobowa usługa transportu i holowania samochodów na specjalistycznej lawecie pozwoli Ci szybko wrócić na trasę i kontynuować dalszą jazdę. Z nami nie musisz się przejmować kosztami holowania auta na specjalistycznej lawecie. Ofertę transportu pojazdów lawetą oraz holowania samochodów przygotowaliśmy stosując najlepsze stawki dostępne na rynku.

Nasza auto pomoc drogowa świadczy i zapewnia usługi m.in.:

 • holowania uszkodzonego samochodu,
 • pomocy przy wymianie koła,
 • awaryjnego odpalenia z kabli,
 • dostawę paliwa,
 • serwis akumulatora,
 • serwis przebitych opon,
 • wymianę uszkodzonej szyby.

Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij naszą auto pomoc drogową, jeśli niespodziewanie zepsuł Ci się samochód. Masz niesprawny pojazd i potrzebujesz naszej auto pomocy? Skontaktuj się z naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Jeden z kierowców naszego zespołu szybko przyjedzie specjalistyczną lawetą na miejsce i udzieli profesjonalnej pomocy w zakresie twoich potrzeb. Jesteśmy firmą specjalizującą się głównie w dziedzinie auto pomocy drogowej i holowania pojazdów. Każdy z naszych kierowców lawety posiada odpowiednie przeszkolenie i nabyte doświadczenie, by świadczyć usługi pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Możesz mieć 100% pewności co do oferowanych usług transportu pojazdów i holowania samochodów przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Podczas transportu samochodów specjalistycznymi lawetami spełniamy wszystkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nasi kierowcy potrafią rozwiązywać różnorodne problemy związane z awarią samochodu, ponieważ bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze.

Auto pomoc czyli pomoc drogowa do holowania pojazdów

Jeśli nie możesz uruchomić samochodu zadzwoń pod numer telefonu +48 798-907-828 do naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Po podaniu swojej lokalizacji będziemy mogli szybko ustalić godzinę dojazdu na miejsce naszego kierowcy specjalistyczną lawetą. Dzwoniąc do nas możesz zamówić transport pojazdu oraz holowania samochodu osobowego, busa lub auta dostawczego na lawecie w bezpieczne miejsce. Nasza oferta auto pomocy drogowej oraz holowania pojazdów nie tylko dotyczy samochodów osobowych i dostawczych, które uległy awarii podczas jazdy. Holujemy i transportujemy specjalistycznymi lawetami wszystkie pojazdy, które w wyniku niespodziewanej kolizji lub wypadku drogowego zostały unieruchomione na drodze.

Główną przyczyną holowania samochodu na specjalistycznej lawecie jest wystąpienie niespodziewanej awarii silnika lub nieszczelność układu paliwowego. Do transportu samochodu lawetą zmusza nas też niespodziewany wyciek z układu chłodzenia lub usterka związana z układem hamulcowym. Wezwanie lawety do holowania pojazdów może być konieczne również, gdy popsuła się skrzynia biegów lub nie działa prawidłowo pedał sprzęgła. To samo może również dotyczyć problemów np. z układem zawieszenia. Jeśli problem jest poważny, prowadzenie samochodu w stanie awarii może doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia innych podzespołów. Problemy z samochodem zwykle szybko się pogarszają, gdy zdecydujesz się na kontynuowanie dalszej jazdy pojazdem w takim stanie. Dlatego najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z usług auto pomocy drogowej i holowania samochodu na lawecie do warsztatu.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest zawsze gotowa do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc z awarią samochodu na drodze. Nie ryzykuj trwałego zniszczenia silnika lub skrzyni biegów pojazdu, próbując nim kontynuować dalszą jazdę. W takiej sytuacji zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij specjalistyczną lawetę, która odholuje uszkodzone auto. Dzięki naszej firmie unikniesz problemów związanych z awarią samochodu i szybko przetransportujesz lawetą uszkodzony pojazd do serwisu naprawczego. Pamiętaj, że kontynuowanie jazdy uszkodzonym samochodem może doprowadzić do kolizji lub wypadku drogowego.  Dzięki posiadanej flocie specjalistycznych lawet możemy przyjechać i przewieźć jednocześnie do sześciu osób wraz z holowanym pojazdem.

Auto pomoc drogowa i holowanie uszkodzonych pojazdów lawetą

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA przygotowała dla Państwa szeroką gamę usług. Świadczymy usługi z zakresu auto pomocy drogowej oraz holowania pojazdów lawetami. Dzięki naszej pomocy drogowej szybko, sprawnie, bezpiecznie i tanio przetransportujemy lawetą uszkodzony samochód z miejsca awarii, kolizji lub wypadku drogowego. Gwarancją naszej firmy jest fakt, iż nie wydając fortuny można poradzić sobie z tego typu problemami. Możemy odholować samochód specjalistyczną auto lawetą z dowolnego miejsca oraz zająć się transportem pojazdu uszkodzonego. Po przyjeździe na miejsce awarii, podejmujemy się również drobnych napraw usterki. Staramy się w miarę możliwości szybko dotrzeć w każde miejsce, gdzie potrzebujesz naszej auto pomocy drogowej.

Nasza auto pomoc drogowa to m.in.:

 • holowanie samochodów całą dobę,
 • wieloletnie doświadczenie w branży auto pomocy drogowej,
 • współpraca z licznymi warsztatami i serwisami samochodowymi,
 • szybkość reakcji i realizacja zleceń auto lawetą,
 • błyskawiczny czas dojazdu do miejsca awarii lub zdarzenia drogowego,
 • doświadczona i wyspecjalizowana załoga z niezbędnymi uprawnieniami,
 • gwarancja ubezpieczonych przewożonych pojazdów i ładunków lawetą,
 • darmowe holowanie pojazdu na koszt ubezpieczenia OC sprawcy po wypadku i kolizji drogowej.

W dzisiejszych czasach dalekie podróże samochodem nie muszą zawsze wiązać się z ogromnym stresem. Niespodziewana awaria samochodu na drodze może zmusić nas do wezwania specjalistycznej lawety w celu holowania pojazdu do serwisu. Takie awarie często mają miejsce z daleka od większych miast. Pamiętajmy, że kolizja i wypadek drogowy może przytrafić się każdemu kierowcy, nawet najlepszemu i bardzo doświadczonemu. Bezpiecznie transportujemy i holujemy samochody specjalistyczną lawetą oraz naprawdę tanio i szybko podejmujemy się najtrudniejszych zleceń.

Problem z pojazdem wezwij profesjonalną auto pomoc drogową

W naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA usługi nie kończą się na samym transporcie pojazdów auto pomocą drogową. Wykonujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa w razie jego braku lub wymianę koła. Samochodem można również zakopać się np. w piachu, błocie lub śniegu. Z pewnością bardziej drastyczną sytuacją jest wpadnięcie auta do rowu, przewrócenie się pojazdu na dach lub bok. Należy pamiętać, że na drodze trafiają się różne awarie pojazdu oraz kolizje i wypadki drogowe. Oczywiście w takiej sytuacji najczęściej będzie potrzebna auto pomoc drogowa, która odholuje uszkodzony pojazd specjalistyczną lawetą do serwisu.

Posiadamy specjalistyczne lawety i profesjonalny sprzęt należący do naszej floty auto pomocy drogowej tak, aby bezpiecznie transportować i holować samochody. Nasza specjalistyczna auto pomoc transportuje i holuje pojazdy osobowe, busy, dostawcze, jak również pojazdy specjalne. Dodatkowo oprócz samochodów osobowych, dostawczych, sportowych czy zabytkowych jesteśmy w stanie zaoferować auto pomoc drogową dla motocykli, skuterów i quadów. Transportujemy również wszego rodzaju maszyny rolnicze, budowlane, czy nawet łodzie i jachty. Z pewnością na rynku jest bardzo mało firm, które świadczą podobne usługi do naszych z branży auto pomocy drogowej. Oczywiście jest to bardzo ważna rzecz, która wyróżnia nas na tle konkurencji świadczącej usługi pomocy drogowej.

Należy pamiętać, że czasem człowiek w wiecznym pośpiechu pomyli dystrybutor i zatankuje złe paliwo, a czasem zapomni wogóle zatankować… Dlatego nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest od tego, by pomóc w tego typu różnych sytuacjach drogowych dnia codziennego. Oferowana przez nas auto pomoc drogowa to szeroki zakres usług. Wszelkie drobne awarie oraz usterki, które występują w pojazdach jesteśmy w stanie usunąć na miejscu. Jeśli awaria jest zbyt poważna oferujemy holowanie samochodu na specjalistycznej lawecie do warsztatu naprawczego. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, jeśli zepsuł Ci się samochód i musisz skorzystać z auto pomocy drogowej. Nasze usługi świadczymy przy pomocy specjalistycznej lawety, którą odholujemy uszkodzony pojazd do serwisu naprawczego.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4 Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 - Kategoria transportu:
Podaj kategorię transportu:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.