ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Auto Pomoc

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Auto pomoc drogowa 24h

Kolizje, wypadki czy awarie samochodów osobowych i dostawczych to codzienny widok na polskich drogach. Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji i nie wiesz do końca co masz zrobić to skontaktuj się bezpośrednio z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA pod numer telefonu +48 798-907-828. Pomożemy rozwiązać każdy problem. Natomiast kiedy potrzebujesz auto pomocy drogowej zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Naszą auto pomoc dopasowaliśmy do realiów rynkowych i oczekiwań klientów pod każdym kątem. Usługi holowania samochodów realizujemy specjalistycznymi lawetami praktycznie od razu po przyjęciu zgłoszenia.

Usługa holowania pojazdów świadczona przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oznacza przede wszystkim holowanie samochodów osobowych i dostawczych. Jako specjaliści usuwamy niesprawne pojazdy silnikowe specjalistycznymi lawetami z miejsca zdarzenia, w którym zostały one unieruchomione. Wykorzystujemy do tego celu najlepsze holowniki i auto lawety oraz urządzenia, które umożliwiają bezproblemowe i bezpieczne holowanie samochodu. Naszymi auto lawetami transportujemy i holujemy samochody osobowe, busy oraz auta dostawcze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz z powodzeniem znaleźć u nas pełne wsparcie z zakresu auto pomocy drogowej. Każdy transport tzw. wraków pojazdów oraz holowanie samochodów powypadkowych prowadzimy przez zatrudniony profesjonalny personel i osoby z nabytym odpowiednim doświadczeniem.

Oferujemy auto pomoc drogową oraz usługi holowania samochodów na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy specjalistycznymi lawetami przenaczonymi do transportu i przewozu pojazdów o masie do 4 ton. Nasza oferta auto pomocy drogowej jest konkurencyjna i przejrzysta dla każdego klienta. Dlatego też w przypadku awarii, kolizji lub wypadku drogowego na drodze możesz skontaktować się bezpośrenio z nami pod numer telefonu +48 798-907-828, aby wezwać auto pomoc drogową. Już podczas wstępnej rozmowy telefonicznej poinformujemy Cię o cenie usługi holowania pojazdu oraz godzinie przybycia na miejsce zdarzenia specjalistycznej lawety. Z naszą profesjonalną auto pomocą drogową o nic nie musisz się martwić, ponieważ z nami zawsze dojedziesz do celu.

Auto pomoc czyli pomoc drogowa

Auto pomoc to często pomoc drgowa, która pomaga kierowcom w razie kolizji, wypadku lub zwykłej awarii pojazdu na drodze. Jest to standardowa opcja znajdująca się w prawie każdej polisie ubezpieczeniowej samochodu. Jeśli znajdziesz się w problematycznej sytuacji na drodze, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i pozwól naszym ekspertom od auto pomocy drogowej i holowania samochodów się tym zająć. Nasza całodobowa usługa transportu i holowania samochodów na specjalistycznej lawecie pozwoli Ci szybko wrócić na trasę i kontynuować dalszą jazdę. Z nami nie musisz się przejmować kosztami holowania auta na specjalistycznej lawecie. Ofertę transportu pojazdów lawetą oraz holowania samochodów przygotowaliśmy stosując najlepsze stawki dostępne na rynku.

Nasza auto pomoc drogowa świadczy i zapewnia usługi m.in.:

 • holowania uszkodzonego samochodu,
 • pomocy przy wymianie koła,
 • awaryjnego odpalenia z kabli,
 • dostawę paliwa,
 • serwis akumulatora,
 • serwis przebitych opon,
 • wymianę uszkodzonej szyby.

Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij naszą auto pomoc drogową, jeśli niespodziewanie zepsół Ci się samochód lub masz niesprawny pojazd i potrzebujesz naszej auto pomocy. Jeden z kierowców naszego zespołu szybko przyjedzie specjalistyczną lawetą na miejsce i udzieli profesjonalnej pomocy w zakresie twoich potrzeb. Jesteśmy firmą specjalizującą się głównie w dziedzinie auto pomocy drogowej i holowania pojazdów. Każdy z naszych kierowców lawety posiada odpowiednie przeszkolenie i nabyte doświadczenie, by świadczyć usługi pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Możesz mieć 100% pewności co do oferowanych usług transportu pojazdów i holowania samochodówe przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Podczas transportu samochodów specjalistycznymi lawetami spełniamy wszystkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nasi kierowcy potrafią rozwiązywać różnorodne problemy związane z awarią samochodu, ponieważ bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze.

Auto pomoc – problemy z pojazdami lub uszkodzenie silnika

Jeśli nie możesz uruchomić samochodu zadzwoń do naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA pod numer telefonu +48 798-907-828 i podaj swoją lokalizację, a będziemy mogli szybko ustalić godzinę dojazdu na miejsce naszego kierowcy specjalistyczną lawetą. Dzwoniąc do nas możesz zamówić transport pojazdu oraz holowania samochodu osobowego, busa lub auta dostawczego na lawecie w bezpieczne miejsce. Nasza oferta auto pomocy drogowej oraz holowania pojazdów nie tylko dotyczy samochodów osobowych i dostawczych, które uległy awarii podczas jazdy. Holujemy i transportujemy specjalistycznymi lawetami wszystkie pojazdy, które w wyniku niepodziewanej kolizji lub wypadku drogowego zostały unieruchomione na drodze.

Główną przyczyną holowania samochodu na specjalistycznej lawecie jest wystąpienie niespodziwanej awarii silnika lub nieszczelność układu paliwowego. Do transportu samochodu lawetą zmusza nas też niespodziwany wyciek z układu chłodzenia lub usterka związana z układem hamulcowym. Wezwanie lawety do holowania pojazdów może być konieczne również, gdy popsuła się skrzynia biegów lub nie działa prawidłowo pedał sprzęła. To samo może również dotyczyć problemów np. z układem zawieszenia. Jeśli problem jest poważny, prowadzenie samochodu w stanie awarii może doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia innych podzespołów. Problemy z samochodem zwykle szybko się pogarszają, gdy zdecydujesz się na kontynuowanie dalszej jazdy pojazdem w takim stanie. Dlatego najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z usług auto pomocy drogowej i holowania samochodu na lawecie do warsztatu.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest zawsze gotowa do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc z awarią samochodu na drodze. Nie ryzykuj trwałego zniszczenia silnika lub skrzyni biegów pojazdu, próbując nim kontynuować dalszą jazdę. W takiej sytuacji zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij specjalistyczną lawetę, która odholuje uszkodozne auto do serwisu naprawczego. Pamiętaj, że kontynuowanie jazdy uszkodzonym samochodem może doprowadzić do kolizji lub wypadku drogowego.  Dzięki posiadanej flocie specjalistycznych lawet możemy przyjechać i przewieźć jednocześnie do sześciu osób wraz z holowanym pojazdem.

Auto pomoc czyli holowanie samochodów

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA przygotowała dla Państwa szeroką gamę usług. Świadczymy usługi z zakresu auto pomocy drogowej oraz holowania pojazdów lawetami. Dzięki naszej pomocy drogowej szybko, sprawnie, bezpiecznie i tanio przetransportujemy lawetą uszkodzony samochód z miejsca awarii, kolizji lub wypadku drogowego. Gwarancją naszej firmy jest fakt, iż nie wydając fortuny można poradzić sobie z tego typu problemami. Możemy odholować samochód specjalistyczną auto lawetą z dowolnego miejsca oraz zająć się transportem pojazdu uszkodzonego. Po przyjeździe na miejsce awarii, podejmujemy się również drobnych napraw usterki. Staramy się w miarę możliwości szybko dotrzeć w każde miejsce, gdzie potrzebujesz naszej auto pomocy drogowej.

Nasza auto pomoc drogowa to m.in.:

 • holowanie samochodów całą dobę,
 • wieloletnie doświadczenie w branży auto pomocy drogowej,
 • współpraca z licznymi warsztatami i serwisami samochodowymi,
 • szybkość reakcji i realizacja zleceń auto lawetą,
 • błyskawiczny czas dojezdu do miejsca awarii lub zdarzenia drogowego,
 • doświadczona i wyspecjalizowana załoga z niezbędnymi uprawnieniami,
 • gwarancja ubezpieczonych przewożonych pojazdów i ładunków lawetą,
 • darmowe holowanie pojazdu na koszt ubezpieczenia OC sprawcy po wypadku i kolizji drogowej.

W dzisiejszych czasach dalekie podróże samochodem nie muszą zawsze wiązać się z ogromnym stresem. Niespodziewana awaria samochodu na drodze może zmusić nas do wezwania specjalistycznej lawety w celu holowania pojazdu do serwisu. Takie awarie często mają miejsce z daleka od większych miast. Pamiętajmy, że kolizja i wypadek drogowy może przytrafić się każdemu kierowcy, nawet najlepszemu i bardzo doświadczonemu. Bezpiecznie transportujemy i holujemy samochody specjalistyczną lawetą oraz naprawdę tanio i szybko podejmujemy się najtrudniejszych zleceń.

Szybka i tania auto pomoc 24h

W naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA usługi nie kończą się na samym transporcie pojazdów auto pomocą drogową. Wykonujemy również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa w razie jego braku lub wymianę koła. Samochodem można również zakopać się np. w pichu, błocie lub śniegu. Z pewnością bardziej drastyczną sytuacją jest wpadnięcie auta do rowu, przewrócenie się pojazdu na dach lub bok. Należy pamiętać, że na drodze trafiają się różne awarie pojazdu oraz kolizje i wypadki drogowe. Oczywiście w takiej sytuacji najczęściej będzie potrzebna auto pomoc drogowa, która odholuje uszkodzony pojazd specjalistyczną lawetą do serwisu.

Posiadamy specjalistyczne lawety i profesjonalny sprzęt należący do naszej floty auto pomocy drogowej tak, aby bezpiecznie transportować i holować samochody. Nasza specjalistyczna auto pomoc transportuje i holuje pojazdy osobowe, busy, dostawcze, jak również pojazdy specjalne. Dodatkowo oprócz samochodów osobowych, dostawczych, sportowych czy zabytkowych jesteśmy w stanie zaoferować auto pomoc drogową dla motocykli, skuterów i quadów. Transportujemy również wszego rodzaju maszyny rolnicze, budowlane, czy nawet łodzie i jachty. Z pewnością na rynku jest bardzo mało firm, które świadczą podobne usługi do naszych z branży auto pomocy drogowej. Oczywiście jest to bardzo ważna rzecz, która wyróżnia nas na tle konkurencji świadczącej usługi pomocy drogowej.

Należy pamiętać, że czasem człowiek w wiecznym pośpiechu pomyli dystrybutor i zatankuje złe paliwo, a czasem zapomni wogóle zatankować… Dlatego nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest od tego, by pomóc w tego typu różnych sytuacjach drogowych dnia codziennego. Oferowana przez nas auto pomoc drogowa to szeroki zakres usług. Wszelkie drobne awarie oraz usterki, które występują w pojazdach jesteśmy w stanie usunąć na miejscu. Jeśli awaria jest zbyt poważna oferujemy holowanie samochodu na specjalistycznej lawecie do warsztatu naprawczego. Pamiętaj, jeśli zepsuł Ci się samochód i musisz skorzystać z auto pomocy drogowej i odholować pojazd do serwisu specjalistyczną lawetą to zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI

Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX

Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 231403

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.