ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Laweta

Laweta

Laweta

Laweta

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Laweta 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oferuje całodobowe holowanie pojazdów i transport aut na lawecie dostępnej 24h na dobę. Usługi świadczymy specjalistycznymi pojazdami pomocy drogowej odpowiednio przystosowanymi do transportu zarówno samochodów osobowych, busów oraz pojazdów dostawczych. Na lawecie transportujemy również motocykle, skutery, quady oraz różnego rodzaju maszyny rolnicze, przemysłowe i budowlane. W razie kolizji lub wypadku drogowego czy innego zdarzenia na drodze szybko przyjedziemy na miejsce zdarzenia. Następnie sprawnie załadujemy uszkodzony powypadkowy samochód oraz odholujemy pojazd lawetą do serwisu naprawczego bądź pod wskazany adres przez klienta.

Usługi transportu lawetą dostępne w naszej firmie to:

 • całodobowa pomoc drogowa,
 • transport samochodów specjalistyczną lawetą,
 • usługi dostępne przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku,
 • ubezpieczenie wszystkich przewożonych pojazdów,
 • współpraca z wieloma serwisami i warsztatami naprawczymi,
 • świadczenie usług holowania pojazdów w systemie ASSISTANCE.

Oprócz transportu pojazdów na lawecie, oferujemy również usługi w zakresie wszelkiego rodzaju napraw powypadkowych. Gwarantujemy swoim klientom pomoc techniczną oraz merytoryczną zarówno na miejscu kolizji czy wypadku drogowego, jak i w warsztacie naprawczym. Usługi holowania samochodów na specjalistycznej lawecie świadczymy zarówno na terenie całego kraju jak i na obszarze całej Uni Europejskiej. Nasze lawety posiadają wszelkie możliwe zabezpieczenia niezbędne do bezpiecznego transportu i holowania pojazdów sprawnych i uszkodzonych. Dysponujemy urządzeniami gwarantującymi pewny i błyskawiczny załadunek oraz rozładunek pojazdów. Wszystkie pojazdy przewożone na lawecie zabezpieczamy w sposób pewny, jakiego wymaga stan techniczny auta.

Profesjonalna laweta 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA działa 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znalazłeś, zawsze możesz liczyć na naszą szybką pomoc drogową. Nasza laweta jest zawsze gotowa i dostępna przez 24h na dobę do Twojej dyspozycji. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w holowaniu pojazdów pozwala nam na korzystanie wyłącznie z takiego sprzętu, który gwarantuje niezawodną obsługę każdego Klienta. Jesteśmy rzetelną firmą, która świadczy usługi holowania pojazdów specjalistycznymi lawetami. Z pewnością świadczymy najszybsze usługi transportu samochodu lawetą na rynku.

W branży pomocy drogowej ogromną rolę odgrywa nowoczesny oraz profesjonalny i niezwodny sprzęt. Dlatego nasze lawety to dedykowane pojazdy specjalne przystosowane do pomocy drogowej świadczącej usługi holowania pojazdów. W naszej flocie pojazdów specjalnych pomocy drogowej znajdują się najlepsze, sprawdzone w każdych warunkach lawety i holowniki. Transportujemy samochody na lawetach z pełnym zaangażowaniem oraz działamy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jeśli samochód się zapsuł i stanął na środku drogi, odmówił posłuszeństwa, w wyniku czego nie można nim kontynuować dalszej jazdy i nie wiesz co dalej robić, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij pomoc drogowej. Nasz kierowca przyjedzie lawetą szybko na miejsce i pomoże rozwiązać ten problem. Zabierze samochód lawetą z drogi i odholuje go do warsztatu samochodowego lub pod wskazane miejsce lub adres. Organizujemy transport i holowanie samochodów na lawecie na terenie całego kraju oraz terenie Uni Europejskiej. Wszystkich zainteresowanych Klientów holowaniem pojazdu i transportem samochodu lub motocykla sprawnego czy uszkodzonego na lawecie zapraszamy do kontaktu z naszą pomocą drogową pod numer telefonu +48 798-907-828.

Całodobowa laweta 24h

Wszyscy wiemy, że życie pisze różne scenariusze i nikt nie jest w stanie przewidzieć losu jaki nas może spotkać. Mając to na uwadze, warto zaopatrzyć się w numer alarmowy do profesjonalnej pomocy drogowej oferującej usługi holowania samochodów specjalistyczną lawetą. Stawiając na sprawdzoną i rzetelną firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA z zdobytym wieloletnim doświadczeniem, możesz mieć pewność, że otrzymasz równie szybko profesjonalną usługę pomocy drogowej i holowania pojazdu. W przypadku świadczonych usług lawetą z zakresu pomocy drogowej i holowania pojazdów, ogromne znacznie odgrywa stan techniczny dysponowanego sprzętu. Ten egzamin już dawno zdaliśmy na szóstkę z wielkim plusem.

Nasze wszystkie lawety to profesjonalne specjalistyczne samochody gwarantujące bezpieczne holowanie sprawnych i uszkodzonych pojazdów. Wiedza z zakresu pomocy drogowej naszych fachowców to dodatkowy argument, który gwarantuje bezpieczne holowanie aut zgodne z przepisami ruchu drogowego. Natomiast świadomość dyspozycyjności i dostępność świadczenia usług 24h na dobę, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa każdemu Klientowi.

Nasza pomoc drogowa transportujemy lawetą wszystkie pojazdy:

 • samochody (osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe, sprawne i uszkodozne),
 • motocykle, skutery, quady,
 • maszyny rolnicze (ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne),
 • maszyny budowlane (wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne),
 • łodzie i jachty.

Bez względu na to, kiedy i gdzie potrzebna jest pomoc drogowa to nasza laweta jest zawsze gotowa do pracy. Podejmujemy zlecenia lawetami na holowanie sprawnych i uszkodzonych samochodów każdego typu. Z uwagi na fakt, że dysponujemy nowoczesną flotą specjalistycznych lawet, dzięki temu jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc potrzebującym na drodze. Doświadczenie niejednokrotnie udowodniło nam, jak ważna jest dla osób poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych profesjonalna obsługa i specjalistyczna laweta. Dlatego też świadczymy usługi na najwyższym poziomie związanych z transportem uszkodzonych samochodów w wyniku kolizji i wypadku drogowego. Chcąc zagwarantować wysoką jakość, stawiamy na profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę pracowników.

Laweta 24h zawsze gotowa do obsługi zleceń

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyposażeniu naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA w profesjonalne i specjalistyczne lawety, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Transportujemy i holujemy samochody o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z pewnością całodobowa pomoc drogowa i dyspozycyjność gwarantuje profesjonalną usługę i poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy zawsze gotowi do przyjechania we wskazane miejsce i podjęcia wykonania zlecenia usługi transportu i holowania pojazdu. Bez względu na dzień tygodnia czy godzinę.

Nasze wszystkie lawety to wysokiej jakości profesjonalne pojazdy specjalistyczne, dzięki którym wyciągnięcie i załadowanie uszkodzonego pojazdu nie sprawia żadnego problemu. Świadczymy usługi pomocy drogowej, a nasze lawety obsługują wszystkie zdarzenia oraz kolizje i wypadki drogowe. Pomożemy usunąć uszkodzony pojazd z drogi, pobocza oraz rowu po czym przetransportujemy go bezpiecznie lawetą pod wskazany adres przez Klienta. Z pewnością pomoc drogowa oraz specjalistyczna laweta jest świetnym sposobem na szybkie przetransportowanie niesprawnego bądź uszkodzonego pojazdu. Holujemy również pojazdy sprawne na lawetach np. gdy pojazd nie posiada ważnej polisy ubezpieczeniowej lub aktualnego badania technicznego. Często dochodzi do sytuacji, że transportujemy pojazdy kolekcjonerskie, ale również pojazdy wielkogabarytowe. W takim przypadku można bez problemu skontaktować się z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA pod numer telefonu +48 798-907-828.

Cennik naszych wszystkich usług dostępny jest na naszej stronie internetowej warto jest się z nim zapoznać. Ponadto oferta naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA na transport i holowanie pojazdu lawetą obejmuje nie tylko przewóz samochodów osobowych, lecz także innych pojazdów mechanicznych. W sytuacji dalszej trasy można oczywiście liczyć na zniżki cenowe świadczonych usług holowania pojazdu. W takim przypadku, każdy taki transport wyceniamy indywidualnie. Warto jest się jednak wcześniej skontaktować pod numer telefonu +48 798-907-828 i umówić na dogodny termin lub wyślij do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl z zapytaniem.

Tania Laweta 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA posiada profesjonalny sprzęt i specjalistyczne lawety, które poradzą sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Nasi doświadczeni kierowcy są dyspozycyjni, dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć szybko i sprawnie bez największego problemu każde przyjęte zlecenie. Jeśli spotkała Cię nieprzewidziana sytuacja na drodze i potrzebujesz pomocy drogowej zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Nasza pomoc drogowa czynna jest 24h na dobę, a nasza laweta przetransportuje niesprawny samochód we wskazane miejsce. Gwarantujemy szybki dojazd na miejsce, konkurencyjne ceny za wykonaną usługę holowania pojazdu specjalistyczną lawetą i profesjonalną obsługę każdego Klienta. Jeśli samochód nie odpala lub pojawiła się jakaś usterka, nie czekaj. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij szybką i tanią lawetę przystosowaną do transpotu tego typu pojazdów.

Transport odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, jak i niezależnie od pory dnia i nocy. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług holowania samochodów. Cenę ustalamy telefonicznie podczas wstępnej rozmowy z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami za wykonywane usługi. W naszej ofercie załadunek oraz rozładunek samochodu jest GRATIS, który nie jest doliczany w cenę usługi transportu i holowania pojazdu. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 po pomoc drogową i wezwij specjalistyczną lawetę do transportu samochodu.

W sytuacji której Twój samochód uległ awarii lub zepsuł się na środku drogi skorzystaj z usługi naszej pomocy drogowej. Dysponujemy specjalistycznymi lawetami, które szybko i bezpiecznie dotrą do każdego miejsca i zdarzenia drogowego. Jeśli kupiłeś samochód za granicą i chcesz skorzystać z profesjonalnego transportu auta do Polski zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. W każdym z tych przypadków możemy zapewnić profesjonalną obsługę i pomoc. Sprawdź nasze szerokie możliwości już dzisiaj.

Laweta 24h – pojazdy niesprawne i sprawne

Frma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej oraz transportu i holowania samochodów na specjalistycznej lawecie. Konieczność wezwanie lawety i holowanie samochodu często kojarzą się osobom głównie z nieprzyjemną sytuacją drogową. Taką sytuacją jest np. niespodziewana awaria auta lub poważne uszkodzenie pojazdu podczas wypadku lub kolizji drogowej. Większość osób zapomina o tym, że bezpieczne holowanie samochodu na specjalistycznej lawecie jest transportem również gdy:

 • trzeba przewieźć sprawny samochód np. do stacji kontroli pojazdów na badanie techniczne,
 • auta nie zarejestrowano i nie wykupiono ważnej polisy ubezpieczeniowej OC,
 • ze względów formalnych urzędnicy nie dopuścili pojazdu do ruchu drogowego w naszym kraju,
 • trzeba przetransportować auto do miejsca, w którym odbierze go Klient,
 • trzeba przewieźć samochód z punktu A do punktu B z dowolnych innych przyczyn.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA specjalizuje się w holowaniu samochodów o masie całkowitej do 4 ton, a także transportowaniu na specjalistycznej lawecie motocykli, skuterów i quadów oraz pojazdów w pełnej zabudowie. Transportujemy wszystkie pojazdy nowe i używane. Dbamy o to, aby każdy powieżony nam transport trafiły do punktu przeznaczenia na czas w nienaruszonym stanie technicznym i wizualnym. Wszystkie samochody odbieramy specjalistyczną lawetą z ustalonego wcześniej adresu przez Klienta, a następnie dostarczamy pod wskazane miejsce i adres. W ramach oferowanych usług transportu pojazdów i holowania samochodów realizujemy zlecenia na każdy typ pojazdów. Transportujemy samochody lawetami do punktów sprzedaży np. dealerów samochodów oraz holujemy pojazdy na złomowiska. Wszystkie specjlistyczne lawety są naszym profesjonalnym sprzętem holowniczym, którym dysponujemy aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 155344

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.