ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Autolaweta

Autolaweta

Autolaweta

Autolaweta

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Autolaweta 24h i pomoc drogowa

Nasza autolaweta świadczy usługi z zakresu szybkiego holowania pojazdów oraz transportu sprawnych i uszkodzonych samochodów. W przypadku awarii, stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego proponujemy bezpieczny transport i holowanie uszkodzonego samochodu do warsztatu lub serwisu naprawczego. Holowanie samochodów za pomocą specjalistycznej autolawety dedykujemy kierowcom, którzy potrzebują ściągnąć z drogi uszkodzony samochód po kolizji lub wypadku drogowym. Jeśli potrzebujesz przetransportować samochód do np. najbliższego warsztatu samochodowego, skorzystaj z naszych usług holowania pojazdu specjalistyczną autolawetą. Usługi holowania samochodu, które realizujemy przy pomocy autolawety przystosowanej do transportu wszystkich typów samochodów osobowych, busów i aut dostawczych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług, dostępnym na naszej stronie internetowej. Poza kompleksowymi usługami pomocy drogowej, transportujemy na specjalistycznej autolawecie również wszystkie:

 • samochody (osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe),
 • motocykle, skutery i quady,
 • maszyny rolnicze (ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne),
 • maszyny budowlane (wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne),
 • łodzie i jachty.

W najmniej spodziewanych sytuacjach warto jest skorzystać z autolawety oraz pomocy doświadczonej firmy w celu odholowania samochodu. Gdy zepsuł się samochód lub zdarzyła się niespodziewana awaria, kolizja lub wypadek drogowy, będzie potrzebna autolaweta do transportu uszkodzonego samochodu. Korzystając z naszych usłóg, można liczyć na fachową pomoc drogową. Nasza specjalistyczna autolaweta bardzo szybko dojedzie na wskazane miejsce zdarzenia. Jako specjaliści zajmiemy się fachowo Twoim uszkodzonym pojazdem. W razie konieczności użycia specjalistycznej autolawety przenaczonej do transportu uszkodzonego samochodu, gwarantujemy bezpieczny i szybki transport wszystkich przewożonych pojazdów. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA daje gwarancję atrakcyjnej ceny adekwatnej do wykonanej usługi, a wszystkie oferowane usługi świadczymy autolawetą na najwyższym pozomie.

Tania autolaweta 24h

SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oferujemy tanią, całodobową pomoc drogową na terenie miasta {MIASTO} i okolicach. Błyskawicznie odbieramy wezwania i zlecenia od naszych potrzebujących pomocy klientów. Wysyłamy na miejsce zdarzenia autolawety i doświadczonych pracowników do awarii samochodu lub kolizji czy wypadku drogowego. Jako profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi pomocy drogowej przy pomocy profesjonalnego sprzętu i specjalistycznej autolawety. W naszej flocie dysponujemy i posiadamy najwyższej jakości sprzęt holowniczy. Na wyposażeniu mamy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wymiany opon oraz napraw drobnych usterek na drodze.

Gdy uszkodzenia samochodu są na tyle poważne, że naprawa pojazdu nie jest możliwa na miejscu. Oferujemy usługę autolawety i holowanie samochodu do wyspecjalizowanego warsztatu samochodowego. W takim warsztacie można wykonać diagnostykę ustyrki i zlecić wykonanie naprawy uszkodzonego pojazdu. Nasze wszystkie autulawety dostępna są przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Każdy kierowca, który potrzebuje skorzystać z naszej fachowej i profesjonalnej pomocy i autolawety, może na nią liczyć. Jeśli tego wymaga sytuacjia nasza autolaweta ściągnie uszkodzony samochód z drogi i odtransportuje go do warsztatu naprawczego wskazanego przez właścieciela.

Usługi naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA dedykujemy wszystkim kierowcom, którzy z powodu awarii auta, kolizji lub wypadku drogowego utknęli na drodze. Jeśli porzebujesz pilnie naszej pomocy drogowej i autolawety zadzwoń pod nasz numer telefonu +48 798-907-828. Nasze usługi autolawetą oferujemy zwłaszcza tym kierowcom, którym potrzebna jest profesjonalna pomoc drogowa na drodze i transport lub holowanie samochodu. Ceny usług świadczonych autolawetą przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA zależą od specyfiki zlecenia i długości trasy, jaką trzeba przejechać. W celu umówienia holowania samochodu na autolawecie i wyceny transportu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nasz numer telefonu +48 798-907-828. Wyślij do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl z zapytaniem w celu poznania kosztów związanych z holowaniem pojazdu na autolawecie.

Transport autolawetą 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA realizuje usługi przede wszystkim na terenie Polski jak również całej Uni Europejskiej. Ofertę transportu przygotowaliśmy głównie do kierowców, którzy potrzebują skorzystać z usługi holowania samochodu na autolawecie. Nasza szybka pomoc drogow oraz autolaweta w razie awarii samochodu, kolizji lub wypadku drogowego przyjedzie błyskawicznie na miejsce zdarzenia. Wszystkie usługi autolawetą kierujemy głównie do kierowców, których samochód odmówił posłuszeństwa na drodze. Jeśli znalezłeś się w trudnej sytuacji, potrzebujesz autolawety oraz niezbędnej fachowej pomocy doświadczonej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA, zapraszamy koniecznie do kontaktu z nami pod numer telefonu +48 798-907-828.

Transportujemy na autolawecie różne kategorie pojazdów, w tym:

 • samochody uszkodzone, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się po drogach,
 • pojazdy wolnobierzne które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach szybkiego ruchu,
 • samochody rozbite, po kolizjach i wypadkach drogowych,
 • samochody z usterką lub awarią,
 • pojazdy kupione za granicą, które nowy właściciel chce sprowadzić do Polski,
 • samochody bez ważnego przeglądu technicznego,
 • samochody bez ważnej polisy ubezpieczeniowej OC,
 • pojazdy technicznie nie sprawne.

Jeżeli miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek drogowy albo zabrakło paliwa w samochodzie jesteśmy do Twojej dyspozycji. W sytuaji której złapałeś gumę, a nie masz koła zapasowego przyda Ci się na pewno nasza autolaweta. Dzięki szybkiej pomocy drogowej przetransportujesz samochód do najbliższego wulkanizatora. Jeśli masz problem z samochodem zadzwoń do nas po pomoc drogową pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij autolawetę. Zelcenia realizujemy o każdej porze dnia i nocy, również w niedzielę, święta i dni wolne. Nasze wszystkie specjalistyczne autolawety, którymi dysponujemy są dostępne przez 24h na dobę. Dlatego możemy błyskawicznie zareagować na każde przyjete zlecienie. Jedną z naszych specjalności jest obsługa kolizji i wypadków drogowych.

Szybka autolaweta i fachowa pomoc drogowa

Nasza pomoc drogowa oferuje kompleksowe usługi z zakresu holowania samochodu specjalistyczną autolawetą z miejsca kolizji i wypadku drogowego. Świadczymy również usługi m.in. naprawę drobnych usterek na miejscu, pomoc przy wymianie koła oraz awaryjne uruchomienie samochodu. Jeśli jest Ci potrzebna autolaweta na drodze i musisz skorzystać z usługi holowania samochodu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Transport i holowanie pojazdów naszymi autolawetami to usługi całodobowa, które świadczymy przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do dyspozycji 365 dni w roku, również w święta i dni wolne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych usług. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer telefonu +48 798-907-828 z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Gwarantujemy niskie ceny na usługę holowania pojazdu specjalistyczną autolawetą oraz szybki transport uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia. Nasza autolaweta przetransportuje każdy rodzaj samochodu osobowego: hatchback, sedan, SUV, combi, kabriolet lub inny. Obsługujemy zlecenia od osób indywidualnych jak i firm posiadających duże floty samochodowe. Zapewniamy szybki czas realizacji powierzonych nam zleceń transportowych. Zajmujemy się również transportem na specjalistycznej autolawecie pojazdów mniej typowych takich jak kampery, przyczep kempingowe oraz ciągniki rolnicze.

Jeśli miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek drogowy, koniecznie zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij specjalistyczną autolawetę. Gdy Twój samochód uległo awarii na trasie i potrzebujesz pomocy wezwij autolawetę do transportu samochodu. Dojedziemy na wskazane miejsce zdarzenia w celu odholowania pojazdu do warsztatu naprawczego. Oferujemy usługi holowania samochodów za pomocą specjalistycznej autolawety dostępnej prze 24h na dobę. Stawiamy nie tylko na przeszkolonych pracowników, ale również na używany przez nas profesjonalny sprzęt holowniczy. Świadczymy usługi nowoczesnymi autolawetami, które są pojazdami w pełni sprawnymi technicznie, dzięki czemu gwarantują szybki i bezpieczny transport holowanych pojazdów. Wszystkie nasze autolawety posiadają zwiększoną ładowność, najazdy ponad 5 metrów długości, klimatyzację, wyciągarkę oraz tylne zawieszenie na poduszkach pneumatycznych.

Całodobowa autolaweta 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA świadczy usługi całodobowo autolawetą. Jesteśmy do dyspozycji dla wszystkich kierowców, których auto uszkodzono podczas kolizji, wypadku drogowego lub uległo awarii na drodze podczas jazdy. Nasza firma transportuje i holuje pojazdy wszystkiego rodzaju przy pomocy autolawety. Gdy przyczyna awarii jest błaha, usterkę powinniśmy naprawić na miejscu. W przypadku poważniejszych awarii i uszkodzeń, które wymagają wizyty samochodu w warsztacie naprawczym, taki samochód do niego odholujemy autolawetą. Nasza specjalistyczna autolaweta świadczy m.in. takie usługi jak:

 • transport pojazdów, których naprawa wymaga wizyty w warsztacie samochodowym,
 • holowanie pojazdów z miejsca kolizji lub wypadku drogowego,
 • awaryjny rozruch auta z rozładowanym akumulatorem,
 • dowóz paliwa, gdy go zabrakło,
 • pomoc przy wymianie koła,
 • naprawa drobnych usterek,
 • wypompowanie paliwa z baku (gdy doszło do omyłkowego zatankowania niewłaściwego rodzaju paliwa),
 • inne usługi związane z przywróceniem auta do sprawności, pozwalające na kontynuowanie jazdy.

Dysponujemy autolawetami nie tylko do przewozu aut osobowych, ale także pojazdów wielkogabarytowych. Zaliczamy do tej gupy pojazdów m.in. samochody dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe, sprawne i uszkodzone. Transportujemy na autolawecie również motocykle, skutery, quady oraz maszyny rolnicze ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutnik. Dosyć często specjalistyczną autolawetą wozimy maszyby budowlane wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki, a tak że łodzie i jachty. Możesz na nas liczyć również w najtrudniejszych chwilach, gdy przydarzyła Ci się awaria samochodu, stłuczka, kolizja lub wypadek drogowy. Jeśli jest Ci potrzebna pilnie pomoc drogowa lub usługa autolawety, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Wzywając naszą autolawetę, zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie o każdej porze dnia i nocy.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.