ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Autolaweta

Autolaweta

Autolaweta

Autolaweta

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Autolaweta 24h i pomoc drogowa

Przede wszystkim nasza autolaweta świadczy usługi z zakresu szybkiego holowania pojazdów oraz transportu sprawnych i uszkodzonych samochodów. W przypadku awarii, stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego proponujemy bezpieczny transport i holowanie uszkodzonego samochodu do warsztatu lub serwisu naprawczego. Dodatkowo Holowanie samochodów za pomocą autolawety dedykujemy kierowcom, którzy potrzebują ściągnąć z drogi uszkodzony samochód po kolizji lub wypadku drogowym. Jeśli potrzebujesz przetransportować samochód do np. najbliższego warsztatu samochodowego, skorzystaj z naszych usług holowania pojazdu specjalistyczną autolawetą. Z pewnością wszystkie usługi holowania samochodów realizujemy przy pomocy specjalistycznej autolawety przystosowanej do transportu wszystkich typów samochodów. Poza kompleksowymi świadczonymi usługami pomocy drogowej, transportujemy na specjalistycznej autolawecie również:

 • samochody (osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe),
 • motocykle, skutery i quady,
 • maszyny rolnicze (ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne),
 • maszyny budowlane (wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne),
 • łodzie i jachty.

W najmniej spodziewanych sytuacjach warto jest skorzystać z autolawety oraz pomocy doświadczonej firmy w celu odholowania samochodu z miejsca zdarzenia. Gdy zepsuł się samochód lub zdarzyła się niespodziewana awaria, kolizja lub wypadek drogowy, będzie potrzebna autolaweta do transportu uszkodzonego samochodu. Dlatego w takim przypadku warto jest skorzystać z naszych usług, ponieważ można liczyć na szybką pomoc drogową. Nasza specjalistyczna autolaweta bardzo szybko przetransportuje uszkodzony samochód we wskazane miejsce, ponieważ jest przenaczona do transportu uszkodzonych samochodów. Dlatego, że posiadamy doświadczenie w branży pomocy drogowej załadujemy i odholujmy każdy uszkodzony pojazd po kolizji lub wypadku drogowym. Naszą gwarancją przede wszystkim jest bezpieczny i szybki transport wszystkich przewożonych uszkodzonych pojazdów, ponieważ wykorzystujemy do tego specjalistyczne autolawety.

Tania autolaweta 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA świadczy usługi pomocy drogowej oraz holowania pojazdów autolawetą na najwyższym poziomie. Dajemy przede wszystkim gwarancję atrakcyjnej ceny adekwatnej do wykonanej usługi transportu i holowania pojazdu. Z pewnością działamy błyskawicznie na każde przyjęte zlecenie i wezwania autolawety do naszych potrzebujących pomocy klientów. Dlatego najczęściej wysyłamy autolawety wraz z doświadczonymi pracownikami do kolizji i wypadków drogowych oraz zwykłych awarii samochodowych. Na wyposażeniu wszystkie autolawety dodatkowo posiadają niezbędne narzędzia i zabezpieczenia do bezpiecznego tensportu uszkodzonych pojazdów.

Jako profesjonalna firma świadczymy kompleksowe usługi pomocy drogowej, ponieważ do transportu i holowania pojazdów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i specjalistyczne autolawety. Każdy kierowca, który potrzebuje skorzystać z naszej specjalistycznej autolawety i fachowej pomocy profesjonalistów z pewnością może na nią liczyć. Nasze usługi autolawetą oferujemy zwłaszcza tym kierowcom, którym potrzebna jest profesjonalna pomoc drogowa na drodze i transport lub holowanie samochodu. Jeśli tego wymaga sytuacjia nasza autolaweta ściągnie uszkodzony samochód z drogi i odtransportuje go do wyspecjalizowanego warsztatu naprawczego. W takim warsztacie można wykonać szybką diagnostykę ustyrki i dodatkowo zlecić wykonanie naprawy uszkodzonego pojazdu.

Wszystkie usługi naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oferujemy kierowcom, którzy z powodu awarii auta, kolizji lub wypadku drogowego utknęli na drodze. W takim przypadku z pewnością zbędzie potrzebna autolaweta i holowanie samochodu. Jeśli porzebujesz pilnie naszej pomocy drogowej i autolawety zadzwoń pod nasz numer telefonu +48 798-907-828. Ceny usług świadczonych autolawetą zależą od specyfiki zlecenia oraz długości trasy, jaką trzeba przejechać. Dlatego w celu umówienia holowania samochodu na autolawecie i wyceny transportu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nasz numer telefonu +48 798-907-828. Można też wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl z zapytaniem w celu poznania kosztów związanych z holowaniem pojazdu na autolawecie. Wszystkie nasze autulawety są dostępne przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku.

Transport autolawetą 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA realizuje usługi przede wszystkim na terenie Polski jak również całej Uni Europejskiej. Ofertę transportu przygotowaliśmy głównie do kierowców, którzy potrzebują skorzystać z usługi holowania samochodu na autolawecie. Dlatego nasza szybka pomoc drogow oraz autolaweta w razie awarii samochodu, kolizji lub wypadku drogowego przyjedzie błyskawicznie na miejsce zdarzenia. Z pewnością wszystkie usługi świadczone specjalistyczną autolawetą kierujemy głównie do kierowców, których samochód odmówił posłuszeństwa na drodze. Jeśli znalezłeś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz autolawety oraz niezbędnej fachowej pomocy doświadczonej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA, zapraszamy koniecznie do kontaktu z nami pod numer telefonu +48 798-907-828.

Transportujemy głównie na autolawecie:

 • samochody uszkodzone, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się po drogach,
 • pojazdy wolnobierzne które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach szybkiego ruchu,
 • samochody rozbite, po kolizjach i wypadkach drogowych,
 • samochody z usterką lub awarią,
 • pojazdy kupione za granicą, które nowy właściciel chce sprowadzić do Polski,
 • samochody bez ważnego przeglądu technicznego,
 • samochody bez ważnej polisy ubezpieczeniowej OC,
 • pojazdy technicznie nie sprawne.

Jeżeli miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek drogowy albo zabrakło paliwa w samochodzie jesteśmy do Twojej dyspozycji. W sytuaji której złapałeś gumę, a nie masz koła zapasowego przyda Ci się na pewno nasza autolaweta. Dzięki naszej szybkiej pomocy drogowej przetransportujemy samochód do najbliższego wulkanizatora. Jeśli masz problem z samochodem, zadzwoń do nas po pomoc drogową pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij autolawetę. Zelcenia realizujemy o każdej porze dnia i nocy, również w niedzielę, święta i dni wolne. Z pewnością nasze wszystkie specjalistyczne autolawety, którymi dysponujemy są dostępne przez 24h na dobę. Dlatego dzięki temu możemy błyskawicznie zareagować na każde przyjete zlecienie. Wyróżniającą usługą naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest obsługa wszystkich kolizji i wypadków drogowych autolawetą.

Szybka autolaweta i fachowa pomoc drogowa

Nasza pomoc drogowa oferuje kompleksowe usługi z zakresu holowania samochodu specjalistyczną autolawetą z miejsca kolizji i wypadku drogowego. Świadczymy również usługi m.in. naprawę drobnych usterek na miejscu, pomoc przy wymianie koła oraz awaryjne uruchomienie samochodu. Jeśli jest Ci potrzebna autolaweta do transportu samochodu lub musisz skorzystać z usługi holowania samochodu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Transport i holowanie pojazdów naszymi autolawetami to usługi całodobowa, które świadczymy przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do dyspozycji 365 dni w roku, również w święta i dni wolne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem świadczonych usług na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer telefonu +48 798-907-828 z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Co więcej gwarantujemy szybki transport uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia oraz niskie ceny na usługę holowania pojazdu specjalistyczną autolawetą. Obsługujemy również zlecenia od osób indywidualnych jak i firm posiadających duże floty samochodowe. Z pewnością nasza autolaweta przetransportuje każdy rodzaj samochodu osobowego: hatchback, sedan, SUV, combi, kabriolet lub inny. Dodatkowo zapewniamy szybki czas realizacji powierzonych nam zleceń transportowych. Zajmujemy się również transportem na specjalistycznej autolawecie pojazdów mniej typowych takich jak kampery, przyczep kempingowe oraz ciągniki rolnicze.

Oferujemy usługi holowania samochodów za pomocą specjalistycznej autolawety dostępnej przez 24h na dobę. Stawiamy nie tylko na przeszkolonych pracowników, ale również na używany przez nas profesjonalny sprzęt holowniczy. Świadczymy usługi nowoczesnymi autolawetami, które są pojazdami w pełni sprawnymi technicznie, dzięki czemu gwarantują szybki i bezpieczny transport holowanych pojazdów. Wszystkie nasze autolawety posiadają dodatkowo zwiększoną ładowność, najazdy ponad 5 metrów długości, klimatyzację, wyciągarkę oraz tylne zawieszenie na poduszkach pneumatycznych. Jeśli miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek drogowy, koniecznie zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 i wezwij specjalistyczną autolawetę. Gdy Twój samochód uległ awarii na drodze lub w trasie i potrzebujesz pomocy drogowej wezwij autolawetę do transportu samochodu.

Całodobowa autolaweta 24h

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA świadczy usługi całodobowo autolawetą. Jesteśmy do dyspozycji dla wszystkich kierowców, których auto uszkodzono np. podczas kolizji, wypadku drogowego lub uległo zwykłaej awarii na drodze. Nasza firma transportuje i holuje wszystkie pojazdy  osobowe i dostawcze przy pomocy autolawety. Gdy przyczyna awarii jest błaha, usterkę powinniśmy naprawić na miejscu. W przypadku poważniejszych awarii i uszkodzeń, które wymagają wizyty samochodu w warsztacie naprawczym, taki samochód do niego odholujemy autolawetą. Nasza pomoc drogowa i specjalistyczna autolaweta świadczy m.in. takie usługi jak:

 • transport pojazdów, których naprawa wymaga wizyty w warsztacie samochodowym,
 • holowanie pojazdów z miejsca kolizji lub wypadku drogowego,
 • awaryjny rozruch auta z rozładowanym akumulatorem,
 • dowóz paliwa, gdy go zabrakło,
 • pomoc przy wymianie koła,
 • naprawa drobnych usterek,
 • wypompowanie paliwa z baku,
 • inne usługi związane z przywróceniem auta do sprawności, pozwalające na kontynuowanie jazdy.

Dysponujemy autolawetami nie tylko do przewozu aut osobowych, ale także pojazdów wielkogabarytowych. Zaliczamy do tej gupy pojazdów m.in. samochody dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe, sprawne i uszkodzone. Transportujemy na autolawecie również motocykle, skutery, quady oraz maszyny rolnicze ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutnik. Dosyć często specjalistyczną autolawetą wozimy maszyby budowlane wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki, a tak że łodzie i jachty. Dlatego możesz na nas liczyć również w najtrudniejszych chwilach, gdy przydarzyła Ci się awaria samochodu, stłuczka, kolizja lub wypadek drogowy. Jeśli jest Ci potrzebna pilnie pomoc drogowa lub usługa autolawety, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Wzywając naszą autolawetę, zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie o każdej porze dnia i nocy.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI

Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX

Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 228972

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.