ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Holowanie z OC sprawcy

Holowanie z OC sprawcy

Holowanie z OC sprawcy

Holowanie z OC sprawcy

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy

Jeżeli Twój samochód uszkodzono podczas kolizji lub wypadku drogowego, a sprawcą kolizji był inny kierowca masz prawo do darmowego holowania uszkodzonego pojazdu z polisy OC sprawcy. W sytuacji darmowego holowania samochodu z OC sprawcy, ubezpieczyciel musi zrefundować i pokryć wszystkie koszty związane z holowaniem uszkodzonego samochodu. Jeśli zostałeś poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym skorzystaj z mocy obowiązującego prawa. Za wykonaną usługę holowania samochodu z OC sprawcy z pewnością rozliczymy się bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oferujemy darmowe holowanie samochodu na koszt polisy ubezpieczenia OC sprawcy. Taką usługę holowania uszkodzonego pojazdu wykonujemy całkowicie bezpłatnie i w formie bezgotówkowej w rozliczeniu z ubezpieczycielem OC sprawcy zdarzenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących darmowego holowania samochodu z OC sprawcy, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 niezwłocznie. Wykorzystaj przysługujące Ci prawo, oszczędź swój czas i pieniądze – my zajmiemy się wszystkim. Dla osób poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych, zapewniamy również darmowe auto zastępcze z OC sprawcy oraz darmową pomoc i porady prawne.

Nie daj się wprowadzić w błąd przez zobowiązanego ubezpieczyciela, że darmowe holowanie z OC sprawcy z miejsca zdarzenia Ci nie przysługuje. Najczęściej dochodzi do sytuacji, że ubezpieczyciel wprowadza osoby poszkodowane w błąd. Twierdząc, że takie holowanie z OC sprawcy po prostu nie przysługuje i trzeba pokryć koszty takiego holowania uszkodzonego samochodu z własnej kieszeni. W takiej sytuacji lepiej wcześniej skontaktować się z nami w celu udzielenia Tobie bezpłatnej porady prawnej, zanim popełnisz jakieś błędy. Pamiętaj, że masz pełne prawo do skorzystania z darmowego holowania z OC sprawcy, jeśli Twój pojazd uszkodził inny kierujący. Z pewnością, to Ty decydujesz o tym gdzie odholujemy Twój uszkodzony samochód z miejsca kolizji lub wypadku drogowego.

Skorzystaj z darmowego holowania auta z OC sprawcy

W częstych przypadkach podczas kolizji lub wypadku drogowego na drodze, poszkodowana osoba nie może kontynuować dalszej jazdy uszkodzonym samochodem. Najczęściej dochodzi do takiej sytuacji ze względu na zbyt duże uszkodzenia pojazdu. W takim przypadku musimy niezwłocznie wezwać na miejsce zdarzenia pomoc drogową i skorzystać z usług lawety oraz odholować uszkodzony samochód. Niestety, zazwyczaj wiąże się to z poniesieniem wysokich kosztów takiej usługi holowania.

Nie wszyscy wiedzą, ale w takim przypadku przysługuje nam pełne prawo do darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy zdarzenia. Najczęściej darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu jest z miejsca zdarzenia do wyznaczonego miejsca przez nas samych lub do warsztatu naprawczego, gdzie naprawią uszkodzony pojazd. Trzeba pamiętać o tym, że darmowe holowanie z OC sprawcy nie ma żadnych limitów kilometrowych, a usługa holowania z OC sprawcy jest całkowicie bezpłatna. Poszkodowany ma pełne prawo do skorzystania z usługi darmowego holowania z OC sprawcy swojego uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Całkowity koszt holowania uszkodzonego pojazdu poszkodowanego z miejsca kolizji lub wypadku drogowego, ubezpieczyciel sprawcy musi pokryć w całości.

Podsumowując, nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA świadczy usługi darmowego holowania uszkodzonych samochodów po kolizjach i wypadkach drogowych z polis ubezpieczeniowych OC sprawcy. Za skorzystanie z usługi darmowego holowania z OC sprawcy w naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie poniesiesz żadnych kosztów. Wychodząc na przeciw do osób poszkodowanych, to My na podstawie Umowy Przelewu Wierzytelności rozliczymy się za usługę holowania pojazdu z OC sprawcy bezgotówkowo z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia. Po wykonaniu usługi darmowego holowania uszkodzonego pojazdu, będziemy dochodzić zwrotu pełnej kwoty za wykonaną usługę od ubezpieczyciela OC sprawcy. Dzięki temu poszkodowany nie musi martwić się o formalności związane ze zwrotem kosztów za usługę holowania z OC sprawcy. Poszkodowany w takim przypadku również nie musi zamrażać swoich pieniędzy płacąc za holowania uszkodzonego pojazdu.

Darmowe holowanie z OC sprawcy po kolizji drogowej

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać, konieczność ponoszenia kosztów za usługę holowania samochodu z miejsca zdarzenia. W sytuacji kiedy nasz pojazd uszkodzono nie z naszej winy, przysługuje nam pełne prawo do skorzystania z usługi darmowego holowania samochodu w ramach ubezpieczenia OC sprawcy. Nasi klienci korzystając z naszych usług mają komfort natychmiastowego odholowania uszkodzonego samochodu z miejsca kolizji lub wypadku drogowego. Dzięki naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA klienci nie muszą płacić za holowanie uszkodzonego samochodu i angażować własnych pieniędzy.

Zapewniamy darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy, dla każdego uszkodzonego pojazdu na skutek kolizji lub wypadku drogowego. Darmowe holowanie z OC sprawcy przysługuje każdemu poszkodowanemu bez względu na rok produkcji i markę uszkodzonego pojazdu. Uzyskanie zwrotu kosztów od ubezpieczyciela dla zwykłego laika za holowanie samochodu z ubezpieczenia OC sprawcy jest czasochłonne i powoduje zamrożenie własnych środków finansowych. Dlatego pozostaw ten problem nam, ponieważ zajmiemy się bezgotówkowym holowaniem Twojego uszkodzonego samochodu z OC sprawcy, a całkowity koszt takiej usługi holowania z OC sprawcy rozliczymy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia.

Gdy samochód uszkodzono nie z naszej winy przysługuje nam pełne prawo do darmowego holowania z OC sprawcy. W naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA klienci nie płacą za usługę holowania uszkodzonego pojazdu z własnej kieszeni. Za holowania uszkodzonego samochodu z winy sprawcy zdarzenia można skorzystać w naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA bezpłatnie i w formie bezgotówkowej. Jako nieliczni na rynku Polskim oferujemy darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy w formie bezgotówkowej. Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno – musisz to jakoś przeboleć. W tym przypadku warto mieć wykupioną dodatkową polisę AC tzw. autocasco z usługą ASSISTANCE.

Darmowe holowanie z OC sprawcy po wypadku drogowym

Poszkodowanemu, któremu uszkodzono pojazd podczas kolizji lub wypadku drogowego, musi niewątpliwie korzystać z usługi holowania uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów instytucjonalnych oraz osób fizycznych. Jeśli poszkodowany uczestniczył w innym zdarzeniu powstałym z winy działań osób trzecich, może skorzystać z darmowego holowania z OC sprawcy. W takiej sytuacji klient poszkodowany ma również możliwość darmowego holowania uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia w wyznaczone przez siebie miejsce. Ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. – nie wolno wskazywać gdzie trzeba odholować uszkodzony samochód oraz jaka firma musi wykonać usługę holowania uszkodzonego pojazdu. Pamiętaj, że to Ty o tym decydujesz!

Darmowe holowanie uszkodzonego samochodu z polisy OC sprawcy przysługuje również w przypadku, gdy sprawca zdarzenia nie posiada aktualnej polisy OC. W takiej sytuacji nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu rozliczy się z UFG tzw. Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym – na podstawie ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy występuje również na rynku pod nazwami: bezgotówkowe holowanie oraz bezpłatne holowanie z OC sprawcy.

Pamiętaj, że usługę holowania uszkodzonego samochodu z OC sprawcy rozliczamy w formie bezgotówkowej bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia. Darmowe holowania z OC sprawcy z pewnością nie ma żadnych limitów kilometrowych. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie dolicza dodatkowych ukrytych kosztów związanych z załadunkiem i rozładunkiem uszkodzonego samochodu. Za wykonywaną usługę holowania uszkodzonego samochodu rozliczymy się całkowicie bezpłatnie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia.

Jak skorzystać z darmowego holowania samochodu z OC sprawcy

Wystarczy do nas zadzwonić pod nasz numer telefonu +48 798-907-82 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl, podając swoje dane kontaktowe. Jeśli jesteś poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym, zadzwoń do nas niezwłocznie. Przyjedziemy na miejsce zdarzenia i odholujemy Twój uszkodzony pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasza usługa holowania pojazdu z OC sprawcy jest całkowicie bezpłatna i darmowa. Obsługujemy wszystkich poszkodowanych w ramach obowiązującego programu: „Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy dla poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych”.

Poszkodowany klient otrzymuje od nas pełny pakiet usługi darmowego holowania samochodu z OC sprawcy na następujących zasadach:

  • Brak limitu kilometrów na holowanie uszkodzonego samochodu po kolizji lub wypadku drogowym,
  • Brak jakichkolwiek kosztów związanych z dojazdem na miejsce oraz załadunkiem i rozładunkiem uszkodzonego samochodu,
  • Rozliczenie kosztów darmowego holowania samochodu realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji lub wypadku drogowego w formie bezgotówkowej tzw. „system bezgotówkowy”,
  • Brak konieczności wpłacania kaucji za usługę darmowego holowania uszkodzonego samochodu z polisy OC sprawcy zdarzenia.

Podsumowując, zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z usługą darmowego holowania samochodu z OC sprawcy. Odzyskamy również wszystkie środki za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu od Towarzystwa Ubezpieczeniowego z polisy OC sprawcy zdarzenia. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA odholuje całkowicie za darmo Twój uszkodzony samochód z miejsca kolizji lub wypadku drogowego w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Pamiętaj, że nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od poszkodowanego np. za dojazd, załadunek czy rozładunek uszkodzonego pojazdu. Jeśli chcesz skorzystać z usługi darmowego holowania z OC sprawcy, zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu +48 798-907-828.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.