ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Pomoc drogowa 24h to kompleksowe wsparcie na drodze

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług pomocy drogowej wie, jak zapewnić wszystkim kierowcom kompleksowe i profesjonalne wsparcie na drodze, gdy tylko pojawi się problem. Jeśli szukasz taniej, szybkiej i skutecznej pomocy drogowej to dobrze trafiłeś. Nasze usługi pomocy drogowej świadczymy przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Przyjmujemy zlecenia również w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Nasza pomoc drogowa tanio i szybko przetransportuje zepsute auto do warsztatu naprawczego. Obsługujemy również zdarzenia drogowe, transportujemy uszkodzone samochody z miejsca kolizji lub wypadku drogowego, którymi nie można kontynuować dalszej jazdy.

Warto zadzwonić po pomoc drogową gdy:

 • samochód nie może ruszyć w trasie,
 • miała miejsce kolizja lub wypadek drogowy,
 • pojazdem wjechano do rowu i nie można z niego wyjechać,
 • nie można uruchomić samochodu, ponieważ rozładował się akumulator,
 • kierowca nie może odpalić samochodu,
 • pojawił się problem przy wymianie koła,
 • brakło paliwa w baku,
 • pojawiają się inne problemy na drodze wymagające profesjonalnego i fachowego wsparcia.

Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się kłopoty i problemy na drodze najczęstsze są to te niespodziewane np. kolizje i wypadki drogowe. Problemy mogą również pojawić się przy wymianie uszkodzonego koła lub pojawienie się usterki związanej z układem paliwowym, hamulcowym oraz chłodzenia. W takich sytuacjach, najczęściej dalsza jazda samochodem jest niemożliwa. Gdy nie wiesz, jak poradzić sobie z problemem, nie musisz jednak zajmować się niczym samodzielnie. Jesteśmy zawsze dyspozycyjni i gotowi na przyjęcie Twojego zlecenia. Świadczymy profesjonalne usługi jako pomoc drogowa 24h oraz wykonujemy holowanie i transport pojazdów na lawecie.

Pomoc drogowa 24h i holowanie samochodu

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy na przestrzeni wielu lat prowadzonej działalności w branży pomocy drogowej. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług dotyczących m.in. pomocy drogowejholowania oraz transportu pojazdów na lawecie. W swojej ofercie posiadamy również specjalistyczne lawety do transportu każdego rodzaju pojazdów. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy i specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje wraz z rozwojem firmy. Naszą pomoc drogową wyróżnia fakt, iż jesteśmy w stanie pomóc każdemu kierowcy w nagłym przypadku i sytuacji na drodze. Najmniej oczekiwane sytuacje drogowe to m.in. awarie, stłuczki, kolizje i wypadki drogowe. Często w takich sytuacjach losowych niezbędne jest wezwanie pomocy drogowej i konieczność skorzystania z usługi holowania samochodu na specjalistycznej lawecie.

Nasza firma świadczy usługi transportowe lawetą m.in.:

 • samochodów (osobowych, dostawczych, busów, przyczep, SUV-ów, sportowych i zabytkowych),
 • motocykli, skuterów i quadów,
 • maszyn rolniczych (ciągników, rekultywatorów, siewników, rozrzutników i innych),
 • maszyn budowlanych (wózków widłowych, podnośników, koparek, ładowarek i innych),
 • łodzi i jachtów.

Z pewnością staramy się działać kompleksowo, aby zapewnić Państwu niezbędną pomoc drogową na miejscu zdarzenia, umożliwiającą kontynuowanie dalszej jazdy pojazdem. Szybko zorganizujemy specjalistyczną lawetę, która wykona holowanie samochodu po awarii do serwisu. Nasza działalność opieramy na pełnym profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego Klienta, dzięki czemu znajdziemy rozwiązanie nawet w najtrudniejszym przypadku. Z naszych usług pomocy drogowej mogą skorzystać wszystkie osoby, które potrzebują pomocy w transporcie samochodu na lawecie. Realizujemy również holowanie i transport aut powypadkowych na specjalistycznej lawecie do tego przystosowanej. Nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje również usługi transportowe na życzenie każdego Klienta. Możemy bez problemu przywieźć auto z innego kraju i przetransportować je we wskazane wcześniej ustalone miejsce. Zapewniamy, że nasza elastyczność oraz szeroki zakres świadczonych usług pomocy drogowej jest gwarancją satysfakcji każdego Klienta!

Usługi pomocy drogowej i holowanie lawetą

Oferując pomoc drogową, staramy się, aby naszą ofertę dostosować do potrzeb każdego Klienta. Nie ograniczamy się tylko do tego, aby laweta dojechała jak najszybciej do potrzebującego Klienta i przetransportowała jego samochód do serwisu. Skupiamy się głównie na znalezieniu i wyeliminowaniu usterki uniemożliwiającej kontynuowanie dalszej jazdy samochodem. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzicie Państwo nie tylko swój czas ale i pieniądze poniesione za całkowity koszt usługi holowanie samochodu.

Nasza pomoc drogowa świadczy usługi z zakresu:

 • holowanie samochodów powypadkowych z miejsca kolizji lub wypadku drogowego,
 • transport pojazdu na lawecie na własną posesję lub parking strzeżony,
 • holowanie auta z usterką do warsztatu lub pod wskazany adres przez klienta,
 • podjęcie próby awaryjnego uruchomienia samochodu na drodze,
 • wyciąganie aut z rowów, zablokowanych lub zakopanych w błocie i śniegu,
 • transport pojazdów sprowadzonych zza granicy tzw. (niezarejestrowanych)
 • transport pojazdów na złom,
 • wyciąganie unieruchomionych samochodów z garaży podziemnych i wielopoziomowych,
 • holowanie aut z uszkodzonym układem jezdnym lub całkowicie zablokowanych,
 • transport na lawecie aut uszkodzonych oraz niedopuszczonych do ruchu drogowego,
 • transport samochodów zakupionych w stanie uszkodzonym,
 • obsługa i transport samochodów w systemie ASSISTANCE.

Podsumowując, nasza firma i profesjonalna pomoc drogowa świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi zdarzeń drogowych. Zajmujemy się holowaniem samochodów na specjalistycznej lawecie oraz transportem pojazdów. Wykonujemy naszą profesjonalną pomoc drogową również usługi holowania uszkodzonych pojazdów z miejsc kolizji lub wypadków drogowych. Należy pamiętać, że holowanie i transport auta na specjalistycznej lawecie zawsze odbywa się w warunkach zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Atrakcyjne i adekwatne ceny wykonywanych usług oraz profesjonalny i bezpieczny transport samochodów to gwarancja pewnej satysfakcji każdego obsługiwanego klienta. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty dostępnej na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu pod nasz numer telefonu +48 798-907-828 w celu ustalenia szczegółów i skorzystania z profesjonalnej lawety i pomocy drogowej.

Szybka i tania pomoc drogowa 24h

Jeżeli potrzebujesz szybkiej i taniej pomocy drogowej, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Oferujemy profesjonalną obsługę każdego zlecenia, a przy tym najtańsze holowanie samochodu. Proponowaną przez nas usługę holowania pojazdu wykonujemy za pomocą specjalistycznej lawety. Nasza szybka pomoc drogowa obejmuje także drobne naprawy usterek samochodów, które uległy awarii na drodze. Wyróżnia nas fakt, że dbamy o zapewnienie bezpiecznego i szybkiego transportu w wyznaczone miejsce przy pomocy specjalistycznej lawety. Nasza pomoc drogowa 24h to głownie wsparcie dla wszystkich kierowców mających problemy z samochodem w trasie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem osobowym, busem, autem dostawczym czy motocyklem. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą natychmiastową pomoc drogową oraz specjalistyczną lawetę, która przetransportuje Twój uszkodzony samochód. Z pewnością reagujemy błyskawicznie na każde przyjęte zlecenie w trudnej i zaskakującej sytuacji, która może spotkać każdego uczestnika ruchu drogowego.

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc drogową:

 • w pełni zabezpieczamy i ubezpieczamy powierzone ładunki,
 • nasze lawety są regularnie serwisowane, zawsze sprawne i gotowe do pracy,
 • posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika i licencję na przewóz rzeczy,
 • jeździmy na zlecenie w każde miejsce w Polsce i Europie,
 • wystawiamy faktury VAT na wszystkie świadczone usługi,
 • w ramach stałej współpracy mamy specjalnie przygotowane promocje i rabaty,
 • zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę, szybki dojazd i niskie konkurencyjne ceny.

Dzięki naszej pomocy drogowej nigdy nie pozostaniesz sam z problemem awarii samochodu. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm, a także bardzo atrakcyjne ceny świadczonych usług. W naszej ofercie załadunek oraz rozładunek samochodu jest GRATIS, który nie jest doliczany w cenę usługi transportu i holowania pojazdu. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej pomocy drogowej. Cenę ustalamy indywidualnie podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub lawety zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, a na pewno się dogadamy!

Wezwij pomoc drogową gdy miałeś kolizję lub wypadek drogowy

Miałeś kolizję lub wypadek drogowy i jesteś poszkodowany? Zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu +48 798-907-828. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zorganizujemy pomoc drogową i darmowe holowanie uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Za wykonaną usługę rozliczymy się w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji lub wypadku drogowego. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak ważne jest profesjonalne załatwienie każdej sprawy. Szczególnie w sytuacji, gdy mamy do czynienia z kolizją lub wypadkiem drogowym.

Nie wszyscy kierowcy wiedzą, że holowanie uszkodzonego samochodu w przypadku kolizji lub wypadku drogowego, realizowane przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest całkowicie za darmo. Koszt takiego holowania pokrywa w całości ubezpieczyciel OC sprawcy zdarzenia. W naszej firmie klient poszkodowany nie płaci za wykonanie takiej usługi holowania uszkodzonego samochodu. Wszystkie koszty wykonanej usługi holowania z oc sprawcy rozliczamy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowy sprawcy zdarzenia.

Jeśli Twój samochód uszkodzono podczas stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego nie z Twojej winy przysługuje Ci darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu. Całkowity koszt holowania z OC sprawcy pokrywa w całości ubezpieczyciel z polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy zdarzenia. Oczywiście na cały okres likwidacji szkody i czas naprawy uszkodzonego samochodu zapewniamy wszystkim Klientom również samochód zastępczy z OC sprawcy. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy z ubezpieczycielem zapewniamy darmową pomoc prawną oraz wsparcie techniczne w załatwieniu wszystkich formalności z ubezpieczycielem. Z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA możesz się skontaktować w każdym momencie, a my szybko dojedziemy do Ciebie, aby Ci pomóc w drodze.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.