ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Holowanie

Holowanie

Holowanie

Holowanie

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

Holowanie 24h

Bardzo ważnym punktem oferty naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest holowanie samochodów. Posiadamy wieloletnie zdobyte doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje i umiejętności w tym zakresie świadczonych usług. Przekładają się one na doskonałą jakość obsługi każdego Klienta oraz sprawny i bezpieczny transport pojazdów, które uległy uszkodzeniu. Holowanie samochodu konieczne najczęściej jest na lawecie podczas awarii, kolizji lub wypadku drogowego. Korzystamy z nowoczesnych profesjonalnych lawet, dzięki którym możemy skutecznie przeprowadzić holowanie samochodów osobowych, busów i pojazdów dostawczych oraz wielu innych maszyn.

Nasza firma oferuje pomoc i holowanie uszkodzonych pojazdów w przypadku nagłej awarii, stłuczki lub wypadku drogowego. Gdy samochód nie nadaje się do dalszej jazdy konieczne będzie holowanie samochodu. Każda nasza laweta na wyposażeniu posiada odpowiedni sprzęt i wiele zabezpieczeń używanych w czasie załadunku, przewozu oraz rozładunku uszkodzonego pojazdu. Dzięki temu gwarantujemy doskonałą ochronę każdego transportowanego samochodu. Dodatkowo korzystamy z praktycznych narzędzi i elementów ułatwiających prace w zakresie holowania pojazdu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, oferujemy profesjonalne holowanie samochodów. Nasi pracownicy doskonale zabezpieczą miejsce zdarzenia oraz skutecznie przeprowadzą załadunek, i rozładunek uszkodzonych pojazdów.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług holowania samochodów. Cenę ustalamy podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji. Wyróżniają nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny świadczonych usług holowania pojazdów w naszej ofercie. Załadunek oraz rozładunek samochodu GRATIS, który nie jest doliczany w cenę usługi holowania pojazdu. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub lawety zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, a na pewno się dogadamy!

Holowanie 24h zakres usług transportu

Nasza firma oferuje holowanie samochodów wszystkim klientom indywidualnym oraz firmą, które dysponują flotą samochodową. Oferujemy profesjonalną i szybką pomoc drogową w najlepszych cenach na rynku. Wystarczy wcześniej określić miejsce awarii, kolizji lub wypadku drogowego i zadzwonić do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Po przyjęciu zlecenia nasza laweta bardzo szybko przyjedzie na miejsce zdarzenia, a następnie przetransportuje uszkodzony pojazd we wskazane miejsce. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA specjalizuje się w usługach holowania samochodów lawetą. Transport profesjonalnymi lawetami prowadzimy na terenie całego kraju, ale wyjeżdżamy również do zgłoszeń z różnych zakątków Europy. Skontaktuj się z nami już teraz i pozbądź się problemów i zmartwień związanych ze swoim pojazdem.

W zakres świadczonych przez nas usług holowania i transportu lawetą wchodzi:

  • holowanie samochodów osobowych, dostawczych, busów, przyczep, SUVów, aut sportowych i zabytkowych,
  • holowanie motocykli, skuterów i quadów,
  • transport na lawecie maszyny rolniczych m.in. ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne,
  • transport na lawecie maszyny budowlanych m.in. jak wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne,
  • zapewniamy również transport łodzi i jachtów.

Dbamy o dużą dokładność i maksymalne zadowolenie naszych obsługiwanych Klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku oraz miłą i przyjazną obsługę. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA może pochwalić się profesjonalną ofertą usług transportowych pomocy drogowej. Posiadamy nowoczesne lawety i autolawety, dzięki którym możliwe jest przewożenie samochodów oraz różnych pojazdów, maszyn, urządzeń ciężkich i nietypowych ładunków na krótkich i dalekich trasach.

Kiedy skorzystać z usługi holowania samochodu

Istnieje kilka sytuacji, w których ostatecznością jest skorzystanie z pomocy drogowej, która świadczy usługi holowania pojazdów na lawecie. Bez pomocy lawety istnieje duże prawdopodobieństwo, że utkniesz na poboczu drogi. Zawsze lepiej jest zdecydować się na profesjonalną usługę holowania samochodu, niż samodzielnie próbować zająć się swoim pojazdem. Holowanie samochodu może być koniecznością w wielu sytuacjach takich jak awaria silnika, awaria układu paliwowego lub hamulcowego czy wyciek z układu chłodzenia. Większość osób decyduje się na holowanie samochodu w sytuacji kiedy przebite w aucie zostały opony lub kiedy nalane do baku zostało omyłkowo złe paliwo podczas tankowania. Z skorzystania z usługi holowania samochodów zmusza nas też przypadek kiedy w aucie padł całkowicie akumulator.

Jako specjaliści w dziedzinie świadczonych usług holowania samochodów transportujemy auta niezarejestrowane sprowadzone z zagranicy, gdy samochód nie ma opłaconych składek ubezpieczenia obowiązkowego OC, w wyniku czego nie może poruszać się samochodem po drogach publicznych. Istnieje również kilka powodów, dla których może być niezbędne skorzystania z usług pomocy drogowej i holowania samochodu specjalistyczną lawetą. Na szczęście kilku z nich można uniknąć, ale wielu nie. Jeśli samochodem uszkodzonym, po kolizji lub wypadku drogowym ​​nie możemy bezpiecznie kontynuować dalszej jazdy ponieważ zagraża to w bezpieczeństwie ruchu drogowego na pewno w takiej sytuacji jest potrzebna laweta i usługa holowania pojazdu.

Awaria pojazdu i wypadki drogowe mogą przydarzyć się każdemu w najmniej spodziewanym momencie. Jeśli kiedykolwiek staniesz w obliczu takiego niefortunnego zdarzenia, jedynym sposobem na zakończenie swoich problemów jest wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej. Po załadunku uszkodzonego samochodu na lawetę konieczne jest zabezpieczenie pojazdu pasami transportowymi do właściwego i bezpiecznego transportu. W połączeniu z konkurencyjnymi, rynkowymi cenami świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego w takich sytuacjach kluczowe jest znalezienie godnej zaufania i renomowanej firmy świadczącej usługi holowania samochodów.

Holowanie samochodów z nami zawsze bezpiecznie

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców obsługujących nowoczesne lawety, którymi wykonują usługę holowania samochodu. Zapewniamy sprawny i bezpieczny załadunek przewożonych pojazdów, maszyn oraz ładunków. Wszystkie holowane samochody zabezpieczamy odpowiednio pasami transportowymi na czas transportu. Proces ich rozładunku również przebiega bardzo sprawnie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Korzystamy z nowoczesnych lawet oraz sprzętów dodatkowych ułatwiających transport, załadunek i zabezpieczanie przewożonych rzeczy. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz pełną satysfakcję obsługiwanych Klientów.

Oczywiście wszystkie usługi dostępne w ramach naszej oferty wykonują zatrudnieni fachowcy posiadający wysokie kwalifikacje oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie branżowe. Holowanie samochodów wykonujemy sprawnie, szybko i bezproblemowo. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami zainteresowanymi pomocą w zakresie transportu. Zapewniamy całodobową obsługę również w godzinach nocnych oraz w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami przeznaczonymi do holowania w wyniku czego gwarantujemy naszym wszystkim Klientom pełne bezpieczeństwo w dowozie samochodu do wcześniej wskazanego celu.

Nasi wykwalifikowani pracownicy wiedzą, jak prowadzić bezpieczne holowanie samochodów zgodnie z przepisami ruchu drogowego, dlatego też możesz mieć pewność, że cała procedura będzie przebiegała prawidłowo. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA dysponuje odpowiednim ubezpieczeniem OC, dzięki czemu nasi Klienci mają gwarancję pełnego bezpieczeństwa także w niespodziewanych sytuacjach, które mogą wydarzyć się na drodze podczas transportu i holowania samochodu.

Holujemy samochody 24h z nami dojedziesz zawsze do celu

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA zajmuje się głównie holowaniem samochodów, zapewniamy szybkie i tanie holowanie z wykorzystaniem przystosowanych do tego specjalistycznych lawet. Wiemy, jak przetransportować, każdy pojazd na miejsce bez ryzyka i w niskich dostępnych cenach. Jeżeli potrzebujesz usługi holowania samochodu, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę.

Działamy jako pomoc drogowa 24h już od wielu lat i wiemy, jak dać naszym obsługiwanym Klientom pełne wsparcie na drodze. Oferujemy pomoc drogową oraz holowanie samochodu wszystkim tym którym potrzebna jest specjalistyczna laweta w najmniej spodziewanej sytuacji. Nasze usługi kierujemy również do klientów biznesowych, w tym dealerów samochodowych, handlarzy oraz warsztatów naprawczych. Najczęściej usługę holowania samochodów świadczymy i wykonujemy między innymi po kolizjach oraz wypadkach drogowych. Holowanie samochodów na specjalistycznej lawecie również będzie potrzebne gdy, auto jest po zalaniu, pożarze lub jest niesprawne technicznie.

Jeśli potrzebujesz holowania, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, aby uzgodnić wszystkie szczegóły transportu i holowania pojazdu. Jesteśmy dostępni również w innych sytuacjach, gdy konieczne jest szybkie i sprawne przewiezienie pojazdu z miejsca A do miejsca B. Jeśli samochód sprowadzono z zagranicy i nie zarejestrowano go, to nie można poruszać się nim po polskich drogach. Do transportu takiego auta będzie konieczne skorzystanie z usługi holowania samochodu na specjalistycznej lawecie do tego przystosowanej.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2021. All Rights Reserved.