ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

FAQ

FAQ Pomoc Drogowa 24h

Pomoc Drogowa 24h

FAQ Pomoc Drogowa 24h

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia!

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena holowania samochodu?
Nasza firma SZYBKIHOL Pomoc Drogowa oferuje Państwu niskie i uczciwe ceny holowania. Holowanie jest w niższych cenach. Udzielamy rabatów, nasze ceny są rozsądne i negocjowalne, tak aby byli Państwo zawsze zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Cena każdego holowania ustalana jest telefonicznie z góry – przed przyjazdem lawety lub holownika. Telefon 24h/7: 798 907 828.
Czy mój samochód możecie Państwo dostarczyć pod wskazany adres?
Na życzenie Klienta odwozimy lawetą auto pod wskazany wcześniej i ustalony adres.
Nalałem niewłaściwe paliwo do zbiornika paliwa. Co w takiej sytuacji mam zrobić?
W naszych samochodach Pomocy Drogowej SZYBKIHOL.PL posiadamy specjalne urządzenia do przepompowywania paliwa oraz w razie potrzeby czyszczenia filtrów. Po wypompowaniu niewłaściwego paliwa – zalewamy właściwym i uruchamiamy pojazd. Odbywa się to z reguły w miejscu zdarzenia. Pod żadnym pozorem nie należy kontynuować jazdy – gdyż może to skutkować uszkodzeniem jednostki napędowej i wysokimi kosztami napraw.
Mam pojazd z zablokowanymi trwale kołami. Czy jest możliwość odholowania go do wskazanego warsztatu?
Oczywiście, że tak ponieważ wszystkie nasze lawety i holowniki są wyposażone w specjalistyczne wózki transportowe do tego typu transportów przeznaczonych. Takie wóżki wykorzystuje się również przy trwale skręconych kołach, są one bardzo pomocne właśnie w takich trudnych sytuacjach, w których do załadunku pojazdu na platformę nie ma znaczenia ustawienie kół.
Jakie usługi pomocy drogowej poza holowaniem zapewnia Wasza firma?
Pomoc Drogowa SZYBKIHOL.PL – zapewnia różnorodne usługi holowania, ale nie tylko. Pomagamy i realizujemy różnego rodzaju nieszablonowe zlecenia związane z holowaniem czy transportem wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn czy różnego rodzaju urządzeń:

 • Transport pojazdów Laweta – samochody osobowe oraz dostawcze i ciężarowe,
 • Drobne naprawy na miejscu zdarzenia,
 • Awaryjne uruchomienie pojazdu,
 • Dowóz paliwa,
 • Wymiana koła,
 • Transport maszyn rolniczych,
 • Transport maszyn i urządzeń przemysłowych,
 • Transport sprzętu pływającego,
 • Spuszczanie złego paliwa,
 • Wyciąganie pojazdów z błota,
 • Wyciąganie pojazdów z zasp śniegowych,
 • Diagnostyka komputerowa,
 • Transport pojazdów zabytkowych,
 • Pomoc Drogowa na autostradzie A1,
 • Pomoc Drogowa – autostrada A4,
 • Holowanie – Laweta – S1 i DK86,
 • Całodobowa Pomoc Drogowa.
Skąd mam wiedzieć, czy niezbędne jest holowanie mojego pojazdu?
Z całą pewnością będą Państwo potrzebować skorzystać z naszej usługi holowania w następujących sytuacjach:

 • Pojazd został nadmiernie uszkodzony w wypadku lub kolizji drogowej,
 • Pojazd mimo wielokrotnych i usilnych prób nie jest w stanie odpalić,
 • Pojazd doznał awarii, która uniemożliwia kontynuowanie dalszej jazdy,
 • Pojazd uległ uszkodzeniu w ten sposób, że choć jest w stanie kontynuować dalszą jazdę, to jednak jego stan techniczny, mógłby stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

W każdym z wyżej wymienionych przypadków – służymy naszą profesjonalną i fachową pomocą. Zadzwoń do nas pod numer telefonu: 798 907 828

Dlaczego powinienem wybrać właśnie waszą firmę?
Najważniejsze jest wieloletnie zdobyte doświadczenie! Obszerna wiedza z dziedziny motoryzacji i transportu pojazdów. Szeroka współpraca z renomowanymi serwisowymi samochodowymi i mechanikami. Gwarantujemy bezpieczeństwo każdej realizowanej przez nas usługi. Poza tym, wyróżnia nas na tle innych firm konkurencyjnych, że współpracują z nami najbardziej profesjonalni i przyjaźni kierowcy i technicy. Dysponujemy profesjonalnym, niezawodnym i dobrze utrzymanym sprzętem, a nasze usługi transportowe przy użyciu specjalistycznych lawet są bezpieczne, szybkie i niedrogie.
Jakie informacje muszę przekazać dyspozytorowi pomocy drogowej SZYBKIHOL.PL?
Kiedy chcesz wezwać nasz zespół całodobowej pomocy drogowej, musisz podać kilka istotnych informacji, bez których nie będziemy w stanie Ci pomóc. Pierwsza z nich, to oczywiście Twoja dokładna lokalizacja. Jeżeli nie wiesz, na którym kilometrze drogi się znajdujesz, pomóc w tym mogą słupki pikietażowe. Stanowią one cenną wskazówkę dla zespołu pomocy drogowej. Ponadto, musisz opisać, jakiego rodzaju pojazdy brały udział w zdarzeniu. Czy były to samochodowe osobowe, dostawcze czy może jednak tiry? Dzięki tym informacjom, zespół auto lawety będzie wiedział, jakiego rodzaju holownik czy laweta będą potrzebne do wykonania konkretnego zlecenia.
Dokąd będziecie holować lub lawetować mój samochód osobowy czy też ciężarowy?
Twoje auto możemy holować lub lawetować w dowolne miejsce. Sam decydujesz, czy holowanie będzie trwało zaledwie kilkanaście minut, czy kilka godzin. Nasza auto laweta czy holownik ciężarowy są przystosowane do odbywania bardzo długich tras- niejednokrotnie potrafimy przejechać dla klienta nawet wiele tysięcy kilometrów w ramach jednego zlecenia.
Ile czasu muszę czekać na przyjazd pomocy drogowej, auto lawety czy holownika ciężarowego?
Czas dojazdu na miejsce jest oczywiście zależny od tego, w jakim miejscu doszło do zdarzenia na drodze, a w konsekwencji- do jakiej lokalizacji musi dotrzeć zespół pomocy drogowej 24h. Nie zmienia to jednak faktu, że wyruszamy na zlecenia niezwłocznie- często kiedy jeszcze nie zdążyłeś odłożyć słuchawki, my już wsiadamy w naszą auto lawetę. Wszystko po to, żebyś miał gwarancję najszybszej obsługi na rynku. Dotyczy to zarówno lokalizacji na terenie naszego kraju, jak i dalekich zleceń na terenie całej Europy.
W czym jeszcze możecie pomóc?
Oprócz profesjonalnej pomocy drogowej 24h, zajmujemy się transportem niskopodwoziowym. Przewozimy domki holenderskie, druty zbrojeniowe, towary dla hut czy deweloperów. Obsługujemy dosłownie każdą gałąź biznesu, która potrzebuje transportu ponadgabarytowego. Jeżeli zatem prowadzisz taką firmę i potrzebujesz solidnej ekipy transportowej właśnie ją znalazłeś.
Czy jesteś w stanie pomóc w przypadku pękniętej opony lub uszkodzonego koła?
Oczywiście. Nasza całodobowa pomoc drogowa 24h to także mobilna wulkanizacja. Możemy po Twoim telefonie dojechać we wskazane miejsce i wymienić oponę na nową- zarówno w aucie osobowym, ciężarowym czy autobusie. Dzięki temu, unikniesz lawety lub holowania, a także w bardzo szybkim tempie wrócisz na drogę. Niejednokrotnie udało nam się uratować z opresji bardzo ważny transport, tudzież wycieczkę autokarową.
Na jakim obszarze świadczycie usługi?
Nasza profesjonalna pomoc drogowa świadczy usługi na terenie całej Polski, a także na terenie niemalże całej Europy. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, ciężarowych tir, autobusów czy też maszyn rolniczych. W razie potrzeby, uruchomimy nasze naczepy niskopodwoziowe i przewieziemy pojazdy ponadgabarytowe.
A co z osobami uczestniczącymi w zdarzeniu?
Bez obaw. Zajmiemy się transportem osób poszkodowanych w dowolne, wskazane przez nich miejsce. Nawet, jeżeli jest oddalone od miejsca zdarzenia o kilkaset kilometrów, nasz zespół auto lawety 24h pomoże w transporcie osób bez żadnych problemów.
Jakiego rodzaju pojazdy obsługuje Wasza pomoc drogowa?
Nasze całodobowe usługi obejmują swoim zasięgiem dosłownie każdy rodzaj pojazdów. Od samochodów osobowych, dostawczych i busów, poprzez tiry i autobusy, na maszynach rolniczych kończąc. Niezależnie zatem od rodzaju pojazdu, jakim się poruszasz, bądź spokojny- poradzimy sobie z najbardziej wymagającymi zleceniami.
Ile kosztują Wasze usługi?
Wszystko zależy od sytuacji, do jakiej nasza pomoc drogowa jest wzywana. Warto najlepiej zadzwonić do naszego zespołu lawety (numer podany w zakładce kontakt) i ustalić szczegółowo koszt usługi. Warto jednak dodać, że bardzo często realizujemy tak zwaną „darmową” pomoc drogową. Jeżeli nie byłeś sprawcą wypadku, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa 24h z OC sprawcy wypadku. Pamiętaj o tym!
W jakich godzinach świadczycie usługi pomocy drogowej, lawety i holowania?
Nasze usługi związane z profesjonalną pomocą drogową (również ciężarową), świadczymy całodobowo. Oznacza to, że możesz zadzwonić do nas o dowolnej porze dnia i nocy- z pewnością wyślemy naszą lawetę, holownik, lub nawet lawetę niskopodwoziową. Jeżeli zatem przydarzyła Ci się awaria lub wypadek nawet w środku nocy- zadzwoń do nas!
Czy prowadzicie mobilny serwis pomocy drogowej?
Tak, czasami w razie drobnych usterek na drodze, czy też w związku z np. wlaniem złego paliwa do zbiornika, pomagamy klientom w terenie. Często jest to zdecydowanie korzystniejsze rozwiązanie, niż lawetowanie czy holowanie auta. Prowadzimy także mobilną wulkanizację 24h– w przypadku np. uszkodzenia opony. Niezależnie od tego, jaka sytuacja Cię spotkała, możesz mieć pewność, że na 100% staniemy na wysokości zadania.
Czy świadczycie usługi poza granicami polski?
Świadczymy usługę pomocy drogowej na terenie nie tylko całej Polski, ale też i w większości Państw europejskich- Słowacji, Czechach, Chorwacji, a nawet Włoch i w wielu, wielu innych krajach. Jeżeli zatem przytrafiła Ci się awaryjna sytuacja poza granicami kraju- zadzwoń do nas, a będziemy pierwsi na miejscu.
Czy zajmujecie się mechaniką pojazdową?
Tak, prowadzimy profesjonalny warsztat samochodowy, w którym dokonujemy napraw z szerokiego spektrum usterek- począwszy od naprawy poszczególnych układów auta czy silnika, poprzez elektromechanikę, aż do usług blacharsko- lakierniczych. Jeżeli jest potrzeba naprawa auta powypadkowego– zrobimy to za darmo z OC sprawcy.
Czy możecie zorganizować mi auto zastępcze?
Tak, możemy Ci zorganizować bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy wypadku. Nie poniesiesz w związku z tym żadnych kosztów, bo wszystko odbywa się bezgotówkowo– tak, abyś jak najszybciej mógł wrócić do codziennego, standardowego funkcjonowania.
Czy oprócz transportu pojazdów, przewozicie również osoby uczestniczące w wypadku?
Tak. Możemy na życzenie przewieźć nawet aż 6 osób- posiadamy lawetę dubel Volkswagen T6 pięcio i sześcioosobową. Przetransportujemy zatem wszystkich uczestników wypadku lub kolizji w dowolne miejsce na mapie całej Polski. Co więcej, wyruszamy na miejsce wypadku niezwłocznie po otrzymaniu telefonu od klienta, w związku z czym jesteśmy błyskawicznie na miejscu- tak, abyś jak najkrócej znajdował się w tej mało komfortowej sytuacji. Pamiętaj również- działamy całodobowo, więc możesz dzwonić o każdej porze dnia i nocy.
Czy oferujecie usługi bezgotówkowe i bezpłatne (z OC sprawcy)?
Tak, dajemy możliwość skorzystania z naszego serwisu bezgotówkowo– jeżeli przydarzyła Ci się kolizja lub wypadek nie z Twojej winy, możesz do nas zadzwonić i zorganizować lawetowanie, holowanie czy też naprawę auta zupełnie bezpłatnie i bezgotówkowo. Doprowadzimy je do stanu, jakiego oczekujesz, a jeżeli sobie życzysz- odkupimy je od Ciebie.
Czy skupujecie powypadkowe i używane auta?
Tak, skupujemy auta zarówno używane, jak i powypadkowe, czy też uszkodzone. Nawet jeżeli Twoje auto nie chce odpalić, odciążymy Cię z problemu i z racji wyposażenia w lawetę, przetransportujemy je we własnym zakresie- Ty nie musisz się o nic martwić. Zadzwoń do nas i ustalimy szczegóły!
Czy wasza pomoc drogowa obejmuje także pojazdy ponadgabarytowe, takie jak np. tiry, ciężarówki, autobusy czy ciągniki?
Tak, nasza całodobowa pomoc drogowa obejmuje swoim wachlarzem nie tylko pomoc samochodom osobowym, ale też pojazdom ponadnormatywnym– między innymi TIRom, ciężarówkom, autobusom czy ciągnikom. Poza tym, pomagamy nawet bardzo „niestandardowym” pojazdom- np. wózkom widłowym czy też maszynom rolniczym.
Czy możecie moje auto lawetować lub holować do wybranego przeze mnie miejsca?
Jak najbardziej. Możemy holować czy też lawetować Twoje auto do dowolnego, wskazanego przez Ciebie miejsca. Może to być wybrany przez Ciebie warsztat samochodowy, może to być także Twoje miejsce zamieszkania. Miejsce transportu auta wybierasz sam. Co więcej, pomożemy Ci nawet w sytuacji, gdy auto znalazło się np. w rowie, tudzież ugrzęzło w gruncie. Wyciągniemy je i bezproblemowo przystąpimy do lawetowania lub holowania.
W jakich przypadkach mogę wezwać pomoc drogową?
Pomoc drogową możesz wezwać w dosłownie dowolnej, awaryjnej sytuacji na drodze. Możesz nas wezwać zarówno do kolizji, jak i poważniejszego wypadku. Możesz również zadzwonić po nas, jeżeli dojdzie do usterki na drodze, albo w momencie, gdy zatankujesz zły rodzaj paliwa do zbiornika. W każdym z tych przypadków, możesz śmiało wezwać pomoc drogową.
Czy usługi pomocy drogowej podlegają reklamacji?
Prawo przewiduje możliwość reklamacji w przypadku każdej usługi w tym również usługi wykonanej prze pomoc drogową. Wierzymy, że nasz klient nigdy nie będzie zmuszony do składani reklamacji, ale oczywiście zdajemy sobie sprawę. że nie jesteśmy nieomylni. Liczymy jednak na to, że w takim przypadku sami odkryjemy nasz błąd i naprawimy go zanim klient poczuje potrzebę podjęcia działań reklamacyjnych. Stoimy na stanowisku, że walka o jakość jaką codziennie podejmujemy objawi się też w naszym postępowaniu w sytuacji pojawienia się reklamacji. Zatem nie obawiajcie się państwo dzwonić w przypadku wykrycia naszych niedociągnięć.
Dlaczego po pomoc mam się skierować właśnie do was?
Jakość, o którą walczymy na każdym kroku, a która buduje naszą markę od zawsze była i jest gwarantem skuteczności naszego działania. Nie twierdzimy, że mamy lepszych mechaników i kierowców niż inni. Nie uważamy, że nasi konkurenci są gorsi. Robimy swoje w najwyższej możliwej jakości i to zbudowało sukces naszej firmy. Dzięki jakości działań naszych administratorów stworzyliśmy niezwykle operatywną sieć punktów pomocy drogowej, która pozwala na szybką reakcję i doskonałą jakość usługi. Dla tej jakości warto zdecydować się na naszą pomoc drogową.
Gdzie można znaleźć pełną ofertę waszych usług?
Pełna oferta naszych usług jest dostępna na tym portalu w menu usługi. Znajdą tam państwo szczegółowe informację z zakresu holowania i lawetowania pojazdów. Kilka zdań o zasadach działania i możliwościach naszej, nowoczesnej pomocy drogowej. Informacje o działalności mobilnych serwisów mechanicznych, elektrycznych i wulkanizacyjnych. Szeroką ofertę transportu pojazdów oraz możliwości wykorzystania bezpłatnych usług wynikających z ubezpieczeń, zarówno sprawcy zdarzenia jak i własnych kierowcy.
Czy wasza oferta obejmuje opcje samochodu zastępczego?
Samochód zastępczy to domena stacjonarnych warsztatów naprawy samochodów. W przypadku pomocy drogowej pozostaje to zwykle w gestii ubezpieczyciela i jest zależne od wykupionego przez kierowcę pakietu ubezpieczeniowego. Oczywiście na życzenie klienta kontaktujemy go z naszymi kooperantami zajmującymi się wynajmem aut. Dzięki stałej współpracy z nasza pomocą drogową zaoferują oni państwu korzystniejszą cenę niż średnia rynkowa.
Czy wasza pomoc drogowa transportuje wszystkie rodzaje pojazdów i towarów?
Postawiliśmy na specjalizację, dlatego w naszym przypadku nie ma możliwości transportu ciężkiego sprzętu. Posiadamy wszystko co niezbędne by wspomóc kierowców właścicieli samochodów osobowych i busów towarowych czy pasażerskich. Jesteśmy przygotowani do przewozu małych maszyn budowlanych i rolniczych oraz motocykli i dysponujemy specjalistycznymi lawetami. Wykorzystujemy piętrowe lawety i autolawety do przewozu zestawów kilku pojazdów. Mamy możliwość transportu towarów z aut, które uległy awarii czy przewozu pasażerów osobowych busów unieruchomionych na drodze, ale nie holujemy Tirów, czy pojazdów wielkogabarytowych. Nie oznacza to jednak, że nie możemy pomóc w transporcie takiego sprzętu. Dzięki szerokiej współpracy, szczególnie stałym klientom, zorganizujemy wspólnie z naszymi partnerami, każdy rodzaj transportu.
Czy mogę liczyć na odwiezienie pasażerów mojego auta wówczas gdy muszą dojechać w inne miejsce niż samochód?
To ty zdecydujesz jakiej pomocy udzielimy pasażerom. W sytuacji gdy unieruchomionym pojazdem podróżowało kilka osób mamy do dyspozycji kilka rozwiązań. Pierwszym, oczywistym jest przejazd lawetą do miejsca docelowego, jednak największa kabina autolawety oferuje tylko 6 miejsc, więc może zabrać pasażerów przeciętnego samochodu osobowego. Jednak gdy awarii uległ bus osobowy do odwiezienia podróżnych podstawiamy odpowiedni samochód. Odwieziemy pasażerów do wskazanego miejsca bez względu na odległość. W dyspozycji mamy również samochody osobowe z kierowcą gdyby pasażerowie musieli odjechać w innym kierunku niż laweta z uszkodzonym autem.
Czy mogę decydować o wyborze miejsca odholowanie mojego auta?
Nie narzucamy klientom ograniczeń w postaci docelowego miejsca transportu ich pojazdu. To klient wybiera miejsce oraz sposób w jaki jego samochód i on osobiście będzie wspierany przez naszą pomoc drogową. Szeroki wybór lawet i autolawet będących w naszym posiadaniu pozwala nam na komfortowy i bezpieczny przejazd nawet wielu tysięcy kilometrów, ale ty możesz zdecydować, że przewieziemy twoje auto tylko do najbliższego warsztatu nawet jeśli będzie to ledwie kilkaset metrów.
Czy całodobowa obsługa dotyczy również klientów indywidualnych?
Oczywiście, że tak. Stali, firmowi klienci maja rzecz jasna pierwszeństwo, ale dobrze zorganizowana sieć naszych punktów sprawia, że nie mamy problemów z obsługą klientów indywidualnych. Można do nas dzwonić każdego dnia i każdej nocy przez 24 godziny na dobę. Całodobowa obsługa oferowana przez naszą pomoc drogową już dawno stała się u nas standardem. Fortuna nie szczędzi nam niespodzianek i bardzo często sprawia nam kłopot w najmniej odpowiednim momencie. Nie możemy was zostawić na pastwę losu. Pomoc drogowa to nasz pasja i służba. Przez całą dobę, z tą samą jakością, dla każdego tak samo skutecznie. Ta dewiza się sprawdza.
Gdzie można znaleźć cennik waszych usług?
Takiego cennika nie ma i niestety stworzenie go nie jest możliwe. Cena usługi jest za każdym razem ustalana indywidualnie bowiem tak wiele czynników ma wpływ na jej wysokość. Biorąc pod uwagę tylko najistotniejsze będzie to wystarczająco długa lista. Począwszy od rodzaju pomocy jakiej będziemy musieli udzielać, przez dobór sprzętu, czy to lawety czy serwisu, odległości jaką będziemy musieli pokonać do miejsca zdarzenia i ewentualnie miejsca dostarczenia uszkodzonego auta. Do tego mogą dojść koszty ewentualnych części, praca mechaników czy obsługi lawety. Bo może być potrzebny tylko jeden mechanik, ale zdarzyć się może, że konieczny będzie przyjazd zespołu dwóch czy trzech osób. Nie zawyżamy ceny naszych usług. Cenę usłyszysz zanim nasz zespół wyjedzie na interwencję. Jeśli wyda ci się zbyt duża możesz wówczas dopytać o szczegóły lub zrezygnować z naszej usługi bezkosztowo. Jeśli dojdziesz do takiego wniosku nieco później zadzwoń ponownie i odwołaj nasz przyjazd, obciążymy cię tylko kosztami poniesionymi do momentu odwołania przyjazdu. Jeśli zdążysz w między czasie skonsultować wycenę z inną firmą sam się przekonasz, że nasze usługi wycenione są rzetelnie. Ale przy swoich szacunkach bierz pod uwagę, że naszą dewizą jest jakość. Gwarantujemy ja już odbierając telefon, a jakość wszędzie jest w cenie.
Czy szybki dojazd na miejsce zdarzenia jest dodatkowo płatny?
Nie! Szybki dojazd serwujemy naszym klientom w pakiecie pomocy drogowej. Oczywiście nie możemy gwarantować, że pojawimy się natychmiast, ale dzięki dobrze zorganizowanej sieci dojedzie do ciebie pomoc drogowa z punktu najbliżej umiejscowionego względem miejsca zdarzenia, tym bardziej, że zwykle co najmniej z dwóch punktów mamy podobną odległość. Jedynym ograniczeniem czasowym będzie aktualna sytuacja na drodze. Znamy nasz region, więc już przy składaniu zamówienia poinformujemy cię o prawdopodobnym czasie dojazdu.
Na jakie pytania dyspozytora pomocy drogowej powinienem być przygotowany?
Nie obawiaj się tego, że nie znasz procedur jakie obowiązują dyspozytora pomocy drogowej. On poprowadzi cię pytanie po pytaniu i dokładnie ustali jakiej pomocy potrzebujesz. Na pewno będziesz umiał udzielić odpowiedzi na zadawane pytania, które nie będą wymagały od ciebie używania fachowej terminologii. Co najwyżej jedna sprawa może nastręczyć ci problemów, a mianowicie ustalenie lokalizacji twojego auta. Ale i tu dyspozytor może poprowadzić cię za rękę, byś mógł podać nam wskazania GPS czy odczyt z najbliższego słupka pikietażowego (tego czerwono-białego słupka ustawionego co 100 m, praktycznie na każdej drodze).
Kiedy mogę wezwać pomoc drogową?
Absolutnie nie ma żadnych ograniczeń co do wzywania pomocy drogowej. Czekamy na twoje zgłoszenie nawet przy najbardziej błahych awariach. Oczywiście trzeba pamiętać, że jesteśmy służbą ratowniczą i nie będziemy tolerowali żartownisiów, a to dlatego, że w czasie takiej interwencji mogą mieć kłopoty inni użytkownicy drogi, którzy być może będą musieli dłużej czekać na pomoc. Jednak możesz nas wezwać nawet wtedy gdy uznasz, że nie jesteś w stanie prowadzić samochodu i bezpieczniej będzie go odholować.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4 Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 - Kategoria transportu:
Podaj kategorię transportu:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.