ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Holowanie Sokołów Małopolski

Holowanie 24h

Bardzo ważnym punktem oferty naszej firmy SZYBKIHOL.PL jest holowanie samochodów. Posiadamy wieloletnie zdobyte doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje i umiejętności w tym zakresie świadczonych usług. Przekładają się one na doskonałą jakość obsługi każdego Klienta oraz sprawny i bezpieczny transport holowanych pojazdów, które uległy uszkodzeniu. Holowanie samochodu konieczne najczęściej jest podczas awarii, kolizji lub wypadku drogowego. Korzystamy z nowoczesnych lawet, dzięki którym możemy skutecznie przeprowadzić holowanie samochodów osobowych, busów i pojazdów dostawczych oraz wielu innych maszyn.

Nasza firma oferuje pomoc i holowanie uszkodzonych pojazdów w przypadku nagłej awarii, stłuczki lub wypadku drogowego. Gdy samochód nie nadaje się do dalszej jazdy konieczne będzie holowanie samochodu. Każda laweta na wyposażeniu posiada odpowiedni sprzęt i wiele zabezpieczeń używanych w czasie załadunku, przewozu oraz rozładunku uszkodzonego pojazdu. Dzięki temu gwarantujemy doskonałą ochronę transportowanego samochodu. Dodatkowo korzystamy z praktycznych narzędzi i elementów ułatwiających prace w zakresie holowania pojazdu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, oferujemy profesjonalne holowanie samochodów. Nasi pracownicy doskolane zabezpieczą miejsce zdarzenia oraz skutecznie przeprowadza załadunek, i rozładunek uszkodzonych pojazdów.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług holowania samochodów. Cenę ustalamy telefonicznie podczas wstępnej rozmowy. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny wykonywanych usług w naszej ofercie. Załadunek oraz rozładunek GRATIS nie wliczany w cenę usługi holowania samochodu. Potrzebujesz pomocy drgowej? Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!

Holowanie 24H zakres usług transportu

Nasza firma oferuje holowanie samochodów wszystkim klientom idywiualnym oraz firmą, które dysponują flotą samochodową. Oferujemy profesjonalną i szybką pomoc drogową w najlepszych cenach na rynku. Wystarczy wcześniej określić miejsce awarii, kolizji lub wypadku drogowego i zadzwonić do nas pod numer telefonu 798907828. Po przyjęciu zlecenia nasza laweta bardzo szybko przyjedzie na miejsce zdarzenia, a następnie przetransportuje uszkodzony pojazd we wskazane miejsce. Nasza firma specjalizuje się w usługach holowania samochodów lawetą. Transport lawetami prowadzimy na terenie całego kraju ale wyjeżdżamy również do zgłoszeń z różnych zakątków Europy. Skontaktuj się z nami już teraz i pozbądź się problemów i zmartwień związanych ze swoim pojazdem.

W zakres świadczonych przez nas usług holowania i transportu:

  • holowanie samochodów osobowych, dostawczych, busów, przyczep, SUVów, aut sportowych i zabytkowych,
  • holowanie motocykli, skuterów i quadów,
  • transport maszyny rolniczych m.in. ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne,
  • transport maszyny budowlanych m.in. jak wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne,
  • zapewniamy również transport łodzi i jachtów.

Dbamy o dużą dokładność i maksymalne zadowolenie naszych obsługiwanych Klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz miłą, przyjazną obsługę. Polecamy też współpracę z naszymi partnerami. Nasza firma może pochwalić się profesjonalną ofertą usług transportowych. Posiadamy nowoczesne lawety i autolawety, dzięki którym możliwe jest przewożenie samochodów oraz różnych pojazdów, maszyn, urządzeń ciężkich i nietypowych ładunków na krótkich i dalekich trasach.

Kiedy skorzystać z usługi holowania samochodu

Istnieje kilka sytuacji, w których ostatecznością jest skorzystanie z pomocy drogowej, która świadczy usługi holowania lawetą. Bez pomocy lawety istnieje duże prawdopodobieństwo, że utkniesz na poboczu drogi. Zawsze lepiej jest zdecydować się na profesjonalną usługę holowania samochodu, niż samodzielnie próbować zająć się swoim pojazdem. Holowanie samochodu może być koniecznością w wielu sytuacjach takich jak awaria silnika, awaria układu paliwowego lub hamulcowego czy wyciek z układu chłodzenia. Więkrzość osób decyduje się na holowanie samochodu w sytuacji kiedy przebite w aucie zostały opony lub kiedy nalane do baku zostało omyłkowo złe paliwo podczas tankowania. Z skorzystania z usługi holowania samochodów zmusza nas też przypadek kiedy w aucie padł całkowicie akumulator.

Jako specjaliści w dziedzinie świadczonych usłg holowania samochodów transportujemy auta niezarejestrowane sprowadzone z zagranicy, gdy samochód nie ma opłaconych składek ubezpieczenia obowiązkowego OC, w wyniku czego nie może poruszać się samochodem po drogach publicznych. Istnieje również kilka powodów, dla których może być niezbędne skorzystania z usług pomocy drogowej i holowania samochodu lawetą. Na szczęście kilku z nich można uniknąć, ale wielu nie. Jeśli samochodem uszkodzonym, po kolizji lub wypadku drogowym ​​nie możemy bezpiecznie kontynuować dalszej jazdy ponieważ zagraża to w bezpieczeństwie ruchu drogowego na pewno w takiej sytuacji jest potrzebna specjalistyczna laweta i usługa holowania pojazdu.

Awaria pojazdu i wypadki drogowe mogą przydarzyć się każdemu w dowolnym momencie. Jeśli kiedykolwiek staniesz w obliczu takiego niefortunnego zdarzenia, jedynym sposobem na zakończenie swoich problemów jest wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej. Po załadunku uszkodzonego samochodu na lawetę konieczne jest zabezpieczenie pojazdu pasami transportowymi do właściwego i bezpiecznego transportu. W połączeniu z konkurencyjnymi, rynkowymi cenami świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego w takich sytuacjach kluczowe jest znalezienie godnej zaufania i renomowanej firmy świadczącej usługi holowania samochodów.

Holowanie samochodów z nami zawsze bezpiecznie

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców obsługujących nowoczesne lawety, którymi wykonują usługę holowania samochodu. Zapewniamy sprawny i bezpieczny załadunek przewożonych pojazdów, maszyn oraz ładunków. Wszystkie holowane samochody zabezpieczamy odpowiednio pasami transportowymi na czas transportu. Proces ich rozładunku również przebiega bardzo sprawnie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Korzystamy z nowoczesnych pojazdów, lawet oraz sprzętów dodatkowych ułatwiających transport, załadunek i zabezpieczanie przewożonych rzeczy. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz pełną satysfakcję obsługiwanych Klientów.

Oczywiście wszystkie usługi dostępne w ramach naszej oferty wykonują zatrudnieni fachowcy posiadający wysokie kwalifikacje oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie branżowe. Zadania transportowe wykonujemy sprawnie, szybko i bezproblemowo. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami zainteresowanymi pomocą w zakresie transportu. Zapewniamy całodobową obsługę również w godzinach nocnych oraz w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami przeznaczonymi do holowania w wyniku czego gwarantujemy naszym wszystkim Klientom pełne bezpieczeństwo w dowozie samochodu do wcześniej wskazanego celu.

Nasi wykwalifikowani pracownicy wiedzą, jak prowadzić bezpieczne holowanie samochodów zgodnie z przepisami ruchu drogowego, dlatego też możesz mieć pewność, że cała procedura będzie przebiegała prawidłowo. Nasza firma dysponuje odpowiednim ubezpieczeniem OC, dzięki czemu nasi Klienci mają gwarancję pełnego bezpieczeństwa także w niespodziewanych sytuacjach, które mogą wydarzyć się na drodze podczas transportu i holowania samochodu.

Holujemy samochody 24h z nami dojedziesz zawsze do celu

Nasza firma zajmuje się holowaniem samochodów, zapewniamy szybkie i tanie holowanie z wykorzystaniem przystosowanych do tego lawet. Wiemy, jak przetransportować, każdy pojazd na miejsce bez ryzyka i w niskich dostępnych cenach. Jeżeli potrzebujesz usługi holowania samochodu, możesz do nas zadzwonić od razu pod nasz numer telefonu 798-907-828 Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę.

Działamy jako pomoc drogowa 24h już od wielu lat i wiemy, jak dać naszym obsługiwanym Klientom pełne wsparcie na drodze. Oferujemy pomoc drogową i holowanie samochodu wszystkim tym którym potrzebna jest laweta w najmniej spodziewanej sytuacji. Nasze usługi kierujemy również do klientów biznesowych, w tym dealerów samochodowych, handlarzy oraz warsztatów naprawczych. Najczęściej usługę holowania samochodów świadczymy i wykonujemy między innymi po kolizjach oraz wypadkach drogowych. Holowanie samochodów na lawecie również będzie potrzebne gdy, auto jest po zalaniu, pożarze lub jest niesprawne technicznie.

Wystarczy do nas zadzwonić pod nasz numer telefonu 798907828 aby uzgodnić wszystkie szczegóły transportu i holowania. Jesteśmy dostępni również w innych sytuacjach, gdy konieczne jest szybkie i sprawne przewiezienie pojazdu z miejsca A do miesjca B. W sytuacji, której samochód sprowadzony z zagranicy, nie zotał jeszcze zarejestrowany i nie posiada wykupionej polisy OC w wyniku czego nie może poruszać się nim po polskich drogach. Do transportu takiego auta będzie konieczne holowanie samochodu na lawecie.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI

Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX

Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 228965

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.