ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Pomoc Drogowa Grębów

Pomoc Drogowa Grębów

Pomoc Drogowa Grębów

Pomoc Drogowa Grębów

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia!

Pomoc drogowa Grębów 24h to kompleksowe wsparcie na drodze

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług pomocy drogowej oraz holowania pojazdów w mieście Grębów. Jako specjaliści wiemy, jak zapewnić wszystkim kierowcom kompleksowe i profesjonalne wsparcie na drodze, gdy tylko pojawił się problem z samochodem. Jeśli szukasz taniej, szybkiej i skutecznej pomocy drogowej w mieście Grębów to dobrze trafiłeś. Nasze usługi pomocy drogowej świadczymy przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Przyjmujemy zlecenia również w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Nasza Pomoc Drogowa Grębów tanio i szybko przetransportuje na lawecie zepsuty samochód do warsztatu naprawczego. Obsługujemy również zdarzenia drogowe, transportujemy uszkodzone samochody, którymi nie można kontynuować dalszej jazdy z miejsca kolizji lub wypadku drogowego.

Warto zadzwonić po pomoc drogową, gdy:

 • samochód nie może ruszyć w trasie,
 • zaistniała kolizja lub wypadek drogowy w mieście Grębów,
 • pojazdem wjechano do rowu i nie można z niego wyjechać,
 • nie można uruchomić samochodu, ponieważ rozładował się akumulator,
 • kierowca nie może odpalić samochodu w mieście Grębów,
 • pojawił się problem przy wymianie koła,
 • brakło paliwa w baku,
 • pojawiają się inne problemy na drodze wymagające profesjonalnego i fachowego wsparcia.

Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się kłopoty i problemy na drodze, najczęstsze to te niespodziewane np. kolizje i wypadki drogowe. Problemy mogą również pojawić się przy wymianie uszkodzonego koła lub wystąpieniu usterki związanej z układem paliwowym, hamulcowym oraz chłodzenia. W takich sytuacjach najczęściej dalsza jazda samochodem jest niemożliwa. Jeśli masz problem z samochodem i potrzebujesz pomocy drogowej, jesteśmy zawsze dyspozycyjni i gotowi na przyjęcie Twojego zlecenia. Przede wszystkim świadczymy profesjonalne usługi jako Pomoc Drogowa Grębów 24h. Wykonujemy holowanie i transport pojazdów na specjalistycznej lawecie w mieście Grębów. Skorzystaj z usług naszej profesjonalnej pomocy drogowej i szybkiej lawety na terenie miasta Grębów.

Usługi pomocy drogowej 24h Grębów i holowanie pojazdów lawetą

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim, bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy na przestrzeni wielu lat. Prowadzimy naszą działalność pomocy drogowej w mieście Grębów od 2012 roku. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług dotyczących m.in. pomocy drogowej, transportu aut oraz holowania pojazdów na lawecie na terenie miasta Grębów. W naszej flocie posiadamy również specjalistyczne lawety do transportu każdego rodzaju pojazdów oraz wózków widłowych. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy i specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje wraz z rozwojem firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Naszą pomoc drogową wyróżnia fakt, iż jesteśmy w stanie pomóc każdemu kierowcy w nagłym przypadku i sytuacji na drodze. Najmniej oczekiwane sytuacje drogowe to m.in. awarie, stłuczki, kolizje i wypadki drogowe, które zdarzają się w mieście Grębów. Często w takich sytuacjach losowych niezbędne jest wezwanie pomocy drogowej i konieczność skorzystania z usługi holowania samochodu na specjalistycznej lawecie.

Nasza firma świadczy usługi transportowe lawetą w mieście Grębów m.in.:

 • samochodów (osobowych, dostawczych, busów, przyczep, SUV-ów, sportowych i zabytkowych),
 • motocykli, skuterów i quadów,
 • maszyn rolniczych (ciągników, rekultywatorów, siewników, rozrzutników i innych),
 • maszyn budowlanych (wózków widłowych, podnośników, koparek, ładowarek i innych),
 • łodzi i jachtów.

Z pewnością staramy się działać kompleksowo, aby zapewnić Państwu niezbędną pomoc drogową na miejscu zdarzenia, umożliwiającą kontynuowanie dalszej jazdy pojazdem. Szybko zorganizujemy specjalistyczną lawetę w mieście Grębów, która wykona holowanie samochodu po awarii do serwisu. Naszą działalność opieramy na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego Klienta, dzięki czemu znajdziemy rozwiązanie nawet w najtrudniejszym przypadku. Z naszych usług pomocy drogowej mogą skorzystać wszystkie osoby z miasta Grębów, które potrzebują pomocy w transporcie samochodu na lawecie. Realizujemy również holowanie i transport aut powypadkowych na terenie miasta Grębów na specjalistycznej lawecie do tego przystosowanej. Nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje również usługi transportowe na życzenie każdego Klienta. Możemy bez problemu przywieźć auto z innego kraju i przetransportować je we wskazane wcześniej ustalone miejsce. Zapewniamy, że nasza elastyczność oraz szeroki zakres świadczonych usług pomocy drogowej w miejscowości Grębów jest gwarancją satysfakcji każdego Klienta!

Pomoc Drogowa Grębów i usługi holowania pojazdów lawetą

Oferując pomoc drogową, staramy się, aby naszą ofertę dostosować do potrzeb każdego Klienta. Nie ograniczamy się tylko do tego, aby laweta w mieście Grębów dojechała jak najszybciej do potrzebującego Klienta. Chcemy, aby również przetransportowała jego samochód do serwisu. Skupiamy się głównie na znalezieniu i wyeliminowaniu usterki uniemożliwiającej kontynuowanie dalszej jazdy samochodem. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzicie Państwo nie tylko swój czas, ale i pieniądze, poniesione za całkowity koszt usługi holowania samochodu.

Nasza Pomoc Drogowa Grębów świadczy usługi z poniższego zakresu:

 • holowanie samochodów powypadkowych z miejsca kolizji lub wypadku drogowego, na terenie miasta Grębów,
 • transport pojazdu na lawecie na własną posesję lub parking strzeżony,
 • holowanie auta z usterką do warsztatu lub pod wskazany adres przez klienta,
 • podjęcie próby awaryjnego uruchomienia samochodu na drodze,
 • wyciąganie aut z rowów, zablokowanych lub zakopanych w błocie i śniegu,
 • transport pojazdów sprowadzonych zza granicy (tzw. niezarejestrowanych),
 • transport pojazdów na złom,
 • wyciąganie unieruchomionych samochodów z garaży podziemnych i wielopoziomowych,
 • holowanie aut z uszkodzonym układem jezdnym lub całkowicie zablokowanych,
 • transport na lawecie aut uszkodzonych oraz niedopuszczonych do ruchu drogowego,
 • transport samochodów zakupionych w stanie uszkodzonym,
 • obsługa i transport samochodów w systemie ASSISTANCE.

Podsumowując, nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA to profesjonalna pomoc drogowa w mieście Grębów. Świadczymy usługi głównie z zakresu kompleksowej obsługi kolizji oraz zdarzeń drogowych. Zajmujemy się głównie holowaniem samochodów na specjalistycznej lawecie na terenie całego miasta Grębów oraz transportem pojazdów każdego typu. Wykonujemy naszą profesjonalną pomoc drogową, jak również usługi holowania uszkodzonych pojazdów z miejsc kolizji oraz wypadków drogowych. Należy pamiętać, że holowanie i transport auta na specjalistycznej lawecie zawsze odbywa się w warunkach zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Atrakcyjna i adekwatna cena wykonywanej usługi oraz profesjonalny i bezpieczny transport samochodów to gwarancja pewnej satysfakcji każdego obsługiwanego klienta. Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie miasta Grębów. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia naszej pełnej oferty dostępnej na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu +48 798-907-828 w celu ustalenia szczegółów transportu pojazdu lawetą.

Szybka i tania pomoc drogowa Grębów 24h

Jeżeli potrzebujesz szybkiej i taniej pomocy drogowej w mieście Grębów, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Oferujemy profesjonalną obsługę każdego zlecenia, a przy tym najtańsze holowanie samochodu. Proponowaną przez nas usługę holowania pojazdu wykonujemy za pomocą specjalistycznej lawety na terenie miasta Grębów. Nasza szybka Pomoc Drogowa Grębów obejmuje także drobne naprawy usterek samochodów, które uległy awarii na drodze. Dodatkowo wyróżnia nas fakt, że dbamy o zapewnienie bezpiecznego i szybkiego transportu w wyznaczone miejsce przy pomocy specjalistycznej lawety. Nasza Pomoc Drogowa 24h Grębów to głownie wsparcie dla wszystkich kierowców mających problemy z samochodem w trasie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem osobowym, busem, autem dostawczym czy motocyklem. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą natychmiastową pomoc drogową w mieście Grębów. Posiadamy specjalistyczną lawetę, która przetransportuje Twój uszkodzony pojazd na terenie miasta Grębów.

Dlaczego warto wybrać naszą Pomoc Drogową Grębów:

 • w pełni zabezpieczamy i ubezpieczamy powierzone ładunki,
 • nasze lawety są regularnie serwisowane, zawsze sprawne i gotowe do pracy,
 • posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika i licencję na przewóz rzeczy,
 • jeździmy na zlecenie w każde miejsce w Polsce i Europie,
 • wystawiamy faktury VAT na wszystkie świadczone usługi,
 • w ramach stałej współpracy mamy specjalnie przygotowane promocje i rabaty,
 • zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę, szybki dojazd i niskie oraz konkurencyjne ceny.

Dzięki naszej pomocy drogowej działającej na terenie miasta Grębów nigdy nie pozostaniesz sam z problemem awarii samochodu. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm, a także bardzo atrakcyjne ceny świadczonych usług. W naszej ofercie załadunek oraz rozładunek samochodu jest GRATIS. Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszej pomocy drogowej w mieście Grębów. Cenę ustalamy indywidualnie podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji w mieście Grębów. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub lawety zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, a na pewno się dogadamy! Z pewnością reagujemy błyskawicznie na każde przyjęte zlecenie w trudnej i zaskakującej sytuacji, która może spotkać każdego uczestnika ruchu drogowego.

Wezwij pomoc drogową, gdy miałeś kolizję lub wypadek drogowy

Miałeś kolizję lub wypadek drogowy w mieście Grębów i jesteś poszkodowany? Zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu +48 798-907-828. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zorganizujemy pomoc drogową i darmowe holowanie uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Za wykonaną usługę rozliczymy się w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji lub wypadku drogowego. Jako firma z branży pomocy drogowej z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak ważne jest profesjonalne załatwienie każdej sprawy. Szczególnie jest to istotne w sytuacji, gdy mamy do czynienia z kolizją lub wypadkiem drogowym w mieście Grębów.

Nie wszyscy kierowcy wiedzą o tym, że w przypadku kolizji lub wypadku drogowego przysługuje darmowe holowanie z OC sprawcy. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA takie holowanie uszkodzonego pojazdu w mieście Grębów realizuje całkowicie za darmo. Za wykonaną usługę holowania samochodu z OC sprawcy rozliczymy się bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia. Całkowity koszt takiego holowania pokrywa w całości ubezpieczyciel OC sprawcy zdarzenia. W naszej firmie klient poszkodowany nie musi płacić za wykonanie takiej usługi holowania uszkodzonego samochodu z własnej kieszeni. Bez wątpienia wszystkie koszty wykonanej usługi holowania z oc sprawcy rozliczamy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia.

Pamiętaj, że jeśli Twój samochód uszkodzono nie z Twojej winy przysługuje Ci darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu. Nasza szybka Pomoc Drogowa Grębów wykona holowanie z OC sprawcy, gdy przytrafi Ci się kolizja lub wypadek drogowy. Całkowity koszt holowania uszkodzonego pojazdu pokrywa w całości ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia z polisy ubezpieczeniowej OC. Oczywiście na cały okres likwidacji szkody i czas naprawy uszkodzonego samochodu zapewniamy wszystkim Klientom również samochód zastępczy z OC sprawcy. Świadczymy darmową pomoc prawną oraz wsparcie techniczne w załatwieniu wszystkich formalności z ubezpieczycielem, gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy. Skontaktuj się z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA, gdy tylko będziesz potrzebować pomocy drogowej lub lawety w mieście Grębów. Gwarantujemy szybki dojazd lawetą na miejsce zdarzenia, aby pomóc Ci w jak najkrótszym czasie.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy pojazdy po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy pojazdy po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4 Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.