ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice

Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice

Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice

Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia!

Pomoc drogowa Czechowice-Dziedzice 24h to kompleksowe wsparcie na drodze

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług pomocy drogowej oraz holowania pojazdów w mieście Czechowice-Dziedzice. Jako specjaliści wiemy, jak zapewnić wszystkim kierowcom kompleksowe i profesjonalne wsparcie na drodze, gdy tylko pojawił się problem z samochodem. Jeśli szukasz taniej, szybkiej i skutecznej pomocy drogowej w mieście Czechowice-Dziedzice to dobrze trafiłeś. Nasze usługi pomocy drogowej świadczymy przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Przyjmujemy zlecenia również w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Nasza Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice tanio i szybko przetransportuje na lawecie zepsuty samochód do warsztatu naprawczego. Obsługujemy również zdarzenia drogowe, transportujemy uszkodzone samochody, którymi nie można kontynuować dalszej jazdy z miejsca kolizji lub wypadku drogowego.

Warto zadzwonić po pomoc drogową, gdy:

 • samochód nie może ruszyć w trasie,
 • zaistniała kolizja lub wypadek drogowy w mieście Czechowice-Dziedzice,
 • pojazdem wjechano do rowu i nie można z niego wyjechać,
 • nie można uruchomić samochodu, ponieważ rozładował się akumulator,
 • kierowca nie może odpalić samochodu w mieście Czechowice-Dziedzice,
 • pojawił się problem przy wymianie koła,
 • brakło paliwa w baku,
 • pojawiają się inne problemy na drodze wymagające profesjonalnego i fachowego wsparcia.

Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się kłopoty i problemy na drodze, najczęstsze to te niespodziewane np. kolizje i wypadki drogowe. Problemy mogą również pojawić się przy wymianie uszkodzonego koła lub wystąpieniu usterki związanej z układem paliwowym, hamulcowym oraz chłodzenia. W takich sytuacjach najczęściej dalsza jazda samochodem jest niemożliwa. Jeśli masz problem z samochodem i potrzebujesz pomocy drogowej, jesteśmy zawsze dyspozycyjni i gotowi na przyjęcie Twojego zlecenia. Przede wszystkim świadczymy profesjonalne usługi jako Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice 24h. Wykonujemy holowanie i transport pojazdów na specjalistycznej lawecie w mieście Czechowice-Dziedzice. Skorzystaj z usług naszej profesjonalnej pomocy drogowej i szybkiej lawety na terenie miasta Czechowice-Dziedzice.

Usługi pomocy drogowej 24h Czechowice-Dziedzice i holowanie pojazdów lawetą

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim, bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy na przestrzeni wielu lat. Prowadzimy naszą działalność pomocy drogowej w mieście Czechowice-Dziedzice od 2012 roku. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług dotyczących m.in. pomocy drogowej, transportu aut oraz holowania pojazdów na lawecie na terenie miasta Czechowice-Dziedzice. W naszej flocie posiadamy również specjalistyczne lawety do transportu każdego rodzaju pojazdów oraz wózków widłowych. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy i specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje wraz z rozwojem firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Naszą pomoc drogową wyróżnia fakt, iż jesteśmy w stanie pomóc każdemu kierowcy w nagłym przypadku i sytuacji na drodze. Najmniej oczekiwane sytuacje drogowe to m.in. awarie, stłuczki, kolizje i wypadki drogowe, które zdarzają się w mieście Czechowice-Dziedzice. Często w takich sytuacjach losowych niezbędne jest wezwanie pomocy drogowej i konieczność skorzystania z usługi holowania samochodu na specjalistycznej lawecie.

Nasza firma świadczy usługi transportowe lawetą w mieście Czechowice-Dziedzice m.in.:

 • samochodów (osobowych, dostawczych, busów, przyczep, SUV-ów, sportowych i zabytkowych),
 • motocykli, skuterów i quadów,
 • maszyn rolniczych (ciągników, rekultywatorów, siewników, rozrzutników i innych),
 • maszyn budowlanych (wózków widłowych, podnośników, koparek, ładowarek i innych),
 • łodzi i jachtów.

Z pewnością staramy się działać kompleksowo, aby zapewnić Państwu niezbędną pomoc drogową na miejscu zdarzenia, umożliwiającą kontynuowanie dalszej jazdy pojazdem. Szybko zorganizujemy specjalistyczną lawetę w mieście Czechowice-Dziedzice, która wykona holowanie samochodu po awarii do serwisu. Naszą działalność opieramy na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego Klienta, dzięki czemu znajdziemy rozwiązanie nawet w najtrudniejszym przypadku. Z naszych usług pomocy drogowej mogą skorzystać wszystkie osoby z miasta Czechowice-Dziedzice, które potrzebują pomocy w transporcie samochodu na lawecie. Realizujemy również holowanie i transport aut powypadkowych na terenie miasta Czechowice-Dziedzice na specjalistycznej lawecie do tego przystosowanej. Nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje również usługi transportowe na życzenie każdego Klienta. Możemy bez problemu przywieźć auto z innego kraju i przetransportować je we wskazane wcześniej ustalone miejsce. Zapewniamy, że nasza elastyczność oraz szeroki zakres świadczonych usług pomocy drogowej w miejscowości Czechowice-Dziedzice jest gwarancją satysfakcji każdego Klienta!

Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice i usługi holowania pojazdów lawetą

Oferując pomoc drogową, staramy się, aby naszą ofertę dostosować do potrzeb każdego Klienta. Nie ograniczamy się tylko do tego, aby laweta w mieście Czechowice-Dziedzice dojechała jak najszybciej do potrzebującego Klienta. Chcemy, aby również przetransportowała jego samochód do serwisu. Skupiamy się głównie na znalezieniu i wyeliminowaniu usterki uniemożliwiającej kontynuowanie dalszej jazdy samochodem. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzicie Państwo nie tylko swój czas, ale i pieniądze, poniesione za całkowity koszt usługi holowania samochodu.

Nasza Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice świadczy usługi z poniższego zakresu:

 • holowanie samochodów powypadkowych z miejsca kolizji lub wypadku drogowego, na terenie miasta Czechowice-Dziedzice,
 • transport pojazdu na lawecie na własną posesję lub parking strzeżony,
 • holowanie auta z usterką do warsztatu lub pod wskazany adres przez klienta,
 • podjęcie próby awaryjnego uruchomienia samochodu na drodze,
 • wyciąganie aut z rowów, zablokowanych lub zakopanych w błocie i śniegu,
 • transport pojazdów sprowadzonych zza granicy (tzw. niezarejestrowanych),
 • transport pojazdów na złom,
 • wyciąganie unieruchomionych samochodów z garaży podziemnych i wielopoziomowych,
 • holowanie aut z uszkodzonym układem jezdnym lub całkowicie zablokowanych,
 • transport na lawecie aut uszkodzonych oraz niedopuszczonych do ruchu drogowego,
 • transport samochodów zakupionych w stanie uszkodzonym,
 • obsługa i transport samochodów w systemie ASSISTANCE.

Podsumowując, nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA to profesjonalna pomoc drogowa w mieście Czechowice-Dziedzice. Świadczymy usługi głównie z zakresu kompleksowej obsługi kolizji oraz zdarzeń drogowych. Zajmujemy się głównie holowaniem samochodów na specjalistycznej lawecie na terenie całego miasta Czechowice-Dziedzice oraz transportem pojazdów każdego typu. Wykonujemy naszą profesjonalną pomoc drogową, jak również usługi holowania uszkodzonych pojazdów z miejsc kolizji oraz wypadków drogowych. Należy pamiętać, że holowanie i transport auta na specjalistycznej lawecie zawsze odbywa się w warunkach zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Atrakcyjna i adekwatna cena wykonywanej usługi oraz profesjonalny i bezpieczny transport samochodów to gwarancja pewnej satysfakcji każdego obsługiwanego klienta. Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie miasta Czechowice-Dziedzice. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia naszej pełnej oferty dostępnej na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu +48 798-907-828 w celu ustalenia szczegółów transportu pojazdu lawetą.

Szybka i tania pomoc drogowa Czechowice-Dziedzice 24h

Jeżeli potrzebujesz szybkiej i taniej pomocy drogowej w mieście Czechowice-Dziedzice, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Oferujemy profesjonalną obsługę każdego zlecenia, a przy tym najtańsze holowanie samochodu. Proponowaną przez nas usługę holowania pojazdu wykonujemy za pomocą specjalistycznej lawety na terenie miasta Czechowice-Dziedzice. Nasza szybka Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice obejmuje także drobne naprawy usterek samochodów, które uległy awarii na drodze. Dodatkowo wyróżnia nas fakt, że dbamy o zapewnienie bezpiecznego i szybkiego transportu w wyznaczone miejsce przy pomocy specjalistycznej lawety. Nasza Pomoc Drogowa 24h Czechowice-Dziedzice to głownie wsparcie dla wszystkich kierowców mających problemy z samochodem w trasie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem osobowym, busem, autem dostawczym czy motocyklem. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą natychmiastową pomoc drogową w mieście Czechowice-Dziedzice. Posiadamy specjalistyczną lawetę, która przetransportuje Twój uszkodzony pojazd na terenie miasta Czechowice-Dziedzice.

Dlaczego warto wybrać naszą Pomoc Drogową Czechowice-Dziedzice:

 • w pełni zabezpieczamy i ubezpieczamy powierzone ładunki,
 • nasze lawety są regularnie serwisowane, zawsze sprawne i gotowe do pracy,
 • posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika i licencję na przewóz rzeczy,
 • jeździmy na zlecenie w każde miejsce w Polsce i Europie,
 • wystawiamy faktury VAT na wszystkie świadczone usługi,
 • w ramach stałej współpracy mamy specjalnie przygotowane promocje i rabaty,
 • zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę, szybki dojazd i niskie oraz konkurencyjne ceny.

Dzięki naszej pomocy drogowej działającej na terenie miasta Czechowice-Dziedzice nigdy nie pozostaniesz sam z problemem awarii samochodu. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm, a także bardzo atrakcyjne ceny świadczonych usług. W naszej ofercie załadunek oraz rozładunek samochodu jest GRATIS. Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszej pomocy drogowej w mieście Czechowice-Dziedzice. Cenę ustalamy indywidualnie podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji w mieście Czechowice-Dziedzice. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub lawety zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, a na pewno się dogadamy! Z pewnością reagujemy błyskawicznie na każde przyjęte zlecenie w trudnej i zaskakującej sytuacji, która może spotkać każdego uczestnika ruchu drogowego.

Wezwij pomoc drogową, gdy miałeś kolizję lub wypadek drogowy

Miałeś kolizję lub wypadek drogowy w mieście Czechowice-Dziedzice i jesteś poszkodowany? Zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu +48 798-907-828. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zorganizujemy pomoc drogową i darmowe holowanie uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Za wykonaną usługę rozliczymy się w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji lub wypadku drogowego. Jako firma z branży pomocy drogowej z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak ważne jest profesjonalne załatwienie każdej sprawy. Szczególnie jest to istotne w sytuacji, gdy mamy do czynienia z kolizją lub wypadkiem drogowym w mieście Czechowice-Dziedzice.

Nie wszyscy kierowcy wiedzą o tym, że w przypadku kolizji lub wypadku drogowego przysługuje darmowe holowanie z OC sprawcy. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA takie holowanie uszkodzonego pojazdu w mieście Czechowice-Dziedzice realizuje całkowicie za darmo. Za wykonaną usługę holowania samochodu z OC sprawcy rozliczymy się bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia. Całkowity koszt takiego holowania pokrywa w całości ubezpieczyciel OC sprawcy zdarzenia. W naszej firmie klient poszkodowany nie musi płacić za wykonanie takiej usługi holowania uszkodzonego samochodu z własnej kieszeni. Bez wątpienia wszystkie koszty wykonanej usługi holowania z oc sprawcy rozliczamy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia.

Pamiętaj, że jeśli Twój samochód uszkodzono nie z Twojej winy przysługuje Ci darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu. Nasza szybka Pomoc Drogowa Czechowice-Dziedzice wykona holowanie z OC sprawcy, gdy przytrafi Ci się kolizja lub wypadek drogowy. Całkowity koszt holowania uszkodzonego pojazdu pokrywa w całości ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia z polisy ubezpieczeniowej OC. Oczywiście na cały okres likwidacji szkody i czas naprawy uszkodzonego samochodu zapewniamy wszystkim Klientom również samochód zastępczy z OC sprawcy. Świadczymy darmową pomoc prawną oraz wsparcie techniczne w załatwieniu wszystkich formalności z ubezpieczycielem, gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy. Skontaktuj się z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA, gdy tylko będziesz potrzebować pomocy drogowej lub lawety w mieście Czechowice-Dziedzice. Gwarantujemy szybki dojazd lawetą na miejsce zdarzenia, aby pomóc Ci w jak najkrótszym czasie.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4 Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 - Kategoria transportu:
Podaj kategorię transportu:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.