Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - Myszków - tel. 798-907-828


Kliknij, aby zadzwonić!

"SZYBKIHOL" Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - Myszków

Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - Myszków - tel. 798-907-828 - Tania Laweta - Holowanie - Transport - Autolaweta 24H/7 - Pomoc Drogowa 24H/7

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 30 minut od zlecenia!


Kliknij, aby zadzwonić!

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu Auto Pomoc Drogowa 24H/7 i transportu samochodów oraz warsztatu samochodowego czynnego 24H/7.


Przytrafił Ci się na drodze wypadek, stłuczka lub kolizja? Twój samochód uległ uszkodzeniu, awarii lub wypadkowi i nie nadaje się do dalszej jazdy? Potrzebujesz pilnie naszej pomocy i specjalistycznej lawety, dzięki której Twój pojazd zostanie przewieziony bezpiecznie z miejsca zdarzenia? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy gotowi do Twojej pełnej dyspozycji!


Zadzwoń do nas i sprawdź, jak możemy Ci pomóc! nr tel. 798-907-828


Profesjonalna, tania i szybka Auto Pomoc Drogowa specjalizuje się głównie w transport pojazdów każdego typu. Nasze lawety przystosowane są do każdej wyjątkowej sytuacji, która może spotkać każdego na drodze. Nasze lawety posiadają przy sobie specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu w razie potrzeby twoje auto zostanie przewiezione do warsztatu samochodowego lub zostanie wymienione koło, odkręcona zabezpieczona śruba czy awaryjnie odpalony samochód itd.


W dzisiejszym świecie stłuczki, wypadki i kolizje na drogach zdarzają się niezwykle często głównie przez pośpiech, brawurę i nieostrożną jazdę. Większość wypadków spowodowanych jest niedostosowaniem prędkości do warunków atmosferycznych lub fantazja za kierownicą i nadmierna prędkość.


Korzystając z naszych usług, jesteś w fachowych i dobrych rękach!


Niekontrolowany kontakt z innym samochodem, zwierzęciem, drzewem, słupem, znakiem, barierką lub innymi elementami, które otaczają nasze drogi, może stanowić przyczynę poważnego uszkodzenia pojazdu – niezwykle przydatna wtedy okazuje się nasza Auto Pomoc Drogowa. Nie ważne gdzie przytrafiła się sytuacja, która uszkodziła twój pojazd i w jakiej części miasta potrzebujesz naszej pomocy w zakresie Auto Pomocy Drogowej. Zadzwoń do nas, a przyjedziemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Tanio, szybko i bezpiecznie odholujemy Twój samochód w wyznaczone miejsce. Jeśli okaże się, że doświadczyłeś jedynie drobnej awarii, spróbujemy naprawić ją na miejscu lub wezwiemy mechanika mobilnego, który naprawi usterkę od ręki.


Oprócz holowania pojazdów naszym atutem jest również transport samochodów każdego typu. Posiadamy holowniki powyżej 3,5 tony. W tym zakresie działamy na terenie całej Polski i Europy. Dysponujemy niezawodnymi holownikami i lawetami, dzięki którym sprowadzisz sprawny lub uszkodzony samochód z zagranicy, bądź przetransportujesz go z miejsca A do miejsca B na obszarze naszego kraju.


Skontaktuj się z nami zawsze wtedy, gdy niezbędna będzie Ci profesjonalna, tania i szybka Auto Pomoc Drogowa. Cenę ustalamy telefonicznie podczas wstępnej rozmowy. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami za wykonywane usługi, załadunek oraz rozładunek – GRATIS!


Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!
Współpracujemy z UBEZPIECZALNIAMI:


Całodobowa Pomoc Drogowa 24H/7 - Myszków

Polub nas na Facebooku!

Holowanie i transport - Myszków