ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Laweta Brzezówka

Laweta 24h

Nasza profesjonalna Pomoc Drogowa oferuje całodobowe holowanie pojazdów na lawecie dostępnej 24h na dobę. Usługi świadczymy specjalistycznymi pojazdami pomocy drogowej odpowiednio przystosowanymi do transportu zarówno samochodów osobowych, busów oraz pojazdów dostawczych. Na lawecie transportujemy również motocykle, skutery, quady oraz różnego rodzaju maszyny rolnicze, przemysłowe i budowlane. W razie kolizji lub wypadku drogowego czy innego zdarzenia na drodze szybko przyjedziemy na miejsce. Następnie sprawnie załadujemy uszkodzony powypadkowy samochód oraz odholujemy pojazd na lawecie do serwisu naprawczego bądź pod wskazany adres przez Klienta.

Świadczymy usługi transportu lawetą w zakresie:

 • całodobowa pomoc drogowa,
 • transport specjalistyczną lawetą,
 • usługi 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku (również w święta),
 • ubezpieczenie przewożonych pojazdów,
 • współpraca z wieloma serwisami i warsztatami naprawczymi,
 • świadczymy usługi w systemie ASSISTANCE.

Oprócz transportu na lawecie, oferujemy również usługi w zakresie wszelkiego rodzaju napraw powypadkowych. Gwarantujemy swoim klientom pomoc techniczną oraz merytoryczną zarówno na miejscu kolizji i wypadku drogowego, jak i w warsztacie naprawczym. Usługi holowania samochodów na specjalistycznej lawecie świadczymy zarówno na terenie całego kraju jak i na obszarze Uni Europejskiej.

Profesjonalna laweta 24h

Specjlistyczne lawety są naszym profesjonalnym sprzętem holowniczym, którym dysponujemy aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W pomocy drogowej ogromną rolę odgrywa profesjonalny i niezwodny sprzęt. Dlatego nasze lawety to dedykowane pojazdy specjalne przystosowane do pomocy drogowej świadczącej usługi holowania pojazdów 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. W naszej flocie lawet znajdują się najlepsze, sprawdzone w każdych warunkach holowniki. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w holowaniu pojazdów pozwala nam na korzystanie wyłącznie z takiego sprzętu, który gwarantuje niezawodną obsługę każdego Klienta.

Jesteśmy rzetelną firmą, która świadczy usługi holownicze lawetami. Transportujemy samochody na lawetach z pełnym zaangażowaniem, działamy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkie pojazdy przewożone na lawecie zabezpieczamy w sposób, jakiego wymaga stan techniczny auta. Nasze lawety posiadają wszelkie możliwe zabezpieczenia niezbędne do bezpiecznego transportu i holowania sprawnych i uszkodzonych pojazdów oraz urządzenia gwarantujące pewny i błyskawiczny załadunek oraz rozładunek. Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znalazłeś, zawsze możesz liczyć na naszą szybką pomoc drogową i to, że nasza laweta 24H jest zawsze gotowa do Twojej dyspozycji w związku z czym świadczymy najszybsze usługi transportu samochodu lawetą na rynku.

Jeśli samochód stanął na środku drogi, odmówił posłuszeństwa, po prostu się zepsuł w wyniku czego nie można nim kontynuować dalszej jazdy i nie wiesz co dalej robić, zadzwoń koniecznie do naszej pomoc drogowej. Nasza laweta szybko przyjedzie na miejsce i pomoże rozwiązać ten problem w tej trudnej sytuacji. Zabierzemy samochód lawetą z drogi i odholujemy go do warsztatu samochodowego lub pod wskazany adres. Organizujemy również transport i holowanie samochodów na lawecie na terenie całego kraju i za granicą na terenie całej Uni Europejskiej. Wszystkich zainteresowanych Klientów holowaniem pojazdów i transportem na lawecie samochodu lub motocykla sprawnego lub uszkodzonego zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą pomocą drogową pod numer telefonu 798907828.

Całodobowa laweta 24h

Wszyscy wiemy, że życie pisze różne scenariusze i tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć losu jaki nas może spotkać. Mając to na uwadze, warto zaopatrzyć się w numer alarmowy do profesjonalnej pomocy drogowej oferującej usługi holowania samochodów lawetą. Stawiając na sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem, możesz mieć pewność, że otrzymasz równie szybko profesjonalną usługę holowania pojazdu. W przypadku pomocy drogowej, lawet i usług holowania pojazdów ogromne znacznie odgrywa jakość dysponowanego sprzętu oraz doświadczenie kierowców. Ten egzamin już dawno zdaliśmy na szóstkę z wielkim plusem.

Nasze lawety to profesjonalne specjalistyczne samochody gwarantujące bezpieczne holowanie sprawnych i uszkodzonych pojazdów. Wiedza z zakresu pomocy drogowej naszych fachowców to dodatkowy argument, który gwarantuje bezpieczne holowanie aut zgodne z przepisami ruchu drogowego. Natomiast świadomość dyspozycyjności i świadczenia usług 24h na dobę, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa każdemu Klientowi.

Nasza pomoc drogowa SZYBKIHOL.PL transportujemy lawetą wszystkie pojazdy:

 • samochody (osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe, sprawne i uszkodozne),
 • motocykle, skutery, quady,
 • maszyny rolnicze (ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne),
 • maszyny budowlane (wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne),
 • łodzie i jachty.

Bez względu na to, kiedy i gdzie potrzebna jest pomoc drogowa to nasza laweta jest zawsze gotowa do podjęcia zlecenia na holowanie sprawnego bądź uszkodzonego samochodu. Z uwagi na fakt, że dysponujemy całą flotą profesjonalnych specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej, zawsze jesteśmy gotowi by nieść pomoc potrzebującym na drodze. Doświadczenie niejednokrotnie udowodniło nam, jak ważna jest dla osób poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych profesjonalna obsługa i specjalistyczna laweta. Dlatego też świadczymy usługi na najwyższym poziomie związanych z transportem uszkodzonych samochodów w wyniku kolizji i wypadku drogowego. Chcąc zagwarantować wysoką jakość, stawiamy na profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę pracowników.

Laweta 24h zawsze gotowa do obsługi zleceń

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyposażeniu naszej firmy SZYBKIHOL.PL w profesjonalne i specjalistyczne lawety, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Holujemy samochody o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z pewnością całodobowa pomoc drogowa i dyspozycyjność gwarantuje profesjonalną usługę i poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy zawsze gotowi do przyjechania we wskazane miejsce i podjęcia wykonania zlecenia. Bez względu na dzień tygodnia czy godzinę.

Nasze wszystkie lawety to wysokiej jakości profesjonalne pojazdy specjalistyczne, dzięki którym wyciągnięcie i załadowanie uszkodzonego pojazdu nie sprawia żadnego problemu. Dzięki temu nasze lawety i usługi pomocy drogowej obsługują zdarzenia drogowe kolizje i wypadki. Pomożemy usunąć uszkodzony pojazd z drogi, pobocza oraz rowu po czym przetransportujemy go bezpiecznie pod wskazany adres przez Klienta. Laweta jest to świetny sposób na bardzo szybkie przetransportowanie niesprawnego bądź uszkodzonego pojazdu z miejsca A do miejsce B. Holujemy na lawecie też sprawne samochody, wtedy gdy np. pojazd nie posiada ważnej polisy ubezpieczeniowej lub aktualnego badania technicznego. Często też transportujemy pojazdy kolekcjonerskie ale również pojazdy wielkogabarytowe. W takim przypadku można bez problemu skontaktować się z naszą firmą SZYBKIHOLPL – POMOC DROGOWA pod numer telefonu 798907828.

Cennik naszych wszystkich usług dostępny jest na naszej stronie internetowej warto jest się z nim zapoznać. Ponadto oferta naszej firmy na transport lawetą obejmuje nie tylko przewóz samochodów osobowych, lecz także innych pojazdów mechanicznych. W sytuacji dalszej trasy można oczywiście liczyć na zniżki cenowe. W takim przypadku transport wyceniamy indywidualnie. Warto jest się jednak wcześniej skontaktować pod numer telefonu 798907828 lub mailowo na adres kontakt@szybkihol.pl i umówić na dogodny termin.

Tania Laweta 24h

Transport odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, jak i niezależnie od pory dnia i nocy. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług holowania samochodów. Cenę ustalamy telefonicznie podczas wstępnej rozmowy z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami za wykonywane usługi w naszej firmie załadunek oraz rozładunek – GRATIS!  Zadzwoń do nas po pomoc drogową pod numer telefonu 798-907-828 i wezwij lawetę do transportu samochodu.

W sytuacji której Twój samochód uległ awarii lub się po prostu zepsuł na środku drogi skorzystaj z usługi naszej szybkiej lawety. Dysponujemy specjalistycznymi lawetami, które szybko i bezpiecznie dotrą do każdego miejsca i zdarzenia drogowego. Jeśli kupiłeś samochód za granicą i chcesz skorzystać z profesjonalnego transportu auta do Polski skontaktuj się z nami. W każdym z tych przypadków możemy zapewnić profesjonalną obsługę i pomoc. Sprawdź nasze szerokie możliwości już dzisiaj.

Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt, który poradzi sobie w najtrudniejszej sytuacji. Nasi doświadczeni kierowcy są dyspozycyjni, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać szybko i sprawnie bez największego problemu każde przyjęte zlecenie. Jeśli spotkała Cię nieprzewidziana sytuacja na drodze i potrzebujesz pomocy zadzwoń niezwłocznie do naszej pomocy drogowej czynnej 24h na dobę, a nasza laweta przetransportuje niesprawny samochód we wskazane miejsce. Gwarantujemy szybki dojazd, konkurencyjne ceny za usługę lawety i profesjonalną obsługę każdego Klienta. Jeśli samochód nie odpala bądź pojawiła się jakaś usterka, nie czekaj. Zadzwoń do nas pod numer telefonu 798-907-828 i wezwij szybką i tanią lawete.

Laweta 24h – pojazdy niesprawne i sprawne

Nasza Pomoc Drogowa świadczy usługi holowania samochodów lawetą, ta usługa niestety często kojarzy się wielu osobom głównie z sytuacją drogową np. awarią lub uszkodzeniem auta. Większość osób zapomina o tym, że bezpieczne holowanie samochodu na lawecie jest transportem samochodu również sprawnego jak i uszkodzonego, który:

 • trzeba przewieźć samochód np. do stacji kontroli pojazdów na badanie techniczne,
 • auto nie posiada ważnej i wykupionej polisy ubezpieczeniowej OC,
 • ze względów formalnych urzędnicy nie dopuścili pojazdu do ruchu drogowego w naszym kraju,
 • trzeba przetransportować auto do miejsca, w którym odbierze go Klient,
 • trzeba przewieźć samochód z punktu A do punktu B z dowolnych innych przyczyn.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA specjalizuje się w holowaniu samochodów o masie całkowitej do 4 ton, a także transportowaniu na lawecie motocykli, skuterów i quadów oraz pojazdów w pełnej zabudowie. Transportujemy pojazdy nowe i używane. Dbamy o to, aby każdy powieżony nam transport trafiły do punktu przeznaczenia na czas w nienaruszonym stanie technicznym i wizualnym. Wszystkie samochody odbieramy specjalistyczną lawetą z ustalonego wcześniej adresu przez Klienta, a następnie dostarczamy pod wskazane miejsce. W ramach oferowanych usług holowania samochodów realizujemy również zlecenia na transport pojazdów do punktów sprzedaży np. dealerów samochodów. Holujemy i transportujemy również lawetą samochody na złomowisko.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 154329

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.