Pomoc drogowa, laweta, holowanie, auto pomoc, autolaweta
Pomoc drogowa, laweta, holowanie, auto pomoc, autolaweta

Lakiernictwo samochodowe – Lakiernik

Warsztat samochodowy wykonuje lakierowanie nie tylko całych elementów, ale także i lakierowanie częściowe. Jeśli np. zderzak jest uszkodzony tylko z jednej strony, a pozostała powierzchnia jest nienaruszona, lakiernia wykonuje wtedy lakierowanie częściowe. Dzięki technice cieniowania nie widać miejsca łączenia nowej i starej warstwy lakieru. Klient zyskuje podwójnie: bo więcej pozostaje na samochodzie powierzchni fabrycznej, a dodatkowo koszty są mniejsze.

Lakiernicy dobierając kolor do lakierowania zaczynają od komputerowego wykonania receptury z fabrycznego numeru lakieru danej marki pojazdu. Następnie lakiernik samochodowy wykonuje natrysk próbny celem sprawdzenia zgodności z konkretnym autem stojącym na lakierni. Zwykle zachodzi potrzeba korygowania lakieru do naprawianego auta i dzięki mieszalni znajdującej się w warsztacie lakiernik wykonuje takie korekty od ręki. Lakiery samochodowe dostarczane do serwisu są takie same jakie wykorzystują producenci aut w swoich fabrykach. Dzięki temu lakierowane powłoki przez wiele lat po naprawie nie odbiegają od oryginalnych.

Lakierowanie samochodu i jego części wykonuje się w kabinie bezpyłowej. Lakierujemy lakierami jedno-podkładowymi i wielo-podkładowymi w zależności od użytej w naprawianym samochodzie techniki. Mogą to być lakiery metaliczne, perłowe, mica lub jednobarwne. Na koniec lakiernik nakłada warstwę ochronnego lakieru bezbarwnego, a następnie poleruje lakierowane elementy.

Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!


TELEFON ALARMOWY 24H/7
Kliknij, aby zadzwonić!
Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 30 minut od zlecenia!

Współpracujemy z UBEZPIECZALNIAMI:

Holowanie z OC sprawcy

Pomoc drogowa, laweta, holowanie, auto pomoc, autolaweta
SZYBKIHOL.PL POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie
tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2021. All Rights Reserved.