ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Holowanie z OC sprawcy Sadów

Holowanie z OC sprawcy Sadów

Holowanie z OC sprawcy Sadów

Holowanie z OC sprawcy Sadów

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia!

Holowanie samochodu z OC sprawcy

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać konieczność ponoszenia kosztów za usługę holowania samochodu z miejsca zdarzenia. W sytuacji, kiedy pojazd uszkodzono nie z naszej winy, przysługuje nam pełne prawo do skorzystania z usługi darmowego holowania samochodu. Klienci korzystając z naszych usług mają komfort natychmiastowego odholowania uszkodzonego samochodu z miejsca kolizji lub wypadku drogowego. Za skorzystanie z usługi darmowego holowania z OC sprawcy w naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie poniesiesz żadnych kosztów. Wszystkie koszty związane z wykonaniem usługi holowania uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia rozliczymy bezgotówkowo z ubezpieczycielem w ramach ubezpieczenia OC. Dzięki naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA klienci nie muszą płacić za holowanie uszkodzonego samochodu z OC sprawcy z własnej kieszeni. Jako nieliczni na rynku świadczymy usługę darmowego holowania z OC sprawcy, za którą rozliczamy się bezpośrenio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia. Dzięki temu rozwiązaniu nasi Klienci nie muszą angażować własnych środków finansowych.

Zapewniamy darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy dla każdego uszkodzonego pojazdu na skutek kolizji lub wypadku drogowego. Darmowe holowanie z OC sprawcy przysługuje każdemu poszkodowanemu bez względu na rok produkcji i markę uszkodzonego pojazdu. Uzyskanie zwrotu kosztów od ubezpieczyciela dla zwykłego laika za holowanie samochodu z ubezpieczenia OC sprawcy jest bardzo trudne i czasochłonne. Najczęściej dochodzi przez to do sytuacji zamrożenia własnych środków finansowych. Dlatego pozostaw ten problem nam, ponieważ zajmiemy się bezpłatnym holowaniem Twojego uszkodzonego samochodu z OC sprawcy. Natomiast po wykonanej usłudze holowania pojazdu z OC sprawcy całkowity koszt rozliczymy bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej.

Pamiętaj, że gdy samochód uszkodzono nie z naszej winy przysługuje nam pełne prawo do darmowego holowania z OC sprawcy. Z pewnością, jako nieliczni oferujemy darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy dla poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych. W naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA klienci nie płacą za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu z własnej kieszeni. Za każde holowanie uszkodzonego samochodu z winy sprawcy zdarzenia rozliczamy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy w formie bezgotówkowej. Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno – musisz to jakoś przeboleć. W tym przypadku warto mieć wykupioną dodatkową polisę AC tzw. autocasco z usługą ASSISTANCE.

Darmowe holowanie z OC sprawcy po kolizji drogowej

Z usługi darmowego holowania pojazdu z OC sprawcy możesz skorzystać, jeśli sprawca kolizji lub wypadku drogowego uszkodził Twój samochód. W takiej sytuacji masz pełne prawo do darmowego holowania uszkodzonego pojazdu z polisy OC sprawcy. W sytuacji darmowego holowania samochodu z OC sprawcy, ubezpieczyciel musi zrefundować i pokryć wszystkie koszty związane z holowaniem uszkodzonego samochodu. Jeśli zostałeś poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym skorzystaj z mocy obowiązującego prawa. Za wykonaną usługę holowania samochodu z OC sprawcy z pewnością rozliczymy się bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA oferuje darmowe holowanie samochodu na koszt polisy ubezpieczenia OC sprawcy. Taką usługę holowania uszkodzonego pojazdu wykonujemy lawetą całkowicie bezpłatnie i w formie bezgotówkowej w rozliczeniu z ubezpieczycielem OC sprawcy zdarzenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących darmowego holowania samochodu z OC sprawcy, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Wykorzystaj przysługujące Ci prawo, oszczędź swój czas i pieniądze, a my zajmiemy się wszystkim. Jako specjaliści w holowaniu pojazdów po kolizjach i wypadkach drogowych organizujemy również darmowe auto zastępcze z OC sprawcy. Dla wszystkich osób poszkodowanych uczestniczących w kolizjach i wypadkach drogowych gwarantujemy darmową pomoc i porady prawne.

Nie daj się wprowadzić w błąd przez ubezpieczyciela, że darmowe holowanie z OC sprawcy z miejsca zdarzenia Ci nie przysługuje. Najczęściej dochodzi do sytuacji, że ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia wprowadza osoby poszkodowane w błąd. W takiej sytuacji Towarzystwa Ubezpieczeniowe najczęściej twierdzą, że holowanie z OC sprawcy po prostu poszkodowanemu nie przysługuje. Towarzystwa Ubezpieczeniowe również mogą twierdzić, że koszty takiego holowania uszkodzonego samochodu trzeba pokryć z własnej kieszeni. Dlatego lepiej wcześniej skontaktować się z nami w celu udzielenia Tobie bezpłatnej porady prawnej, zanim popełnisz jakieś błędy. Pamiętaj, że masz pełne prawo do skorzystania z darmowego holowania z OC sprawcy, jeśli Twój pojazd uszkodził sprawca zdarzenia. Pamiętaj również o tym, że to Ty decydujesz gdzie odholujemy Twój uszkodzony samochód lawetą z miejsca kolizji lub wypadku drogowego.

Skorzystaj z darmowego holowania auta z OC sprawcy

Bardzo często podczas kolizji lub wypadku drogowego poszkodowana osoba nie może kontynuować dalszej jazdy uszkodzonym samochodem. Najczęściej dochodzi do takiej sytuacji ze względu na zbyt duże uszkodzenia pojazdu. W takim przypadku musimy niezwłocznie wezwać na miejsce zdarzenia pomoc drogową i skorzystać z usługi lawety oraz odholować uszkodzony samochód. Niestety, zazwyczaj wiąże się to z poniesieniem wysokich kosztów takiej usługi holowania pojazdu lawetą. Nie wszyscy wiedzą, ale w takim przypadku przysługuje nam pełne prawo do darmowego holowania samochodu z OC sprawcy zdarzenia. Najczęściej darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu przysługuje z miejsca kolizji lub wypadku drogowego do wyznaczonego miejsca przez nas samych. Uszkodzony pojazd można również odholować np. do warsztatu naprawczego, gdzie zlikwidują szkodę oraz naprawią uszkodzony samochód.

Wychodząc naprzeciw osobom poszkodowanym świadczymy usługi darmowego holowania pojazdu z OC sprawcy naszymi lawetami. Warto zaznaczyć, że za każde holowanie pojazdu z OC sprawcy rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia. Zawarta umowa przelewu wierzytelności tzw. Cesja upoważnia naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA do rozliczenia każdego wykonanego holowania pojazdu z OC sprawcy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Dzięki temu poszkodowany nie musi martwić się o formalności związane ze zwrotem kosztów za usługę holowania z OC sprawcy. Poszkodowany w takim przypadku również nie musi zamrażać swoich pieniędzy płacąc nam za holowania uszkodzonego pojazdu. Po wykonaniu usługi darmowego holowania uszkodzonego pojazdu, będziemy dochodzić zwrotu pełnej kwoty za wykonaną usługę od ubezpieczyciela OC sprawcy zdarzenia.

Podsumowując, nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA świadczy usługi darmowego holowania uszkodzonych samochodów po kolizjach i wypadkach drogowych. Holujemy wszystkie poszkodowane pojazdy z polis ubezpieczeniowych OC sprawcy na terenie całego kraju. Usługa holowania pojazdu z OC sprawcy lawetą w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna. Trzeba również pamiętać o tym, że darmowe holowanie z OC sprawcy nie posiada żadnych ograniczeń wagowych oraz limitów kilometrowych. Poszkodowany ma pełne prawo do skorzystania z usługi darmowego holowania z OC sprawcy swojego uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Całkowity koszt holowania uszkodzonego pojazdu poszkodowanego z miejsca kolizji lub wypadku drogowego ubezpieczyciel sprawcy musi pokryć w całości.

Holujemy lawetami wszystkie samochody po kolizji i wypadku drogowym

Jeśli uszkodzono pojazd podczas kolizji lub wypadku drogowego, niewątpliwie trzeba skorzystać z usługi holowania uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów instytucjonalnych oraz osób fizycznych. Gdy poszkodowany uczestniczył w zdarzeniu powstałym z winy osób trzecich, może skorzystać z darmowego holowania z OC sprawcy. W takiej sytuacji klient poszkodowany ma również możliwość darmowego holowania uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia w wyznaczone przez siebie miejsce. Bardzo istotnym faktem jest to, że ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. – nie wolno wskazywać gdzie trzeba odholować uszkodzony samochód oraz jaka firma ma wykonać usługę holowania uszkodzonego pojazdu. Pamiętaj o tym, że masz również pełne prawo do zadecydowania gdzie odholujemy uszkodzony pojazd z miejsca zdarzenia.

Darmowe holowanie uszkodzonego samochodu z polisy OC sprawcy przysługuje również w przypadku, gdy sprawca zdarzenia nie posiada aktualnej polisy OC. W takiej sytuacji nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu rozliczy się z UFG tzw. Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym. Rozliczenie bezgotówkowe holowania z OC sprawcy jest możliwe w takim przypadku na podstawie ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy występuje również na rynku pod nazwami: bezgotówkowe holowanie oraz bezpłatne holowanie z OC sprawcy.

Pamiętaj, że za usługę holowania uszkodzonego samochodu rozliczamy się w formie bezgotówkowej, bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia. Darmowe holowanie z OC sprawcy z pewnością nie posiada żadnych limitów kilometrowych. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie dolicza również dodatkowych ukrytych kosztów związanych z załadunkiem i rozładunkiem uszkodzonego samochodu. Za wykonywaną usługę holowania uszkodzonego samochodu rozliczymy się całkowicie bezpłatnie w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia.

Pomoc drogowa i holowanie pojazdów po kolizji i wypadku drogowym

W przypadku kolizji lub wypadku drogowego wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu +48 798-907-828. Można również wysłać do nas maila z zapytaniem na adres: kontakt@szybkihol.pl, podając swoje dane kontaktowe. Jeśli jesteś poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym, zadzwoń do nas niezwłocznie. Przyjedziemy na miejsce zdarzenia i odholujemy Twój uszkodzony pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasza usługa holowania pojazdu z OC sprawcy jest całkowicie bezpłatna i darmowa. Obsługujemy poszkodowanych klientów w ramach obowiązującego programu: “Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy dla poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych”.

Poszkodowany klient otrzymuje od nas pełny pakiet usługi darmowego holowania samochodu z OC sprawcy na następujących zasadach:

  • brak limitu kilometrów na holowanie uszkodzonego samochodu po kolizji lub wypadku drogowym;
  • brak jakichkolwiek kosztów związanych z dojazdem na miejsce zdarzenia oraz załadunkiem i rozładunkiem uszkodzonego samochodu;
  • rozliczenie kosztów darmowego holowania samochodu realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji lub wypadku drogowego w formie bezgotówkowej tzw. “system bezgotówkowy”;
  • brak konieczności wpłacania kaucji za usługę darmowego holowania uszkodzonego samochodu z polisy OC sprawcy zdarzenia.

Podsumowując, nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA odholuje całkowicie za darmo każdy uszkodzony samochód z miejsca kolizji lub wypadku drogowego. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wykonaną usługą darmowego holowania samochodu z OC sprawcy. Odzyskamy również wszystkie środki za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu od Towarzystwa Ubezpieczeniowego z polisy OC sprawcy zdarzenia. Pamiętaj, że nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie pobiera żadnych opłat za wykonaną usługę darmowego holowania pojazdu z OC sprawcy. Nie pobieramy również dodatkowych opłat np. za dojazd, załadunek czy rozładunek uszkodzonego pojazdu na lawetę. Jeśli chcesz skorzystać z usługi darmowego holowania z OC sprawcy, zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu +48 798-907-828.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy pojazdy po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy pojazdy po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4 Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.