ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Holowanie Oblasy

Holowanie Oblasy

Holowanie Oblasy

Holowanie Oblasy

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia!

Holowanie 24h

Bardzo ważnym punktem oferty naszej firmy SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA jest transport i holowanie samochodów. Posiadamy wieloletnie zdobyte doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje i umiejętności w zakresie świadczonych usług. Przekładają się one na doskonałą jakość obsługi każdego Klienta oraz sprawny i bezpieczny transport pojazdów, które uległy uszkodzeniu. Holowanie samochodu konieczne najczęściej jest na lawecie po awarii, kolizji lub wypadku drogowym. Korzystamy z nowoczesnych, profesjonalnych lawet, dzięki którym możemy skutecznie przeprowadzić holowanie samochodów osobowych oraz dostawczych. Transportujemy lawetami również busy, pojazdy specjalne, maszyny rolnicze i budowlane oraz innego rodzaju ładunki.

Nasza firma oferuje pomoc i holowanie uszkodzonych pojazdów w przypadku nagłej awarii, stłuczki lub wypadku drogowego. Gdy samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, konieczne będzie holowanie samochodu. Każda nasza laweta na wyposażeniu posiada odpowiedni sprzęt i wiele pomocnych zabezpieczeń używanych w czasie załadunku, przewozu oraz rozładunku pojazdu. Dzięki temu gwarantujemy doskonałą ochronę każdego holowanego i transportowanego samochodu. Dodatkowo korzystamy z praktycznych narzędzi i elementów ułatwiających prace w zakresie holowania pojazdu na specjalistycznej lawecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, oferujemy profesjonalne holowanie samochodów oraz ich transport. Nasi pracownicy również doskonale zabezpieczą miejsce zdarzenia oraz skutecznie przeprowadzą załadunek i rozładunek uszkodzonych pojazdów po kolizji lub wypadku drogowym.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług holowania i transportu samochodów na specjalistycznej lawecie. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji. W naszej ofercie wyróżniają nas głównie atrakcyjne i konkurencyjne ceny świadczonych usług holowania pojazdów. Załadunek oraz rozładunek samochodu jest GRATIS. Cenę z Klientem ustalamy podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub specjalistycznej lawety do transportu i holowania samochodu, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Korzystając z naszych usług holowania pojazdu, na pewno będziesz zadowolony!

Holowanie 24h – zakres usług transportu

Nasza firma oferuje holowanie samochodów wszystkim klientom indywidualnym oraz firmom, które dysponują flotą samochodową. Oferujemy profesjonalną i szybką pomoc drogową w najlepszych cenach dostępnych na rynku. Wystarczy wcześniej określić miejsce awarii, kolizji lub wypadku drogowego i zadzwonić do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Po przyjęciu zlecenia nasza laweta bardzo szybko dojedzie na miejsce zdarzenia, a następnie przetransportuje uszkodzony pojazd we wskazane wcześniej miejsce. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA specjalizuje się głównie w usługach holowania samochodów specjalistyczną lawetą. Skontaktuj się z nami już teraz pod numerem telefonu +48 798-907-828 i wezwij lawetę do holowania pojazdów. Dzięki nam pozbędziesz się problemów i zmartwień związanych ze swoim uszkodzonym samochodem. Holowanie samochodów oraz transport lawetami prowadzimy na terenie całego kraju, ale również wyjeżdżamy do zgłoszeń w różne zakątki Europy.

W zakres świadczonych przez nas usług holowania i transportu lawetą wchodzi:

  • holowanie samochodów osobowych, dostawczych, busów, przyczep, SUVów, aut sportowych i zabytkowych,
  • holowanie motocykli, skuterów i quadów,
  • transport na lawecie maszyn rolniczych m.in. ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne,
  • transport na lawecie maszyn budowlanych m.in. wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne,
  • zapewniamy również transport łodzi i jachtów.

Dbamy o dużą dokładność, minimalizację kosztów holowania pojazdów oraz zadowolenie naszych wszystkich obsługiwanych Klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku oraz miłą i przyjazną obsługę przez naszych pracowników. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA może pochwalić się profesjonalną ofertą usług transportowych pomocy drogowej oraz holowania samochodów na specjalistycznej lawecie. Posiadamy nowoczesne lawety i autolawety, dzięki którym możliwe jest holowanie i przewożenie uszkodzonych samochodów oraz transportowanie różnego typu pojazdów. Transportujemy również maszyny rolnicze, budowlane oraz ciężkie urządzenia o nietypowych rozmiarach na krótkich i dalekich trasach.

Kiedy skorzystać z usługi holowania samochodu

Istnieje kilka sytuacji, w których ostatecznością jest skorzystanie z pomocy drogowej, świadczącej usługi holowania pojazdów na specjalistycznej lawecie. Bez pomocy lawety istnieje duże prawdopodobieństwo, że utkniesz na poboczu drogi z uszkodzonym pojazdem. Zawsze lepiej jest zdecydować się na profesjonalną usługę holowania samochodu do serwisu, niż samodzielnie próbować naprawić usterkę lub uszkodzony pojazd. Holowanie samochodu może być potrzebne w nagłej sytuacji powstania awarii np. silnika w samochodzie. Holowanie auta specjalistyczną lawetą konieczne jest wtedy, gdy stwierdzi się np. awarię układu paliwowego lub hamulcowego. Do holowania samochodu może nas zmusić również sytuacja, kiedy pojawił się np. niespodziewany wyciek z układu chłodzenia. Większość osób decyduje się na holowanie samochodu, gdy przebito oponę w samochodzie, a nie ma w nim koła zapasowego. Skorzystać z usługi holowania samochodu będziemy musieli również, kiedy do baku omyłkowo zatankujemy złe paliwo podczas tankowania na stacji benzynowej.

Istnieje również kilka innych powodów, dla których może być konieczność skorzystania z usług pomocy drogowej i holowania samochodu specjalistyczną lawetą. Z usługi holowania samochodu będziemy musieli skorzystać w przypadku, kiedy np. w aucie padnie całkowicie akumulator. Holowanie samochodu będzie konieczne lawetą, gdy samochód nie ma również opłaconych składek obowiązkowego ubezpieczenia OC. Pamiętajmy, że taki samochód bez opłaconej ważnej polisy ubezpieczeniowej nie może poruszać się po drogach publicznych. Jako specjaliści świadczymy profesjonalne usługi pomocy drogowej na najwyższym możliwym poziomie w połączeniu z konkurencyjnymi cenami dostępnymi na rynku. Dlatego w takich sytuacjach kluczowe jest znalezienie godnej zaufania i renomowanej firmy świadczącej usługi holowania samochodów specjalistyczną lawetą. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA działająca w branży pomocy drogowej świadczy usługi holowania samochodów oraz transportu pojazdów na specjalistycznej lawecie. Głównie lawetami transportujemy i holujemy samochody nowe oraz niezarejestrowane np. sprowadzone z zagranicy, które nie posiadają ważnych badań technicznych.

Pamiętajmy, że awaria pojazdu czy wypadek drogowy może przydarzyć się każdemu w najmniej spodziewanym momencie. Jeśli kiedykolwiek staniesz w obliczu takiego niefortunnego zdarzenia, jedynym sposobem na zakończenie swoich problemów jest wezwanie pomocy drogowej. Jeśli uszkodzonym samochodem nie można bezpiecznie kontynuować dalszej jazdy, ​​to trzeba skorzystać z usługi holowania pojazdu lawetą. Pamiętajmy, że poruszanie się niesprawnym pojazdem po drogach publicznych i autostradach powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za takie nieodpowiedzialne zachowanie grozi wysoki mandat, a nawet utrata prawa jazdy. Dlatego w takim przypadku lepiej jest skorzystać z profesjonalnej firmy pomocy drogowej oraz z usługi holowania pojazdu na specjalistycznej lawecie. Po załadunku uszkodzonego samochodu na lawetę konieczne jest zabezpieczenie pojazdu pasami transportowymi do właściwego i bezpiecznego transportu. W taki sposób uszkodzony pojazd odholujemy do warsztatu naprawczego specjalistyczną lawetą.

Holowanie samochodów – z nami zawsze bezpiecznie

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców obsługujących nowoczesne, specjalistyczne lawety, którymi wykonywane są usługi holowania samochodów. Zapewniamy sprawny i bezpieczny załadunek przewożonych pojazdów, maszyn oraz ładunków różnego typu. Wszystkie holowane samochody zabezpieczamy odpowiednio pasami transportowymi na czas transportu lawetą. Proces ich rozładunku również przebiega bardzo sprawnie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i przepisami BHP. Korzystamy z nowoczesnych, specjalistycznych lawet przeznaczonych do transportu pojazdów oraz dodatkowych sprzętów ułatwiających załadunek, rozładunek i zabezpieczanie przewożonego ładunku. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług holowania pojazdów oraz pełną satysfakcję wszystkich obsługiwanych klientów.

Oczywiście wszystkie usługi dostępne w ramach naszej oferty wykonują przeszkoleni pracownicy, posiadający wysokie kwalifikacje oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie branżowe. Holowanie samochodów wykonujemy specjalistyczną lawetą w miarę możliwości sprawnie, szybko i bezproblemowo. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami zainteresowanymi pomocą w zakresie holowania i transportu pojazdów. Zapewniamy całodobową obsługę również w godzinach nocnych oraz w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami typu laweta przeznaczonymi do transportu i holowania samochodów. W wyniku czego gwarantujemy naszym wszystkim Klientom pełne bezpieczeństwo w przewozie samochodu do wcześniej wskazanego i ustalonego miejsca.

Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wiedzę, jak bezpiecznie prowadzić lawetę oraz jak holować samochód zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Dlatego możesz mieć pewność, że cała procedura transportu pojazdu będzie przebiegała prawidłowo. Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA dysponuje odpowiednim ubezpieczeniem OCP podczas każdego przewozu i holowania samochodu na specjalistycznej lawecie. Dzięki czemu nasi Klienci mają gwarancję pełnego bezpieczeństwa, także w niespodziewanych sytuacjach, które mogą wydarzyć się na drodze podczas transportu.

Holujemy samochody 24h – z nami dojedziesz zawsze do celu!

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA zajmuje się głównie transportem i holowaniem uszkodzonych samochodów. Zapewniamy wszystkim Klientom szybkie i tanie holowanie z wykorzystaniem przystosowanych do tego specjalistycznych lawet. Wiemy, jak szybko i bezpiecznie przetransportować każdy pojazd w ustalone miejsce bez ryzyka i w niskich cenach. Jeżeli potrzebujesz usługi holowania samochodu lub transportu pojazdu specjalistyczną lawetą, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę każdego dnia.

Działamy jako pomoc drogowa już od wielu lat i wiemy jak dać naszym Klientom pełne wsparcie na drodze. Oferujemy pomoc drogową oraz holowanie samochodu wszystkim tym, którym potrzebna jest specjalistyczna laweta do transportu pojazdu w najmniej spodziewanej sytuacji. Nasze usługi kierujemy również do klientów biznesowych, w tym firm transportowych, wypożyczalni samochodów, handlarzy, dealerów samochodowych oraz warsztatów naprawczych. Najczęściej usługę holowania samochodów świadczymy i wykonujemy między innymi po kolizji lub wypadku drogowym. Holowanie samochodów na specjalistycznej lawecie będzie potrzebne również, gdy auto jest po zalaniu, pożarze lub jest niesprawne technicznie.

Jeśli potrzebujesz holowania pojazdu lub transportu specjalistyczną lawetą zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, aby uzgodnić wszystkie szczegóły. Jesteśmy dostępni również w innych sytuacjach, gdy konieczne jest szybkie i sprawne przetransportowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B. Jeśli samochód sprowadzono z zagranicy i nie zarejestrowano go, to nie można poruszać się nim po polskich drogach. Do transportu takiego auta będzie konieczne skorzystanie z pomocy drogowej i usługi holowania samochodu na specjalistycznej lawecie do tego przystosowanej.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy pojazdy po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy pojazdy po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4 Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.