Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - Chudów - tel. 798-907-828


Kliknij, aby zadzwonić!

Auto zastępcze z OC Sprawcy - Chudów

Auto zastępcze z OC sprawcy - bezpłatnie!

Zadzwoń do Nas! Otrzymasz auto zastępcze nawet do 30 minut w tym samym dniu!


Kliknij, aby zadzwonić!

BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM
AUTA ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY
Jeżeli Twój samochód został uszkodzony, a sprawcą kolizji był inny kierowca, masz prawo wynająć auto zastępcze na koszt ubezpieczyciela z OC sprawcy kolizji z mocy obowiązującego prawa w tym zakresie już od dnia powstania szkody.


Oferujemy auto zastępcze na koszt z polisy ubezpieczenia OC sprawcy - bezpłatnie i bezgotówkowo w rozliczeniu z ubezpieczycielem sprawcy kolizji. Pomoc i porady prawne gratis!


W celu uzyskania szczegółowych informacji zadzwoń do nas niezwłocznie!


Rezerwację samochodu zastępczego można dokonać pod nr tel. 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl, podając swoje dane kontaktowe.


Wykorzystaj przysługujące Ci prawo. Oszczędź czas i swoje pieniądze - my zajmiemy się wszystkim!


Pamiętaj! W sytuacji wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy - ubezpieczyciel zobowiązany jest zrefundować i pokryć wszystkie koszty związane z zaistniałą szkodą nie z Twojej winy z polisy OC sprawcy.
Pozostań mobilny już od dnia powstania szkody


W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Trzeba przecież jakoś dojechać do pracy, zawieść dzieci do przedszkola, szkoły, pojechać na zakupy, do lekarza. Brak samochodu komplikuje nasze życie prywatne, nie mówiąc już o tych, którzy wykorzystują samochody do celów służbowych. W takim wypadku brak samochodu niejednokrotnie może wygenerować spore straty, a jednocześnie wypożyczalnie samochodów oferują wynajem aut w cenach dość wysokich.


Nie daj się wprowadzić w błąd przez zobowiązanego ubezpieczyciela przy zgłoszeniu szkody - wskazane jest lepiej wcześniej z kontaktować się z nami w celu udzielenia Tobie bezpłatnej porady prawnej zanim popełnisz jakieś błędy!


Auto zastępcze należy Ci się od dnia powstania szkody!


Masz pełne prawo do auta zastępczego a zobowiązanemu ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. - nie wolno wskazywać Ci gdzie masz naprawić uszkodzony pojazd lub gdzie masz sobie wynająć auto zastępcze, to Ty decydujesz o tym!
Auta zastępcze


Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać, konieczność korzystania z komunikacji miejskiej. W sytuacji, kiedy nasze auto zostanie uszkodzone nie z naszej winy, przysługuje nam prawo do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC sprawcy.


Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno - musisz to jakoś przeboleć. Niektóre zakłady blacharskie oferują samochód zastępczy ale nie oszukujmy się - nie ma takich zakładów zbyt wiele i pozostaje w zasadzie tylko wypożyczalnia samochodów. Co jednak w sytuacji gdy samochód zostanie uszkodzony nie z Twojej winy? Czy wówczas też pozostaje nam płacić za wynajem samochodów? W takiej sytuacji przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy, a co więcej takie auto zastępcze z OC sprawcy możemy dostać bezpłatnie i bezgotówkowo. Oferujemy wynajem auta z OC sprawcy - BEZGOTÓWKOWO!


Dysponujemy całkiem sporą flotą samochodów osobowych i dostawczych, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie auta zastępcze są w bardzo dobrym stanie technicznym i posiadają bogate wyposażenie seryjne.


Posiadamy auta zastępcze z roczników 2015/2016/2017/2018


Nasi klienci mają komfort natychmiastowego zachowania ciągłości korzystania z środka transportu, nie muszą angażować własnych pieniędzy, jak również zostają zwolnieni z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej likwidacji szkody w zakresie zwrotu kosztów za pojazd zastępczy. Zapewniamy auto zastępcze dla każdego pojazdu bez względu na rok produkcji i markę.


Program "Samochód zastępczy opłacony z OC sprawcy" występuje również na rynku pod nazwami: "bezgotówkowy wynajem samochodów zastępczych" oraz "bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy."


Nasza oferta skierowana jest dla Klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Poszkodowany, który w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich, jest pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu i będzie likwidował szkodę z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, ma możliwość wynająć pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.
Jak uzyskać auto zastępcze?


Wystarczy do nas zadzwonić pod nr tel. 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl, podając swoje dane kontaktowe. Po podpisaniu odpowiednich dokumentów, przekażemy Klientowi/Poszkodowanemu samochód zastępczy na warunkach umożliwiających sprawną likwidację szkody w zakresie użytkowania pojazdu zastępczego.


Klient/Poszkodowany otrzymuje pojazd zastępczy na następujących zasadach:


  • Rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego realizujemy bezpośrednio z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji, tzw. "system bezgotówkowy",

  • Brak konieczności wpłacania kaucji gwarancyjnej,

  • Brak limitu kilometrów,

  • Nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się samochodem zastępczym w okresie trwania najmu,

  • Brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego,

Zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku. Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych samochodów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance.


Nasza firma dostarczy auto zastępcze tej samej klasy w ustalone z Klientem miejsce - nie pobierając dodatkowych opłat!


Rezerwacji samochodu dokonać można:


  • on-line - za pośrednictwem naszej strony internetowej,
  • telefonicznie,
  • bezpośrednio w biurze,

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat samochodów zastępczych z OC sprawcy skorzystaj z linku poniżej przedstawiamy artykuł zamieszczony w najbardziej popularnym tygodniku motoryzacyjnym "Auto Świat". Przeczytaj kiedy i na jaki okres przysługiuje Ci auto zastępcze:Kliknij, aby otworzyć dokument!


Polecamy również lekturę strony internetowej Rzecznika Praw Ubezpieczonych


http://www.rzu.gov.pl/
Współpracujemy z UBEZPIECZALNIAMI:


Całodobowa Pomoc Drogowa 24H/7 - Chudów

Polub nas na Facebooku!

Holowanie i transport - Chudów