ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Autolaweta Starcza

AUTOLAWETA 24h i POMOC DROGOWA

Nasza autolaweta świadczy usługi z zakresu szybkiego holowania i transportu sprawnych i uszkodzonych samochodów. W przypadku awarii, stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego proponujemy bezpieczny transport uszkodzonego samochodu do warsztatu lub serwisu naprawczego. Wystarczy zapoznać się z naszym cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej, aby przekonać się, że poza kompleksowymi usługami autolawety i pomocy drogowej, transportujemy na lawecie również wszystkie:

 • samochody (osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe),
 • motocykle, skutery, quady,
 • maszyny rolnicze (ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutniki i inne),
 • maszyny budowlane (wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki i inne),
 • łodzie i jachty.

W najmniej spodziewanych sytuacjach, gdy zepsuł się samochód lub zdarzyła się niespodziewana awaria, kolizja lub wypadek drogowy, warto jest skorzystać z pomocy doświadczonej firmy w celu odholowania samochodu. Korzystając z naszych usłóg, można liczyć na fachową pomoc oraz to, że nasza laweta bardzo szybko dojedzie na miejsce zdarzenia. Jako specjaliści zajmiemy się fachowo uszkodzonym pojazdem. W razie konieczności użycia autolawety do transportu uszkodzonego samochodu gwarantujemy bezpieczny i szybki transport wszystkich przewożonych pojazdów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i usługi świadczone na najwyższym pozomie.

TANIA AUTOLAWETA 24h

Oferujemy tanią, całodobową pomoc drogową na terenie miasta Poznań i nie tylko. Błyskawicznie odbieramy wezwania od naszych klientów, wysyłając na miejsce kolizji czy awarii doświadczonych holowników. Jako profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi pomocy drogowej przy pomocy autolawety, posiadamy najwyższej jakości sprzęt holowniczy. Na wyposażeniu mamy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wymiany opon oraz naprawy drobnych usterek.

Gdy uszkodzenia samochodu są na tyle poważne, że naprawa pojazdu nie jest możliwa na miejscu, oferujemy usługę autolawety i holowanie samochodu do wyspecjalizowanego warsztatu samochodowego, w którym można wykonać diagnostykę ustyrki i zlecić wykonanie naprawy uszkodzonego. Nasze autulawety dostępna są przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. W związku z czym każdy kierowca, który potrzebuje skorzystać z naszej fachowej i profesjonalnej pomocy, może na nią liczyć. Jeśli tego wymaga sytuacjia nasza autolaweta ściągnie uszkodzony samochód z drogi, i odtransportuje go do warsztatu naprawczego wskazanego przez kierowcę uszkodzonego samochoud.

Usługi naszej firmy dedykujemy wszystkim kierowcom, którzy z powodu awarii auta, kolizji lub wypadku drogowego lub innego rodzaju zdarzenia utknęli na drodze i potrzebują pilie pomocy drogowej. Nasze usługi autolawetą oferujemy zwłaszcza tym kierowcom, którym potrzebna jest profesjonalna pomoc na drodze i holowanie samochodu. Ceny usługi świadczonych autolawetą przez naszą firmę zależą od specyfiki zlecenia i długości trasy, jaką trzeba przejechać. W celu umówienia holowania samochodu na lawecie i wyceny transportu oraz poznania kosztów z nim związanych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nasz numer telefonu 798907828

Transport autolawetą 24h

Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie Polski jak również całej Uni Europejskiej. Ofertę transportu przygotowaliśmy głównie do kierowców, którzy potrzebują skorzystać z usługi holowania samochodu na autolawecie. Nasza szybka pomoc drogow w razie kolizji wypadku drogowego lub awarii samochodu przyjedzie błyskawicznie na miejsce zdarzenia. Usługi autolawetą kierujemy głównie do kierowców których samochód odmówił posłuszeństwa. Jeśli znalezłeś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz niezbędnej i fachowej pomocy doświadczonej firmy SZYBKIHOL.PL POMOC DROGOWA zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 798907828.

Transportujemy na autolawecie różne kategorie pojazdów, w tym:

 • samochody uszkodzone, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się po drogach,
 • samochody bez ważnego przeglądu technicznego,
 • pojazdy wolnobierzne które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach szybkiego ruchu,
 • samochody rozbite, po kolizjach i wypadkach drogowych,
 • samochody z usterką lub awarią,
 • pojazdy kupione za granicą, które nowy właściciel chce sprowadzić do Polski,
 • samochody bez ważnego przeglądu technicznego,
 • samochody bez ważnej polisy ubezpieczeniowej OC,
 • pojazdy nie sprawne technicznie.

Holowanie samochodów za pmocą autolawety tą usługę dedykujemy kierowcom, którzy chcą ściągnąć uszkodzony samochód z drogi i przetransportować go do np. najbliższego warsztatu samochodowego. Usługą holowania samochodu, którą realizujemy przy pomocy autolawety przystosowanej do transportu wszystkich typów samochodów osobowych, busów i aut dostawczych. Nasze wszystkie autolawety którymi dysponujemy są dostępne przez 24h na dobę. Dlatego możemy błyskawicznie zareagować na każde przyjete zlecienie. Jedną z naszych specjalności jest obsługa zdarzeń drogowych. Jeżeli miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek drogowy albo zabrakło paliwa w samochodzie jesteśmy do Twojej dyspozycji. W sytuaji której złapałeś gumę, a nie masz koła zapasowego przyda Ci się na pewno nasza autolaweta. Dzięki naszej szybkiej pomocy przetransportujesz samochód do najbliższego wulkanizatora. Jeśli masz problem z samochodem zadzwoń po pomoc drogową pod numer telefonu 798907828 i wezwij autolawetę. Zelcenia realizujemy o każdej porze dnia i nocy, również w niedzielę, święta i dni wolne.

Szybka autolaweta i fachowa pomoc drogowa

Wszystkim uczestnikom kolizji i wypadków drogowych, a także tym kierowcom, którzy potrzebują doraźnej pomocy w uruchomieniu samochodu osobowego, nasza pomoc drogowa oferuje kompleksowy zestaw usług m.in. naprawa drobnych usterek na miejscu, pomoc przy wymianie koła oraz holowanie samochodu autolawetą. Jeśli jest Ci potrzebna autolaweta na drodze i musisz skorzystać z usług holowania samochodu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Holowanie to usługa całodobowa, dostępna 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku, również w święta i dni wolne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych usług i w razie potrzeby, do kontaktu z naszą firmą SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Gwarantujemy niskie ceny na usługi oraz szybki transport uszkodzonego pojazdu. Autolaweta przetransportuje każdy rodzaj samochodu osobowego: hatchback, sedan, SUV, combi, kabriolet i innych. Obsługujemy zlecenia od osób indywidualnych jak i firm posiadających floty samochodowe. Zapewniamy szybki czas realizacji powierzonych nam zleceń transportowych. Zajmujemy się również transportem na autolawecie pojazdów mniej typowych takich jak kampery, przyczep kempingowe oraz ciągniki rolnicze.

Miałeś kolizję, wypadek drogowy lub samochód uległo awarii na trasie koniecznie zadzwoń do nas pod numer telefonu 798907828 po pomoc drogową. Oferujemy usługi holowania samochodów za pomocą autolawety dostępnej prze 24 godziny na dobę. Stawiamy nie tylko na przeszkolonych pracowników, ale również na używany przez nas profesjonalny sprzęt. Świadczymy usługi nowoczesnymi autolawetami są to pojazd w pełni sprawne technicznie, które gwarantują szybki i bezpieczny transport. Nasze autolawety posiadają dużą ładowność, najazdy od 5 metrów długości, klimatyzację, wyciągarkę oraz tylne zawieszenie na poduszkach pneumatycznych.

CAŁODOBOWA AUTOLAWETA 24H

Całodobowa autolaweta świadczy usługi przeznaczone dla kierowców, których auto nie chce odpalić lub uległo awarii podczas jazdy. Holujemy wszystkie rodzaje samochodów przy pomocy autolawety. Gdy przyczyna awarii jest błaha, usterkę powinniśmy naprawić jest na miejscu. W przypadku poważniejszych uszkodzeń, które wymagają wizyty w warsztacie samochodowym, zepsuty samochód do niego odholujemy. Nasza autolaweta świadczy m.in. takie usługi jak:

 • dowóz paliwa, gdy go zabrakło,
 • wypompowanie paliwa z baku (gdy doszło do omyłkowego zatankowania niewłaściwego rodzaju paliwa),
 • awaryjny rozruch auta z rozładowanym akumulatorem,
 • pomoc przy wymianie koła,
 • naprawa drobnych usterek,
 • holowanie pojazdów, których naprawa wymaga wizyty w warsztacie samochodowym,
 • inne usługi związane z przywróceniem auta do sprawności, pozwalające na kontynuowanie jazdy.

Dysponujemy autolawetami nie tylko do przewozu aut osobowych, ale także pojazdów wielkogabarytowych m.in. samochody dostawcze, busy, przyczepy, SUVy, sportowe, zabytkowe, sprawne i uszkodzone. Transportujemy również motocykle, skutery, quady oraz maszyny rolnicze ciągniki, rekultywatory, siewniki, rozrzutnik. Często autolawetą wozimy maszyby budowlane wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki, a tak że łodzie i jachty.W zależności od problemu usuniemy szybko usterkę, pomożemy przy wymianie koła lub odholujemy samochud do warsztatu naprawczego przy pomocy autolawety. Możesz na nas liczyć w najtrudniejszych chwilach równiez gdy przydarzyła Ci się awaria samochodu, stłuczka, kolizja lub wypadek drogowy. Jeśli jest Ci potrzebna pilnie pomoc drogowa lub usługa autolawety zadzwoń do nas pod numer telefonu 798 907828, a zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie o każdej porze dnia i nocy.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI

Darmowe holowanie z OC sprawcy TRASTI
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX

Darmowe holowanie z OC sprawcy WEFOX
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE
Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 230442

Copyright © 2012-2023. All Rights Reserved.