ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Auto Pomoc Bukowa

AUTO POMOC DROGOWA 24H

Kolizje, wypadki czy awarie samochodów osobowych i dostawczych to codzienny widok na polskich drogach. Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji i nie do końca wiesz co masz zrobić. Skontaktuj się bezpośrednio z naszą firmą pod numer telefonu 798-907-828  Jeśli przytrafił Ci się niespotykany problem, pomożemy go rozwiązać. Naszą auto pomoc dopasowaliśmy do realiów rynkowych i oczekiwań klientów pod każdym kątem. Jeśli potrzebujesz auto pomocy drogowej zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Usługi holowania samochodów realizujemy po przyjęcia głoszenia na bieżąco przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL

Usługa holowania świadczona przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL oznacza przede wszystkim holowanie samochodów osobowych i dostawczych lub usuwanie niesprawnych pojazdów silnikowych z miejsca, w którym zostały one unieruchomione. Korzystamy do tego celu z najlepszych pojazdów i urządzeń, które umożliwiają bezproblemowe holowanie samochodów osobowych, busów i aut  dostawczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz z powodzeniem znaleźć u nas pełne wsparcie auto pomocy. Holowanie samochodów oraz transport wraków pojazdów prowadzimy przez profesjonalne osoby z nabytym odpowiednim doświadczeniem.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL oferuje auto pomoc drogową oraz usługi holowania samochodów na najwyższym poziomie. Dysponujemy lawetami do przewozu pojazdów o masie do 4 ton. Nasza oferta Auto pomocy drogowej jest konkurencyjna i przejrzysta. Dlatego też w przypadku awarii, kolizji lub wypadku drogowego na drodze możesz skontaktować się pod numer telefonu 798907828 aby wezwać auto pomoc. Wstępnie poinformujemy Cię o cenie usługi oraz godzinie przybycia na miejsce zdarzenia. Z naszą auto pomocą o nic więcej nie będziesz musiał się martwić.

Auto pomoc czyli pomoc drogowa

Auto pomoc to często pomoc drgowa, która pomaga kierowcom w razie kolizji, wypadku luub zwykłej awarii pojazdu na drodze. Jest to standardowa opcja znajdująca się w prawie każdej polisie ubezpieczeniowej samochodu. Jeśli znajdziesz się w problematycznej sytuacji na drodze, zadzwoń do nas pod numer telefonu 798907828 i pozwól naszym ekspertom od auto pomocy i holowania samochodów się tym zająć.

Nasza auto pomoc drogowa zapewni usługi m.in.:

 • holowanie samochodu,
 • pomoc przy wymianie koła,
 • awaryjne odpalenie z kabli,
 • dostawę paliwa,
 • serwis akumulatora,
 • serwis przebitych opon,
 • wymianę uszkodzonej szyby.

Zepsół Ci się samochód lub masz niesprawne auto zadzwoń do nas pod numer telefonu 798-907-828 wezwij naszą auto pomoc drogową. Jeden z członków naszego zespołu przyjedzie lawetą na miejsce i udzieli pomocy w zakresie twoich potrzeb. Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie auto pomocy drogowej. Każdy z naszych kierowców lawety posiada odpowiednie przeszkolenie i nabyte doświadczenie, by świadczyć usługi pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Możesz mieć pewność co do oferowanych usług holowania samochodówe przez naszą firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA.

Nasza całodobowa usługa holowania samochodów na lawecie pozwoli Ci szybko wrócić na trasę. Jeśli martwisz się o koszty holowania samochodu to nie musisz się nimi przejmować. Ofertę przygotowaliśmy na holowanie samochodów stosując najlepsze stawki dostępne na rynku. Spełniamy wszystkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa. Nasi kierowcy mogą rozwiązywać różnorodne problemy związane z awarią samochodu ponieważ, bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze.

Auto pomoc – problemy z pojazdami lub uszkodzenie silnika

Jeśli nie możesz uruchomić samochodu zadzwoń do naszej firmy SZYBKIHOL.PL i podaj swoją lokalizację, a będziemy mogli szybko ustalić godzinę dojazdu naszego kierowcy lawetą. Zadzwoń i zamów holowania samochodu osobowego, busa lub auta dostawczego na lawecie w bezpieczne miejsce. Nasza oferta holowania dotyczy nie tylko samochodów osobowych i dostawczych, które w wyniku awarii zostały unieruchomione.

Jeśli w samochodzie wystąpiła usterka silnika, awaria układu paliwowego lub hamulcowego czy wyciek z układu chłodzenia, może to spowodować poważne uszkodzenia auta i doprowadić do konieczności holowania samochodu na lawecie. Główną przyczyną holowania samochodu jest również popsucie się skrzyni biegów oraz utrata pedału sprzęła lub inny podobny problem z pojazdem lub silnikiem. W takiej sytuacji jesteśmy zawsze gotowi do Twojej dyspozycji aby Ci pomóc.

Problemy te prawie zawsze szybko się pogarszają i powodują ciągłe uszkodzenia, gdy silnik pracuje lub zdecydujesz się na jazdę samochodem w takim stanie. Nie ryzykuj zniszczenia silnika lub skrzyni biegów pojazdu, próbując nim jechać. W takiej sytuacji zadzwoń do nas i wezwij lawete, która przewieźie auto do serwisu naprawczego. To samo dotyczy problemów na przykład z zawieszeniem. Jeśli problem jest wystarczająco poważny, prowadzenie samochodu może spowodować trwałe i nieodwracalne uszkodzenia. Dzięki posiadanej flocie możemy przewieźć jednocześnie do sześciu osób wraz z holowanym pojazdem.

Auto pomoc czyli holowanie samochodów

Niemiła przygoda na drodze może przytrafić się dosłownie każdemu, nawet najlepszemu i bardzo doświadczonemu kierowcy. Może to być nie nie tylko kolizja lub wypadek drogowy, ale i również awaria samochodu. Takie sytuacje nierzadko mają miejsce daleko od większych miast i w porach w których trudno liczyć na wsparcie okolicznych mieszkańców. Dalekie podróże samochodem nie muszą jednak zawsze wiązać się z ogromnym stresem i obawą przed tym, czy przypadkiem nam nie trafi się niespodziewane zdarzenie.

 • holujemy samochody całą dobę 24h,
 • wiele lat doświadczenia,
 • współpracujemy z licznymi warsztatami i serwisami samochodowymi,
 • błyskawicznie dojeżdżamy do miejsca awarii lub zdarzenia drogowego,
 • posiadamy doświadczoną załogę,
 • posiadamy niezbędne uprawnienia,
 • oferujemy ubezpieczenie przewożonych pojazdówe,
 • zapewniamy darmowe holowanie na koszt ubezpieczenia OC sprawcy.

Nasza auto pomoc przygotowała dla Państwa szeroką gamę usług, dzięki którym szybko, sprawnie, bezpiecznie i tanio nie wydając fortuny można poradzić sobie z tego typu problemami. Możemy odholować samochód z dowolnego miejsca, zająć się transportem pojazdu uszkodzonego czy spróbować naprawy usterki na miejscu zdarzenia, jeśli tylko będzie taka możliwość. Staramy się szybko dotrzeć w każde miejsce, bezpiecznie transportujemy samochody i naprawdę tanio podejmujemy się najtrudniejszych nawet zleceń.

Szybka i tania Auto pomoc 24h

Posiadamy specjalistyczne lawety wyposażone w profesjonalny sprzęt tak aby być w stanie transportować również pojazdy specjalne. Oprócz samochodów osobowych, dostawczych, sportowych, czy zabytkowych jesteśmy w stanie zaoferować auto pomoc drogową dla motocykli, skuterów i quadów oraz maszyny rolniczych, budowlanych, czy nawet łodzi i jachtów. Jest to kolejna rzecz wyróżniająca nas między innymi firmami świadczącymi auto pomoc drogową.

Chociaż usługa nie kończy się u nas na samym transporcie auto pomocy drogowej obejmuje drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa w razie jego braku, wymianę podstawowych części, jednym zdaniem, wszystko co można zrobić na miejscu, zrobimy kompleksowo, profesjonalnie, tanio i bez żadnych zastrzeżeń. W trasie nie i nie tylko niezbędna bywa czasem auto pomoc drogowa. Autem można zakopać się w pichu, błocie lub śniegu, wpadnięciem do rowu, przewróceniem się na dach lub na bok. Trafiają się również awarie oraz kolizje i wypadki drogowe. Czasem człowiek w wiecznym pośpiechu pomyli dystrybutor i zatankuje złe paliwo a czasem zapomni wogóle zatankować… Nasz firma SZYBKIHOL.PL jest od tego, by pomóc w tego typu sytuacjach.

Oferowana przez nas auto pomoc drogowa to szeroki zakres usług, które oferujemy każdemu kierowcy na drodze. Wszelkie drobne awarie oraz uszkodzenia pojazdów jesteśmy w stanie usunąć na miejscu. Jeśli awaria jest zbyt duża oferujemy holowanie samochodów osobowych lub holowanie pojazdów na lawecie do warsztatu samochodwego. Jeśli zepsuł Ci się samochód i musisz skorzystać z auto pomocy drogowej zadzwoń do nas pod numer telefonu 798907828

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku:

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta - SZYBKIHOL.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIHOL.PL - POMOC DROGOWA
LAWETA | HOLOWANIE | AUTO POMOC | AUTOLAWETA
Śląskie, Małopolskie, Opolskie,
Świętokrzyskie, Podkarpackie

tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl
Liczba wyświetleń strony: 153497

Copyright © 2012-2022. All Rights Reserved.