ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Pomoc Drogowa, Holowanie i Laweta

Pomoc Drogowa 24h

Pomoc Drogowa 24h

Pomoc Drogowa 24h

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia!

Pomoc drogowa, holowanie i laweta

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA istnieje od 2012 roku. Zauważyliśmy już wtedy duże zapotrzebowanie na rynku na świadczenie usług pomocy drogowej oraz holowania samochodów i transportu pojazdów. Wiemy, że klienci coraz częściej wymagają kompleksowego wsparcia podczas swoich codziennych wyjazdów i podróży. Dlatego też przygotowaliśmy rozwiązania, które są bardzo pomocne w każdej sytuacji, która może spotkać ich na drodze. Dzięki świadczonym usługom przez firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie zaskoczy Cię żadne losowe zdarzenie. Zapisz nasz numer telefonu +48 798-907-828, aby w razie trudności i sytuacji losowych natychmiast móc się z nami skontaktować. Zadzwoń do nas, aby uzyskać pomoc i wsparcie techniczne.

Niezależnie od zdarzenia i sytuacji na drodze, gwarantujemy szybką oraz tanią pomoc drogową. Za sprawą wieloletniego nabytego doświadczenia mamy rozeznanie w branży transportowej. Wiemy, jak zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, dlatego też mamy nadzieję, że uda nam się spełnić również wszystkie Twoje wymagania. Dodatkowo zawsze świadczymy usługi w przystępnych i konkurencyjnych cenach na rynku. W wyniku czego zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie wszystkich naszych obsługiwanych klientów.

Nasz priorytet to profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz wysoki standard ich obsługi. Staramy się również połączyć w naszej ofercie szybkość reakcji na podejmowane zlecenie oraz przedstawić atrakcyjne ceny adekwatne do wykonanej usługi. Świadczymy usługi w sposób taki, aby Każdy nasz klient był w pełni zadowolony z ich realizacji. Jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie mogła spełnić wszystkie wymagania Klientów, jeśli pojawi się niespodziewana awaria samochodu na drodze. Gdy przydarzyła się kolizja lub wypadek drogowy zawsze niesiemy pomoc wszystkim osobom poszkodowanym.

Wybierz naszą pomoc drogową, holowanie i lawetę

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA zajmuje się głównie świadczeniem kompleksowych usług z branży pomocy drogowej i holowania pojazdów na lawecie. Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdy tylko pojawią się jakieś niespodziewane problemy na drodze z Twoim samochodem, jesteśmy gotowi do natychmiastowego przyjęcia zgłoszenia. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc drogową oraz transport pojazdu na specjalistycznej lawecie.

Wiemy, jak ważna dla każdego Klienta jest natychmiastowa reakcja na przyjęte zlecenie. Dlatego nie czekamy i gwarantujemy szybki dojazd specjalistyczną lawetą na miejsce zdarzenia drogowego. Wezwij nas niezależnie od sytuacji, czy przytrafiła się kolizja lub wypadek drogowy lub niewielka awaria samochodu. Gdy zabrakło Ci po prostu paliwa w samochodzie możesz liczyć też na naszą pomoc drogową. Zajmujemy się głównie holowaniem samochodów oraz transportem różnych rodzajów pojazdów na lawecie. W skład nich wchodzą m.in. samochody po kolizjach i wypadkach drogowych. Nasze lawety transportują pojazdy sprowadzone zza granicy, auta po awarii i niesprawne technicznie ale również uszkodzone, zalane i po pożarze.

Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług pomocy drogowej. Zapisz koniecznie nasz numer telefonu na przyszłość, aby mieć go stale pod ręką w telefonie. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszej pomocy drogowej lub innych świadczonych usług, zadzwoń do nas niezwłocznie. Możesz również wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl z zapytaniem. Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości i przygotujemy dla Ciebie w krótkim czasie ofertę i darmową wycenę świadczonej usługi.

Jesteśmy najlepsi w branży usług pomoc drogowa

Pragniemy oferować wszystkim klientom najlepsze wsparcie techniczne na drodze, dlatego mamy nowoczesny sprzęt w naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Posiadamy w taborze specjalistyczne lawety przeznaczone do holowania samochodów osobowych i dostawczych oraz transportu innych typów pojazdów. Zatrudniamy również wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie praktycznie z każdym problemem motoryzacyjnym.

Największe zalety naszej pomocy drogowej to:

  • wieloletnie zdobyte doświadczenie w branży pomocy drogowej,
  • kompleksowa obsługa w przypadku problemów z pojazdem na drodze,
  • błyskawiczna reakcja na zgłoszenia klienta,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny świadczonych usług,
  • rozbudowane zaplecze z nowoczesną flotą pojazdów specjalistycznych pomocy drogowej,
  • wykwalifikowani pracownicy stale gotowi do niesienia pomocy,
  • dostępność świadczonych usług przez 24 godziny na dobę każdego dnia.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA przyjmuje zlecenia przez całą dobę przez co nigdy nie pozostaniesz bez wsparcia merytorycznego i technicznego. Z naszymi kompetentnymi i pomocnymi pracownikami będziesz bezpieczny niezależnie od pory dnia i nocy. Dzięki naszej pomocy drogowej nie musisz obawiać się i martwić, że podczas podróży nie będziesz wiedział, jak ruszyć dalej. W sytuacji, gdy złapałeś po prostu gumę, jesteśmy zawsze gotowi, aby Ci pomóc.

Jesteśmy specjalistami w branży pomocy drogowej

SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA to profesjonalna, tania i szybka pomoc drogowa specjalizująca się głównie w holowaniu i transporcie pojazdów każdego typu. Nasze lawety posiadają specjalistyczny sprzęt, który przystosowaliśmy do każdej wyjątkowej i niespodziewanej sytuacji drogowej. W razie potrzeby twoje auto bezpiecznie przewieziemy lawetą z miejsca awarii, kolizji lub wypadku drogowego do warsztatu samochodowego. Jesteśmy również w stanie pomóc na miejscu przy wymianie koła lub odkręcić zabezpieczoną śrubę oraz awaryjnie odpalić samochód.

W dzisiejszych czasach stłuczki, wypadki i kolizje na drogach zdarzają się niezwykle często głównie przez pośpiech, brawurę i nieostrożną jazdę. Większość wypadków spowodowanych jest niedostosowaniem prędkości do warunków atmosferycznych lub fantazją za kierownicą i nadmierną prędkością. Przytrafiła Ci się na drodze stłuczka, kolizja lub wypadek drogowy? Twój samochód uległ uszkodzeniu, awarii lub wypadkowi i nie nadaje się do dalszej jazdy? Potrzebujesz pilnie pomocy drogowej i specjalistycznej lawety, dzięki której Twój pojazd zabierzemy i przewieziemy bezpiecznie z miejsca zdarzenia? To dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

W przypadku dodatkowych pytań związanych ze świadczonymi usługami pomocy drogowej lub holowania pojazdu oraz transportu lawetą, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 798-907-828 oraz adresem e-mail: kontakt@szybkihol.pl czynnym 24h na dobę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty pomocy drogowej, ponieważ z nami zawsze dojedziesz do celu. Jesteśmy gotowi do Twojej dyspozycji!

Pomoc drogowa – usługi na najwyższym poziomie

Niekontrolowany kontakt z innym samochodem, zwierzęciem lub drzewem może stanowić przyczynę poważnego uszkodzenia pojazdu. Samochód można również poważnie uszkodzić na skutek zetknięcia się ze słupem, znakiem drogowym czy barierką. Niezwykle przydatna wtedy okazuje się nasza auto pomoc drogowa. Nieważne gdzie przytrafiła się sytuacja, która unieruchomiła Twój pojazd oraz w jakiej jesteś okolicy i dokąd potrzebujesz holowania. Zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828, a przyjedziemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Posiadamy lawety i holowniki powyżej 3,5 tony. W tym zakresie działamy na terenie całej Polski i Europy. Dysponujemy niezawodnym profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu sprowadzisz sprawny lub uszkodzony samochód z zagranicy. Transportujemy samochody lawetą z miejsca A do miejsca B na obszarze całego kraju. Oprócz holowania pojazdów naszym atutem jest również transport samochodów na lawecie każdego rodzaju i typu. Jeśli sytuacja losowa uszkodziła Twój pojazd skontaktuj się z nami, a odholujemy go tanio, szybko i bezpiecznie w wyznaczone miejsce. Gdy okaże się, że doświadczyłeś jedynie drobnej awarii, spróbujemy naprawić ją na miejscu, aby można było nim kontynuować dalszą jazdę.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 798-907-828 zawsze wtedy, gdy potrzebna Ci będzie pomoc drogowa. Świadczymy profesjonalne, tanie i szybkie usługi jako pomoc drogowa. Cenę ustalamy z Klientem podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami za wykonywane usługi transportowe pojazdów. W naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA załadunek oraz rozładunek samochodu nie jest doliczany w cenę usługi transportowej lawetą.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY PO KOLIZJI I WYPADKU DROGOWYM

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
XXX

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy
pojazdy po kolizji i
wypadku drogowym!
ZAMÓW DARMOWE
HOLOWANIE
Z OC SPRAWCY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportu ONLINE, dzięki czemu otrzymasz od nas najlepszą ofertę na transport. Z nami zaszczędzisz nawet do 60% czasu i pieniędzy. Informujemy, że ze względu na specyfikę usług pomocy drogowej, bardzo trudno jest określć ich koszt. Jako nieliczni na rynku większość przyjmowanych przez nas zleceń jesteśmy w stanie precyzyjnie wycenić na podstawie podanych informacji. Darmowa wycena transportu ONLINE odbywa się w 5 prostych krokach:
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!