ZADZWOŃ!Zamów lawete
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta
Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie - Auto pomoc - Autolaweta

Pomoc Drogowa, Holowanie i Laweta

Pomoc Drogowa 24h

Pomoc Drogowa 24h

Pomoc Drogowa 24h

Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od zlecenia! Zadzwoń do nas!

Pomoc drogowa, holowanie i laweta

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA istnieje od 2012 roku, ponieważ zauważyliśmy już wtedy duże zapotrzebowanie na rynku na świadczenie usług pomoc drogowa oraz holowanie samochodów i transport pojazdów. Wiemy, że klienci coraz częściej wymagają kompleksowego wsparcia podczas swoich codziennych podróży. Dlatego też przygotowaliśmy rozwiązania, które są pomocne w praktycznie każdej sytuacji, która może nas spotkać. Dzięki świadczonym usługą przez firmę SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA nie zaskoczy Cię już żadna sytuacja na drodze. Zapisz nasz numer telefonu +48 798-907-828, aby w razie trudności i sytuacji losowych natychmiast móc się z nami skontaktować i uzyskać naszą pomoc i wsparcie techniczne.

Niezależnie od zdarzenia i sytuacji na drodze, gwarantujemy szybką pomoc drogową. Za sprawą wieloletniego nabytego doświadczenia mamy rozeznanie w branży. Wiemy, jak zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, dlatego też mamy nadzieję, że uda nam się spełnić również wszystkie Twoje wymagania. Dodatkowo zawsze świadczymy usługi w przystępnych i konkurencyjnych cenach na rynku, co powoduje, że zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie obsługiwanych klientów.

Jako najwyższy nasz cel to profesjonalne podejście do każdego Klienta standard obsługi na najwyższym poziomie. Staramy się łączyć w naszej ofercie, szybkość reakcji na zlecenie oraz przedstawić atrakcyjne ceny adekwatne do wykonanej usługi. Świadczymy usługi w sposób taki, aby Każdy nasz klient był w pełni zadowolony z ich realizacji. Jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie mogła spełnić wszystkie wymagania Klientów, gdy pojawią się awaria na drodze. W sytuacji gdy złapałeś gumę jesteśmy gotowi aby nieść pomoc lub w przypadku, gdy przydarzyła się kolizja.

Wybierz naszą pomoc drogową, holowanie i lawetę

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA zajmuje się głównie świadczeniem kompleksowych usług z branży pomocy drogowej i holowania pojazdów na lawecie. Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdy tylko pojawią się jakieś problemy na drodze z Twoim samochodem, my jesteśmy gotowi do przyjęcia zgłoszenia natychmiastowo. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc drogową!

Wiemy, jak ważna dla każdego Klienta jest natychmiastowa reakcja na przyjęte zlecenie. Dlatego nie czekamy i gwarantujemy szybki dojazd specjalistyczną lawetą na miejsce zdarzenia drogowego. Niezależnie od sytuacji, czy to kolizja lub wypadek drogowy, czy też niewielka awaria samochodu czy brakło po prostu paliwa. Zajmujemy się głównie holowaniem samochodów oraz różnych rodzajów pojazdów. W skład nich wchodzą m.in. samochody po kolizjach i wypadkach drogowych. Nasze lawety transportują pojazdy sprowadzone zza granicy, auta po awarii i niesprawne technicznie ale również uszkodzone, zalane i po pożarze.

Gdy chcesz zdecydować się na skorzystanie z naszych usług, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 798-907-828 lub zapisz koniecznie nasz numer telefonu na przyszłość, aby mieć go stale pod ręką w telefonie. Jeżeli masz jakieś pytania związane z naszą pomocą drogową lub innymi świadczonymi usługami, zadzwoń do nas pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub wyślij do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl z zapytaniem. W bardzo krótkim czasie wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości i przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę świadczonej usługi.

Jesteśmy najlepsi w branży usług pomoc drogowa

Pragniemy oferować naszym wszystkim klientom najlepsze wsparcie techniczne na drodze, dlatego posiadamy nowoczesny sprzęt w naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA. Posiadamy w taborze specjalistyczne lawety przeznaczone do holowania samochodów osobowych i dostawczych oraz innych typów pojazdów. Zatrudniamy również wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedza, jak poradzić sobie praktycznie z każdym problemem motoryzacyjnym.

Największe zalety naszej pomocy drogowej to:

  • wieloletnie zdobyte doświadczenie w branży pomocy drogowej,
  • kompleksowa obsługa w przypadku problemów z pojazdem na drodze,
  • błyskawiczna reakcja na zgłoszenia klienta,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny świadczonych usług,
  • rozbudowane zaplecze z nowoczesną flotą pojazdów specjalistycznych pomocy drogowej,
  • wykwalifikowani pracownicy stale gotowi do niesienia pomocy,
  • dostępność świadczonych usług przez 24 godziny na dobę każdego dnia.

Nasza firma SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA przyjmuje zlecenia przez całą dobę przez co nigdy nie pozostaniesz bez wsparcia merytorycznego i technicznego. Z naszymi kompetentnymi i pomocnymi pracownikami będziesz bezpieczny niezależnie od pory dnia i nocy. Dzięki naszej pomocy drogowej nie musisz obawiać się i martwić, że podczas podróży nie będziesz wiedział, jak ruszyć dalej.

Jesteśmy specjalistami w branży pomocy drogowej

SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA to profesjonalna, tania i szybka pomoc drogowa specjalizują się głównie w holowaniu i transporcie pojazdów każdego typu. Nasze lawety przystosowaliśmy do każdej wyjątkowej sytuacji na drodze, oraz posiadają przy sobie profesjonalny i specjalistyczny sprzęt. Dzięki któremu w razie potrzeby twoje auto przewieziemy z miejsca awarii do warsztatu samochodowego. Jesteśmy w stanie pomóc na miejscu przy wymianie koła lub odkręcić zabezpieczoną śrubę czy awaryjnie odpalić samochód.

W dzisiejszych czasach stłuczki, wypadki i kolizje na drogach zdarzają się niezwykle często głównie przez pośpiech, brawurę i nieostrożną jazdę. Większość wypadków spowodowanych jest niedostosowaniem prędkości do warunków atmosferycznych lub fantazja za kierownicą i nadmierna prędkość. Przytrafiła Ci się na drodze stłuczka kolizja lub wypadek drogowy? Twój samochód uległ uszkodzeniu, awarii lub wypadkowi i nie nadaje się do dalszej jazdy? Potrzebujesz pilnie pomocy drogowej i specjalistycznej lawety, dzięki której Twój pojazd zabierzemy i przewieziemy bezpiecznie z miejsca zdarzenia? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy gotowi do Twojej pełnej dyspozycji! Zadzwoń do nas pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z świadczonymi usługami pomocy drogowej lub holowania pojazdu oraz transportu lawetą, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub napisanie do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl z zapytaniem. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty, z nami zawsze dojedziesz do celu!

Pomoc drogowa usługi na najwyższym poziomie

Niekontrolowany kontakt z innym samochodem, zwierzęciem lub drzewem może stanowić przyczynę poważnego uszkodzenia pojazdu. Samochód można również poważnie uszkodzić na skutek zetknięcia się z słupem, znakiem drogowym czy barierką, które często są przy drodze. Niezwykle przydatna wtedy okazuje się nasza auto pomoc drogowa. Nie ważne gdzie przytrafiła się sytuacja, która uszkodziła Twój pojazd i w jakiej okolicy jesteś. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy z zakresu auto pomocy drogowej i specjalistycznej lawety do transportu samochodu. Zadzwoń do nas pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828, a przyjedziemy najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Tanio, szybko i bezpiecznie odholujemy Twój uszkodzony samochód w wyznaczone miejsce. Jeśli okaże się, że doświadczyłeś jedynie drobnej awarii, spróbujemy naprawić ją na miejscu, aby można było kontynuować dalszą jazdę.

Oprócz holowania pojazdów naszym atutem jest również transport samochodów każdego typu. Posiadamy lawety i holowniki powyżej 3,5 tony. W tym zakresie działamy na terenie całej Polski i Europy. Dysponujemy niezawodnym profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu sprowadzisz sprawny lub uszkodzony samochód z zagranicy. Transportujemy samochody lawetą z miejsca A do miejsca B na obszarze całego kraju.

Skontaktuj się z nami pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 zawsze wtedy, gdy niezbędna będzie Ci profesjonalna, tania i szybka auto pomoc drogowa. Cenę ustalamy podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami za wykonywane usługi. W naszej firmie SZYBKIHOL.PL – POMOC DROGOWA załadunek oraz rozładunek samochodu nie jest doliczany w cenę usługi transportowej lawetą.

TELEFON ALARMOWY 24H/7
Potrzebujesz pomocy drogowej? - Zadzwoń do nas!
Dojeżdżamy na miejsce do 15 minut od przyjęcia zlecenia! Zadzwoń do nas!

HOLUJEMY SAMOCHODY Z OC SPRAWCY KOLIZJI I WYPADKU

Darmowe holowanie z OC sprawcy ALLIANZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ALLIANZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AVIVA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AVIVA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy AXA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
AXA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BALCIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BALCIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BEESAFE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BEESAFE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy BENEFIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
BENEFIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy COMPENSA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
COMPENSA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CONCORDIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CONCORDIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy CUPRUM

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
CUPRUM

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy ERGO HESTIA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
ERGO HESTIA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROINS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROINS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy EUROPA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
EUROPA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GENERALI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GENERALI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy GOTHAER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
GOTHAER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy HDI

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
HDI

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTER POLSKA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTER POLSKA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy INTERRISK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
INTERRISK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LEADENHALL

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LEADENHALL

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LINK4

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LINK4

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy LLOYDS

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
LLOYDS

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy MTU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
MTU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PBUK

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PBUK

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POCZTOWE TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy POLISA ŻYCIE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PROAMA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PROAMA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy PZU

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
PZU

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy RESO

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
RESO

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUW

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUW

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy TUZ

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
TUZ

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UFG

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UFG

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy UNIQA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
UNIQA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WARTA

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WARTA

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy WIENER

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
WIENER

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!
Darmowe holowanie z OC sprawcy YOU CAN DRIVE

Darmowe holowanie
z OC sprawcy
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie holujemy samochody po kolizji i wypadku drogowym!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w sprawie transportu i holowania samochodu na lawecie.

Opinie naszych klientów

Darmowa wycena transportu ONLINE

Z nami możesz zaszczędzić nawet do 60% czasu i pieniędzy - wypełnij nasz krótki formularz wyceny transportowej ONLINE, dzięki czemu otrzymasz szybko najlepszą ofertę transportu!
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


1/5 Miejsce załadunku: