WARSZTAT

Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - tel. 798-907-828 - Tania Laweta - Holowanie - Transport - Autolaweta 24H/7 - Pomoc Drogowa 24H/7

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 30 minut od zlecenia!

Kliknij, aby zadzwonić!

TELEFON ALARMOWY 24H/7

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim pasji, zaangażowaniu naszych pracowników – czyli specjalistów, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej.

Naprawiamy wszystkie marki samochodów!

Działamy w doskonale wyposażonym, nowoczesnym budynku, zaprojektowanym specjalnie do celów warsztatowych i spełniającym wszelkie wymogi i normy unijne. Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Zakres usług:

  • mechanika,
  • diagnostyka komputerowa,
  • elektryka i elektronika,
  • wulkanizacja,
  • geometria zawieszenia,
  • klimatyzacja,
  • inne…

Oferujemy szybkie i tanie naprawy wszystkich pojazdów!

Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!

Dlaczego my?

Warsztat samochodowy nie jest zwykłym warsztatem. Naszym celem nie jest wyłącznie naprawa usterek w Twoim aucie, lecz także zapobieganie ich powstawaniu oraz uświadamianie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji samochodu. Takie podejście do sprawy zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie Twojego samochodu.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw.

W warsztat samochodowy 24H/7 wszyscy Klienci traktowani są w jednakowy sposób – bez względu na poziom wiedzy z zakresu motoryzacji.

Już nie musisz obawiać się, że nieznajomość zagadnień motoryzacyjnych sprawi, że koszt usługi będzie wyższy lub zostaniesz „naciągnięty” na niepotrzebne usługi.

Gwarantujemy, że w naszym warsztacie samochodowym do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze porady przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób – tak aby Klient czuł się w pełni świadomy co się dzieje z jego autem i na czym polega naprawa.

Zostając naszym stałym klientem masz pewność, że Twoje auto jest pod fachową i solidna opieką, a Ty będziesz mógł dłużej cieszyć się jego dobrym stanem, bez obawy niespodziewanej awarii w najmniej oczekiwanym momencie.

Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!

Współpracujemy z UBEZPIECZALNIAMI:

SZYBKIHOL.PL
Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - Śląsk
tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2015-2018. All Rights Reserved.