SKUP AUT

Skup samochodów za gotówkę

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 30 minut od zlecenia!

Kliknij, aby zadzwonić!

TELEFON ALARMOWY 24H/7

Nasza firma zajmuje się skupem samochodów, motocykli i innych pojazdów od osób prywatnych oraz firm i korporacji. Oferta dotyczy wszystkich pojazdów kołowych. Skupujemy pojazdy od rocznika 1989. Stan techniczny, marka i model nie ma znaczenia.

Skupujemy auta całkowicie sprawne jak i również uszkodzone:

 • Samochody osobowe,
 • Samochody dostawcze,
 • Samochody ciężarowe,
 • Motocykle, Quady, skutery.

Skupujemy również samochody zadłużone gdzie przy zakupie spłacamy zadłużenie samochodu, motocykla i eliminujemy Twój problem.

Natychmiastowa umowa i gotówka do ręki!

Za każdy pojazd płacimy gotówką i piszemy od razu umowę, cała transakcja trwa nie dłużej niż 20 minut! Przyjmiemy również Państwa auto/pojazd w rozliczeniu.

Dojazd i wycena auta GRATIS bez żadnych zobowiązań!

Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie obsługiwanych miast. Skupujemy pojazdy uszkodzone, powypadkowe również bez ważnych opłat, czy przeglądu technicznego.

Przy każdej transakcji dokładamy wszelkich starań, by Klient sprzedający nam swój pojazd był zadowolony nie mniej niż my. Nasza wycena auta wynikająca z wieloletniego doświadczenia gwarantuje obopólną satysfakcję.

Skupujemy samochody powypadkowe!

Masz auto powypadkowe, chcesz je sprzedać to dobrze trafiłeś – wycenimy rzetelnie Twój samochód i zaproponuje odpowiednią cenę która będzie satysfakcjonująca dla sprzedającego jak i kupującego.

Skupujemy auta uszkodzone!

Jeżeli jesteś posiadaczem auta którego nie możesz sprzedać to dobrze trafiłeś. Nasza oferta skupu aut, pozwoli Ci w ekspresowym tempie pozbyć się problemu uszkodzonego samochodu. Odkupimy od Ciebie praktycznie każde auto w każdym stanie.

Uszkodzony silnik, uszkodzona skrzynia biegów, samochód nie uruchamia się, zawieszenie uszkodzone to nie problem przyjeżdżamy wyceniamy i kupujemy! Jesteśmy gwarantem satysfakcji. Nie zastanawiaj się tylko dzwoń odpowiemy na wszystkie Twoje pytania przez telefon i przyjedziemy wycenić samochód bez opłat. Dysponujemy własnym transportem tak więc umawiamy się i przysyłamy lawetę – i po problemie!

Przebieg skupu auta – gotówka i umowa na miejscu!

Po wstępnej wycenie auta podczas rozmowy telefonicznej i umówieniu się na wycenę w miejscu odbioru pojazdu podpisujemy umowę kupna/sprzedaży w miejscu spotkania. Tuż po podpisaniu dokumentów skupu auta wypłacamy gotówką zobowiązanie za samochód.

Cały przebieg transakcji krok po kroku:

 • Telefonicznie: cena i miejsce odbioru auta,
 • Przyjeżdżamy na umówioną godzinę w umówione miejsce,
 • Oględziny i wycena pojazdu na miejscu,
 • Sprawdzenie dokumentów i nr VIN,
 • Odjazd autem lub też załadunek na lawetę,
 • Wypełniamy dokumenty (umowa kupna/sprzedaży, wypowiedzenie OC),
 • Płacimy gotówką za sprzedawany pojazd.

Bezpieczny Skup aut!

Chcąc zadbać o Państwa i Swoje bezpieczeństwo przedstawiamy Państwu mini poradnik jak zgodnie z prawem przeprowadzić sprzedaż czy też zakup samochodu. Aby dokonać transakcji potrzebne są:

 • Dowód rejestracyjny pojazdu (Uwaga! Gdy zatrzymany przez Policję trzeba posiadać potwierdzenie zatrzymania).
 • Karta pojazdu (Uwaga! Jeżeli była wydana dla danego pojazdu).
 • Umowa kupna/sprzedaży (Uwaga! Jeżeli dowód rejestracyjny nie jest wystawiony na aktualnego właściciela pojazdu).
 • Tablice rejestracyjne pojazdu.
 • Numer VIN musi być czytelny!
 • Właściciel (Uwaga! Wszyscy współwłaściciele jeżeli wpisani do dowodu rejestracyjnego).

Zarabiaj ze Skup aut! – Zachęcamy do współpracy!

Jeżeli skontaktujesz nas z klientem, który chce sprzedać auto my wypłacimy Ci prowizję od transakcji. Za każdym razem wielkość prowizji ustalana jest indywidualnie przez ekspertów Skup Aut bazując na wysokości zobowiązania za skupowany pojazd. Prowizja wypłacana jest bezzwłocznie po transakcji podobnie jak wypłacana jest należność za pojazd. Nie czekaj! Sąsiad, rodzina, daleka rodzina, znajomi… możesz im pomóc jak i również sobie!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!

Już podczas wstępnej rozmowy dowiesz się jakie widełki cenowe możemy zaproponować za skupowany przez nas pojazd. Możesz również skorzystać z formularza, za pomocą którego wyślesz do nas zapytanie ofertowe podając dane swojego pojazdu. Po prostu wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy…

Formularz zgłoszeniowy

Wybierz zdjęcia samochodu i prześlij

Współpracujemy z UBEZPIECZALNIAMI:

SZYBKIHOL.PL
Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - Śląsk
tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2015-2018. All Rights Reserved.