DARMOWE HOLOWANIE

Darmowe holowanie samochodu z oc sprawcy wypadku / kolizji!

Zadzwoń do nas! Dojeżdżamy na miejsce do 30 minut od zlecenia!

Kliknij, aby zadzwonić!

TELEFON ALARMOWY 24H/7

Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy wypadku / kolizji!

Jeżeli Twój samochód został uszkodzony, a sprawcą kolizji był inny kierowca, masz prawo do darmowego holowania samochodu na koszt ubezpieczyciela z OC sprawcy wypadku / kolizji z mocy obowiązującego prawa.

Oferujemy darmowe holowanie samochodu na koszt z polisy ubezpieczenia OC sprawcy – bezpłatnie i bezgotówkowo w rozliczeniu z ubezpieczycielem sprawcy kolizji. Zapewniamy pomoc i porady prawne gratis!

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących darmowego holowania samochodu z OC sprawcy, zadzwoń do nas niezwłocznie!

Wykorzystaj przysługujące Ci prawo. Oszczędź czas i swoje pieniądze – my zajmiemy się wszystkim!

Pamiętaj! W sytuacji darmowego holowania samochodu z OC sprawcy – ubezpieczyciel zobowiązany jest zrefundować i pokryć wszystkie koszty związane z zaistniałą szkodą nie z Twojej winy z polisy OC sprawcy.

Skorzystaj z darmowego holowania z OC sprawcy!

W częstych przypadkach podczas wypadku / kolizji drogowej na drodze poszkodowana osoba nie może kontynuować dalszej jazdy samochodem ze względu na zbyt duże uszkodzenia. W takim przypadku musimy niezwłocznie wezwać na miejsce zdarzenia pomoc drogową, a to niestety zazwyczaj wiąże się z pewnymi kosztami.

Nie wszyscy wiedzą ale w takim przypadku przysługuje nam darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy z miejsca zdarzenia do wyznaczonego miejsca przez nas samych, bez limitu kilometrów. Masz pełne prawo do darmowego holowania swojego samochodu z OC sprawcy z miejsca wypadku / kolizji!

Zgodnie z art. 361 § 2, który stanowi iż: ”W powyższych granicach, w braku odmiennego przepisu ustawy lub postanowienia umowy, naprawienie szkody obejmuje straty, które poszkodowany poniósł, oraz korzyści, które mógłby osiągnąć, gdyby mu szkody nie wyrządzono.”

Koszt holowania pojazdu poszkodowanego w wypadku drogowym to typowy przykład uszczerbku majątkowego, straty rzeczywistej, powodującej zmniejszenie majątku poszkodowanego.

Dlatego, nie ma wątpliwości iż poszkodowanemu przysługuje zwrot kosztów holowania samochodu z OC sprawcy do warsztatu lub wyznaczonego miejsca. Ubezpieczyciel sprawcy jest zobowiązany do pokrycia lub zwrócenia kosztów takiego holowana.

Nasza firma zajmuje się darmowym holowaniem samochodu z OC sprawcy wypadku / kolizji.

Za darmowe holowanie z OC sprawcy wypadku nie ponosisz żadnych kosztów związanych z usługą takiego holowania. To my na podstawie Umowy Przelewu rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczycielem OC sprawcy wypadku / kolizji. Dzięki temu poszkodowany nie musi martwić się o formalności związane ze zwrotem kosztów za holowanie pojazdu.

Nie daj się wprowadzić w błąd przez zobowiązanego ubezpieczyciela że darmowe holowanie z OC sprawcy Ci nie przysługuje i musisz pokryć koszty takiego holowania z własnej kieszeni – wskazane jest lepiej wcześniej skontaktować się z nami w celu udzielenia Tobie bezpłatnej porady prawnej zanim popełnisz jakieś błędy!

Masz pełne prawo do skorzystania z darmowego holowania z OC sprawcy, to Ty decydujesz o tym gdzie zostanie odholowany twój uszkodzony samochód z miejsca zdarzenia, bez limitów kilometrów – całkowicie ZA DARMO!

Darmowe holowanie z OC sprawcy wypadku / kolizji!

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać, konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów z własnej kieszeni za usługę holowania samochodu przez pomoc drogową. W sytuacji, kiedy nasze auto zostanie uszkodzone nie z naszej winy, przysługuje nam prawo do darmowego holowania samochodu w ramach ubezpieczenia OC sprawcy.

Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno – musisz to jakoś przeboleć. W tym przypadku warto mieć wykupioną polisę AC z usługą ASSISTANCE. Co jednak w sytuacji gdy samochód zostanie uszkodzony nie z Twojej winy? Czy wówczas też pozostaje nam płacić za holowanie naszego samochodu? W takiej sytuacji przysługuje nam darmowe holowanie z OC sprawcy, a co więcej z takiego holowania możemy skorzystać bezpłatnie i bezgotówkowo. Oferujemy holowanie samochodu z OC sprawcy – BEZGOTÓWKOWO!

Nasi klienci mają komfort natychmiastowego odholowania uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku / kolizji, nie muszą angażować własnych pieniędzy, jak również zostają zwolnieni z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej likwidacji szkody w zakresie zwrotu kosztów za usługę holowania samochodu. Zapewniamy darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy, dla każdego pojazdu bez względu na rok produkcji i markę.

Program „Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy” występuje również na rynku pod nazwami: „bezgotówkowe holowanie samochodu” oraz „bezpłatne holowanie samochodu z OC sprawcy.”

Nasza oferta skierowana jest dla Klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Poszkodowany, który w wyniku wypadku / kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich, jest narażony na holowanie samochodu i będzie likwidował szkodę z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, ma możliwość darmowego odholowania samochodu w wyznaczone przez siebie miejsce, bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.

Darmowe holowanie z OC sprawcy wypadku / kolizji przysługuje Ci nawet w przypadku gdy sprawca wypadku / kolizji nie posiada aktualnej polisy OC – wtedy My rozliczamy się z Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym (na podstawie ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych) za wykonaną usługę takiego holowania.

Jak skorzystać z darmowego holowania samochodu?

Wystarczy do nas zadzwonić pod nr tel. 798-907-828 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@szybkihol.pl, podając swoje dane kontaktowe. Jeśli jesteś poszkodowany w wypadku / kolizji drogowej, zadzwoń do nas niezwłocznie! Przyjedziemy na miejsce zdarzenia i odholujemy twój pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce, całkowicie – ZA DARMO w ramach obowiązującego programu Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy!

Poszkodowany klient otrzymuje od nas darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy na następujących zasadach:

  • Rozliczenie kosztów darmowego holowania samochodu realizujemy bezpośrednio z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy wypadku / kolizji, tzw. „system bezgotówkowy”,
  • Brak konieczności wpłacania kaucji za darmową usługę holowania samochodu z OC sprawcy,
  • Brak limitu kilometrów na holowanie,
  • Brak jakichkolwiek kosztów związanych z dojazdem na miejsce i załadunkiem uszkodzonego samochodu na lawetę,

Zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z darmowym holowaniem samochodu z OC sprawcy oraz odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku za takie holowanie.

Nasza firma odholuje całkowicie za darmo Twój uszkodzony samochód w wyznaczone przez Ciebie miejsce – nie pobierając dodatkowych opłat za świadczoną usługę!

Zadzwoń do nas pod nr tel. 798-907-828 a na pewno się dogadamy!

Współpracujemy z UBEZPIECZALNIAMI:

SZYBKIHOL.PL
Auto Pomoc Drogowa 24H/7 - Śląsk
tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkihol.pl

Copyright © 2015-2018. All Rights Reserved.